Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Google’ın yeni katlanabilir telefonu ortaya çıktı!

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,555
22,587
113
Adana
Bir süredir iddialarla gündemden düşmeyen Google Pixel Fold 2 ne zaman tanıtılacak ve özellikleri nasıl olacak?

google-pixel-fold-.jpeg

Google, katlanabilir telefon işindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Markanın bu kapsamda geçen seneki I/O 2023’te tanıtılan Pixel Fold’un devam modeli üzerinde mesai harcadığı biliniyor. Peki Google Pixel Fold 2 ne zaman tanıtılacak ve özellikleri nasıl olacak?

Googel Pixel Fold 2 özellikleri ve tanıtım tarihi
Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Google Pixel Fold 2 modelinde Tensor G4 işlemcisine yer verilecek. Burada bir önceki modelde Tensor G2’nin kullanıldığını ve markanın G3’ü henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı atlama kararı aldığını görüyoruz.

google-pixel-fold-1-1.jpeg

Googel Pixel Fold 2 özellikleri ve tanıtım tarihi
Benzer bir durum RAM kapasiteleri için de geçerli. Bilindiği gibi orijinal Google Pixel Fold’da maksimum 12 GB bellek kullanıldı. Ancak iddialara göre yeni cihazda 16 GB’ye varan RAM kullanıcılara sunulacak. Son olarak UFS 4.0 teknolojisine sahip olacağını belirtelim.

Googel Pixel Fold 2 tanıtım tarihi ise şu an için belli değil. Ancak yine kaynakların iddialarına göre selefinin aksine mayıs ayında değil de ekimde piyasaya sürülecek.

Kullanıcılara fikir vermesi açısından Pixel Fold’un teknik özellikleri şöyle;

Özellik Değer Dış Ekran5.8 inç FHD+ OLEDİç Ekran7.6 inç 6:5 en-boy oranlı OLEDİşlemciTensor G2 yonga setiRAM12GB LPDDR5Dahili Depolama256GB / 512GB UFS 3.1Ana Kamera48MP birincil, 10.8MP ultra geniş, 10.8MP telefotoSelfie Kamerası (İç)9.5MPSelfie Kamerası (Dış)8MPBatarya Kapasitesi4821mAhBoyutlar (Açıkken)139.7 x 158.7 x 5.8 mmAğırlık283 gramPil Ömrü (Tamamen Açık)24+ saatGüç Koruma Modu Pil Ömrü72+ saatBağlantı NoktalarıUSB Type-C, Çift SIM, Wi-Fi 6E, 5GRenk SeçenekleriPorselen, ObsidyenFiyat$1799Ekstra3 ay YouTube Premium, 2TB Google One aboneliği

shiftdelete.net