Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hamit Altıntop Burada çok mutluyum

POWER MAN

0
Üye
1 Eyl 2012
10
0
1
istanbul
Galatasaray'ın Real Madrid'den transfer ettiği milli futbolcu Hamit Altıntop, Sarı-Kırmızılı kadroda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hocası Fatih Terim için ise, “O çok tecrübeli” diye konuştu.

Hamit Altıntop, Galatasaray Dergisi’ndeki söyleşisinde, Bayern Münih’ten ayrılıp Real Madrid’e giderken de Sarı-Kırmızılı kulübün kendisiyle ilgilendiğini hatırlattı. Milli futbolcu, “Transferde kullanabileceğim farklı opsiyonlar vardı. Galatasaray opsiyonum da vardı. Fatih Terim ile konuştum ve kendisine izah ettim, başka alternatiflerim olduğunu söyledim. O da bana tolerans sağladı, hoşgörü gösterdi. Tercihimi anladığını ve doğru opsiyonu da seçtiğimi söyledi. Maalesef Real Madrid istediğimiz gibi olmadı ama şu an keyifli, mutlu ve huzurlu bir şekilde buradayım. En önemlisi de sağlıklıyım” dedi.

‘Fatih Terim çok tecrübeli bir hoca’

Başarı için takım içi arkadaşlığın önemine değinen Hamit Altıntop, Almanya ve İspanya Milli Takımlarında futbolcuların oynadığı kulüplerdeki güzel ortamlarını gördüğünü dile getirerek, şunları kaydetti: “Orada milli oyuncular o kadar birbirlerine tutkun ve bağlılar ki. Her şekilde birbirlerini kabul ederek, en iyisini yapmaya çalıştıkları bir ortam yaratmışlar. Çalışma azmi, inancı, kendini geliştirme imkanı. Başarılar bu şekilde geliyor. Ben Galatasaray’da da böyle bir ortam yaratabileceğimize inanıyorum. Fatih Terim’in de payı büyük. O çok tecrübeli, birçok şeyi önceden gören, Türk futboluna büyük başarılar kazandıran biri. Futbol bilgisiyle kulüp olarak ileri gidebiliriz. İnanıyorum ki, Türkiye ligine de diğer takımlara da çok şey kazandıracak. Bunu başarabilirsek, dolaylı olarak milli takımımız da büyük başarılar elde edecektir.”

‘Beklentiler yüksek, bunu biliyorum’

Kendisi için asıl önemli konunun takımın başarısı olduğunu vurgulayan Hamit Altıntop, “Biliyorum ki beklentiler çok yüksek. Ben de beklentiler büyük olduğu için buraya geldim. Benim için önemli olan takımın başarılı olması. Takım başarılı olursa, taraftarımız da kazanır” diye konuştu.

fft104mm1888631.jpg

kaynak:http://www.fanatik.com.tr/Burada-cok-mutluyum_3_Detail_32_275176.htm

Casio Murat

0
Üye
24 Tem 2012
26
2
3
hadi hamit artık düzelt şu futbolunu.. senden iyi futbol bekliyoruz..
ama şuana kadar malesef yoksun..#