Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Google play cihaz sertifikalı değil problemi

erolibo

New member
Üye
1 Ara 2023
8
1
3
İstanbul
Next Q play 4k cihazında Google play cihaz sertifikalı değil diyor ve bu yüzden Netflix ve Tv plus uygulamaları açılmıyor her hangi bir çözümü var mı acaba

akflat

0
Üye
22 Eki 2011
14
3
3
Next Q play 4k cihazında Google play cihaz sertifikalı değil diyor ve bu yüzden Netflix ve Tv plus uygulamaları açılmıyor her hangi bir çözümü var mı acaba

Evet aynı problemi bende yaşıyorum cihaz maalesef lisanslı değil root erişimi olduğu için sertifikalı programlar çalışmıyor

akflat

0
Üye
22 Eki 2011
14
3
3
Root kaldırma işlemi yapma sakın cihaz flaşı çöker kurtaramazsın yapılacak tek şey üretici yazılımını beklemek o da biraz zor tabii çünkü destek yok

yaymaz

0
Üye
4 Ocak 2013
24
3
3
Next Q-Play 4K Ultra HD Android Uydu Alıcısı (turkeyforum.com)
buradan bir sorun isterseniz bendede var cihazdan netflix izliyorum sertifika var diye biliyorum

erolibo

New member
Üye
1 Ara 2023
8
1
3
İstanbul
Netflix mesajı: "Netflix uygulamasının bu sürümü cihazınız ile uyumlu değil. (-13) uygulamayı Google Play'den indirdim açtım bu ifade karşıma çıktı

yaymaz

0
Üye
4 Ocak 2013
24
3
3
şimdi bakacağım bende tv plus yok onada bakarım turkeyforumdan yazarsan oradan yardımcı olurlar *******

derici

0
Üye
16 Şub 2013
11
5
3
Netflix mesajı: "Netflix uygulamasının bu sürümü cihazınız ile uyumlu değil. (-13) uygulamayı Google Play'den indirdim açtım bu ifade karşıma çıktı
Cihazın içindeki netflix uygulaması çalışıyor. Harici yüklenen netflix uygulamaları çalışmıyor.

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi