Neler yeni

Galaxy Note 7 Rekor Kırabilir!

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,394
Beğeniler
4
#1
[h=1]Galaxy Note 7 Rekor Kırabilir![/h][h=2]Samsung, Galaxy Note 7 modeliyle Güney Kore'de ön siparişe çıkarken şu ana kadar 200.000 ön siparişin verildiği ifade edildi.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
Samsung 2 Ağustos tarihinde yaptığı tanıtım ile Galaxy Note 7 modelini duyururken tanıtımı ardından ön sipariş dönemine geçilmişti. Özellikle Samsung'un anavatanlarından birisi olan Güney Kore'de cihaz için yüksek bir ilginin gösterildiği belirtilirken Güney Kore'de başlatılan ön sipariş dönemi kapsamında 200 bin siparişin verildiği belirtildi. Sadece sipariş döneminde böylesine yüksek bir rakama ulaşılması Galaxy Note 7’nin rekor kırabileceğini de gösterirken önümüzdeki günlerde dağıtımına başlayacak cihaz için Samsung'un stok sıkıntısı çekebileceği dahi gündeme getirildi.
Kampanyalar Rağbet Gördü
Özellikle geçtiğimiz aylar içerisinde tanıtımı yapılarak piyasaya sunulan Samsung Galaxy S7 modelleriyle çıtayı oldukça yükseklere çıkartan Samsung bu konuda ne kadar iddialı olduğunu da kanıtlamıştı. Markanın 2016 yılında sunduğu ikinci önemli model Galaxy Note 7 olurken bu model için yapılan ön sipariş döneminde iyi geçmesi markanın 2016 yılına rekor seviyelerde kapatabileceğini de gösterdi.
Ön sipariş döneminde cihaz için yüksek ilginin gösterilmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi de Galaxy Note 7 siparişi veren kullanıcılara Samsung tarafından piyasaya sunulan giyilebilir teknoloji Gear Fit 2‘nin hediye edilecek olması. Aynı zamanda ön sipariş döneminde sipariş veren kişilere ekran kırılması gibi durumlarda yüzde 50’lik bir indirim uygulanacak.
[/FONT]