Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

güncelleme sonrası minix hd açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asew

0
Üye
21 Haz 2012
2
0
1
arkadaşlar cihazı daha bugün aldım.usb ile güncel kanal listesi yüklerken ne olduysa cihaz bir daha açılmadı sarı ışık yanıyor kumandaya tepki vermiyor, görüntü de yok ne yapmam lazım:(
NextMinixHD_Kanal.abs
ayrıca usb içinde test_write1.dvr ve test_write2.dvr şeklinde iki dosya daha oluşmuş yardım lütfen:confused:

tek-ser

0
Özel Üye
29 Şub 2012
38
9
8
İZMİR
arkadaşlar cihazı daha bugün aldım.usb ile güncel kanal listesi yüklerken ne olduysa cihaz bir daha açılmadı sarı ışık yanıyor kumandaya tepki vermiyor, görüntü de yok ne yapmam lazım:(
NextMinixHD_Kanal.abs
ayrıca usb içinde test_write1.dvr ve test_write2.dvr şeklinde iki dosya daha oluşmuş yardım lütfen:confused:

merhaba yazılımdan hariç usb nin içersinde çıkan üç dosya chz içersinde bulunan driver dosyaları bu normal benim sana tavsiyem eternet den ve uydudan s/w güncelleme yapmandır.

Proxy1

0
Üye
19 Haz 2012
10
0
1
Sanırım yazılımda problem var. Her ne kadar yazılımı gönderen kabul etmesede, bazı cihazlarda(benimki mavi minix) güncelleme yaptığınızda, cihaz güncellemeyi tamamladıktan sonra kendini bir daha açmıyor.
Aynı yazılımı usb'den güncelleyerek cihazı açılmaz duruma düşen, siz 3. kişisiniz.

asew

0
Üye
21 Haz 2012
2
0
1
evet hocam.minix hd kullanıcıları bilginiz olsun usb den güncelleme yapınca garanti kapsamına girmiyor.uydu veya interneti kullanın.bugün cihazı servise yolladım bu macera daha ürünün ilk gününde bana 35 tl ye maloldu:) ayrıca ürünün sinyal oranı elimdeki skystar üründen çok daha düşük pişman oldum aldığıma:(

1 Ocak 2013
2
0
1
Bende de aynı sorun oluştu dün akşam usb den
yaptığım güncelleme sonrası cihaz kendini kapattı birdaha da açılmadı. Bugün vatan bilgisayara götüreceğim sonucu paylaşırım sizlerle.

ozgur26

0
Üye
12 Ocak 2013
3
0
1
aynı sorun

Aynı sorun benimde başımda ben uydudan güncelledim güncelledikten sonrada 2 saat izledim sonra kapatıp dışarı çıktım geri geldiğimde cihaz çalışmıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

wiizi

0
Üye
13 Ocak 2013
3
0
1
USB den güncelledikten sonra ben de cihaz artık açılmıyor. infrared alıcı sürekli yeşil lamba yanıyor. Cihaza RS232 kablo ile yazılım atmaya çalışınca wrong file diyor

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
USB den güncelledikten sonra ben de cihaz artık açılmıyor. infrared alıcı sürekli yeşil lamba yanıyor. Cihaza RS232 kablo ile yazılım atmaya çalışınca wrong file diyor

Cihazınıza doğru yazılımı yüklemeye çalıştığınızdan emin olunuz yanlış dosya uyarısı almaktasınız..Editör ile PC üzerinden yazılımı yüklerken eski yazılımı yükleyin arkadaşlar yeni yazılımda sorun çıkıyor editör ile yükleme işleminde...

Açılmayan Next Minix HD Serisi Cihazlara Yapılması Gereken İşlemler.
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=2685

wiizi

0
Üye
13 Ocak 2013
3
0
1
eski yazılımı kara zorla başka başka yerlerden buldum forumdaki eski yazılımlar upload sitelerinden kaldırılmış. bir tane eklense iyi olur

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113

tsuat

0
Üye
31 Ağu 2012
18
6
3
bu sefer yayınlanan yazılım tamamen fiyasko oldu.Milletin cihazı açılmıyor.Yazık vallahi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...