Neler yeni

Hangi Maç Hangi Kanalda

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#1
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

18 Ocak 2012 Çarşamba

21:00 Athletic-Mallorca İspanya Kral Kupası

23:00 Real Madrid-Barcelona İspanya Kral Kupası

19 Ocak 2012 Perşembe

22:00 Inter-Genoa İtalya Kupası

22:30 Valencia-Lavante İspanya Kral Kupası
 
Son düzenleme:

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#2
20 Ocak Cuma
20:00 Antalyaspor - Beşiktaş

20:00 Gaziantepspor - Mersin İdman Yurdu

21:30 B.Mönchengladbach - Bayern Münih

21 Ocak Cumartesi
13:00 Büyükşehir Bld - Manisaspor

13:00 Samsunspor - Orduspor

13:30 Kayseri Erciyesspor - Bucaspor

14:45 Norwich City - Chelsea

16:00 Bursaspor - Sivasspor

16:00 KDÇ Karabükspor - Trabzonspor

16:00 Elazığspor - Kartalspor

16:30 Schalke 04 - Stuttgart

17:00 Fulham - Newcastle United

19:00 Fenerbahçe - Kayserispor

19:00 Kasımpaşa - Konyaspor

19:30 Kaiserslautern - Werder Bremen

19:30 Bolton - Liverpool

20:30 Ekvator Ginesi - Libya
(Afrika Kupası)

21:00 Real Sociedad - Atletico Madrid

24.00 Senegal-Zambiya
(Afrika Kupası)

22 Ocak Pazar
13:00 Osasuna - Valencia

13:00 Beko All-Star 2012

13:30 Boluspor - Giresunspor

13:30 Akhisar Belediyespor - İstanbul Güngörenspor

13:30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Sakaryaspor

15:30 Manchester City - Tottenham Hotspur

16:00 Ankaragücü - Gençlerbirliği

16:00 Adanaspor - Karşıyaka

16:30 Hamburg - Borissia Dortmund

18:00 Fildişi Sahili - Sudan
(Afrika Kupası)

18:00 Arsenal - Manchester United

18:30 Bayer Leverkusen - Mainz

19:00 Eskişehirspor - Galatasaray

19:00 Göztepe - Denizlispor

19:00 Malaga - Barcelona

21:00 Burkina Faso - Angola / Eurosport 2 (Afrika Kupası)

21:00 Sao Paulo - Botafogo
( Brezilya Ligi)

22:30 Real Madrid - Athletic Bilbao
 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#5
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

24 Ocak 2012 Salı

18:00 Sivasspor-Antalyaspor

18:00 Manisaspor-Samsunspor

20:30 Beşiktaş-Gaziantepspor

20:30 Mersin İdmanyurdu-Kayserispor

21:45 Cardiff City-Crystal Palace
Curling Cup

22:30 Mirandes-Espanyol
İspanya Kral Kupası

25 Ocak 2012 Çarşamba

18:00 İBB-Fenerbahçe

18:00 Trabzonspor-Eskişehirspor

18:00 Orduspor-Karabükspor

20:30 Galatasaray-Ankaragücü

20:30 Gençlerbirliği-Bursaspor

21:00 Mallorca-Athletic Bilbao
İspanya Kral Kupası

21:45 Liverpool-Manchester City
Curling Cup

23:00 Barcelona-Real Madrid
İspanya Kral Kupası

26 Ocak 2012 Perşembe

22:30 Lavante-Valencia
İspanya Kral Kupası
 
Son düzenleme:

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#6
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

28 Ocak Cumartesi

10.30 Avustralya Açık Tenis Turnuvası - Kadınlar Finali / Eurosport
13:00 Trabzonspor – Fenerbahçe Ülker
(BASKETBOL)

14:45 Liverpool - Man. United

15:00 Bandırma Kırmızı – Beşiktaş Milangaz
(BASKETBOL)
16:00 Sakaryaspor - Boluspor

16:00 Antalyaspor - Gençlerbirliği

16:30 Bayern Münih - Wolfsburg

17:00 Anadolu Efes – Erdemir
(BASKETBOL)

19:00 Bursaspor - Galatasaray

19:30 Köln - Schalke 04

20:00 Brest - PSG

21:00 Real Madrid - Zaragoza

21:00 Corinthians - Mirassol

21:45 Juventus-Udinese

22:00 Lille - St.Ettienne

23:00 Villarreal - Barcelona

29 Ocak Pazar

10.30 Avustralya Açık Tenis Turnuvası - Erkekler Finali Eurosport
13:00 Eskişehirspor - Orduspor

13:00 Karabükspor - Manisaspor

13:00 Samsunspor - İstanbul BŞB.

13:30 Giresunspor - Akhisar Belediye

13:30 Rizespor - Adanaspor

13:30 Güngörenspor - Elazığspor

13:30 Feyenoord - Ajax / S Haber
15:30 Sunderland - Middlesbrough

16:00 Galatasaray Medical Park – Olin Edirne
(BASKETBOL)

16:00 Lecce-Inter

16:00 Konyaspor - Kayseri Erciyesspor

16:00 Ankaragücü - Trabzonspor

16:00 Gaziantepspor - Sivasspor

16:30 Mainz 05 - Freiburg

18:00 Arsenal - Aston Villa

18:00 Valenciennes - Ajaccio

19:00 Karşıyaka - Göztepe

19:00 Fenerbahçe - Mersin İY

21:45 Milan-Cagliari

22:00 Rennes - Marsilya

22:30 Malaga - Sevilla

30 Ocak Pazartesi

20:00 Kayserispor - Beşiktaş

20:00 Denizlispor - Elazığspor

22:00 Osasuna - A. Madrid
 
Son düzenleme:

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#7
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

02 Şubat 2012 Perşembe

18:00 Samsunspor-Fenerbahçe

18:00 Sivasspor-Kayserispor

20:30 Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu

20:30 Manisaspor-Eskişehirspor
 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#8
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

3 Şubat Cuma
14.00 ATP 250 Montpellier Tenis Turnuvası Çeyrek Final Maçı

18.00 Çankaya Bld. - Beşparmak
(Hentbol)
19.30 Romanya - Çek Cumhuriyeti
(Futsal)

21.30 Nurnberg - B. Dortmund

21.30 Slovenya - Ukrayna
(Futsal)

4 Şubat Cumartesi

13:30 Akhisar Belediyespor - Boluspor

15.00 Aliağa Petkim - Anadolu Efes

15.00 ATP 250 Montpellier Tenis Turnuvası Yarı Final Maçı

15:00 Arsenal - Blackburn Rovers

16.00 Fenerbahçe - Mersin Bşb.

16.00 Gaziantep BŞB - Giresunspor

16.00 Antalyaspor - Trabzonspor

16.30 Bayer Leverkusen - Stuttgart

17.00 Beşiktaş Milangaz - Pınar Karşıyaka

17.00 Stoke City - Sunderland

19.00 Adanaspor - Güngörenspor

19.00 Gaziantepspor - Galatasaray

19.30 Hamburg - Bayern Münih

19.30 Manchester City - Fulham

20.00 PSG - Evian

20.45 Fildişi Sahili - Ekvator Ginesi Afrika Uluslar Kupası Çeyrek Final

21.00 Getafe - Real Madrid

21.45 Roma - Inter

22.00 Bordeaux - Toulouse

23.00 Barcelona - Real Sociedad

5 Şubat Pazar

13.00Fenerbahçe Ülker - Antalya Bşb.

13.00 Sporting Gijon - Osasuna

13.00 Mersin İdman Yurdu - Sivasspor

13.00 KDÇ Karabükspor - Samsunspor

13.30 Kasımpaşa - Denizlispor

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Konyaspor

13.30 Kayseri Erciyesspor - Kartalspor

15.00 ATP 250 Montpellier Tenis Turnuvası Final Maçı

16.00 Elazığspor - Karşıyaka

16.00 Kayserispor - Gençlerbirliği

16.00 Bursaspor - Orduspor

16.00 Juventus - Siena

16.30 Freiburg - Werder Bremen

18.00 Chelsea - Manchester United

18.30 Kaiserslautern - Köln

19.00 Göztepe - Çaykur Rizespor

19.00 Fenerbahçe - Beşiktaş

21.00 Santos - Palmeiras

21.45 Milan - Napoli

22.00 Marsilya - Lyon

22.30 Atletico Madrid - Valencia

6 Şubat Pazartesi

20.00 Bucaspor - Sakaryaspor

20.00 Eskişehirspor - Büyükşehir Belediyespor

20.00 MKE Ankaragücü - Manisaspor

22.00 Liverpool - Tottehnam
 
Son düzenleme:

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#9
6 Şubat Pazartesi

22.00 Liverpool - Tottehnam
 
Son düzenleme:

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#10
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

11 ŞUBAT CUMARTESİ
13:00 Anadolu Efes - Edirne Olin

13:30 Boluspor - G.Antep Bld.Spor

14:45 Manchester United - Liverpool

15:00 Bandırma Kırmızı - Fenerbahçe

16:00 Gençlerbirliği - Mersin İdman Yurdu

16:30 Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen

17:00 Everton - Chelsea

17:00 Sunderland - Arsenal

19:00 Galatasaray- Kayserispor

19:30 Mönchengladbach - Schalke 04

21:00 Gana - Mali

21:00 Osasuna - Barcelona

22:00 Rennes - Sochaux

12 ŞUBAT PAZAR
13:00 Karşıyaka - Galatasaray MP

13:00 Orduspor - Antalyaspor

13:00 İst.Büyükşehir Bld. - Ankaragücü

13:30 Giresunspor - Adanaspor

13:30 Çaykur Rizespor - Elazığspor

13:30 İstanbul Güngörenspor - Göztepe

15:00 Besiktas - Türk Telekom

16:00 Inter - Novara

16:00 Konyaspor - Bucaspor

16:00 Manisaspor - Bursaspor

16:00 Samsunspor - Eskişehirspor

16:30 Augsburg - Nürnberg

18:00 Aston Villa - Manchester City

18:30 Köln - Hamburger SV

19:00 Denizlispor - Kayseri Erciyes

19:00 Kardemir Karabük - Fenerbahçe

19:00 Valencia - Sporting Gijon

21:00 Corinthians - São Paulo

21:00 Zambiya - Fildişi Sahili

21:45 Bologna - Juventus

22:00 Toulouse - St Etienne

22:30 Real Madrid - Levante
 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#11
14 ŞUBAT SALI

12:30 WTA Doha Tenis Turnuvası /

17:00 Fenerbahçe Grundig - Dorçe TED Kolejliler

18:30 Banvit - Tofaş

19:30 Braga - Beşiktaş

20:00 Rapid Bükreş - S.Donestk

20:45 Anadolu Efes - Fenerbahçe Ülker

21:45 B. Leverkusen -Barcelona

03:00 Oklohama City - Utah Jazz

16 Şubat 2012 Perşembe
22:05 Trabzonspor-PSV Eindhoven
UEFA Avrupa Ligi
 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#12
14 ŞUBAT SALI

12:30 WTA Doha Tenis Turnuvası /

17:00 Fenerbahçe Grundig - Dorçe TED Kolejliler

18:30 Banvit - Tofaş

19:30 Braga - Beşiktaş

20:00 Rapid Bükreş - S.Donestk

20:45 Anadolu Efes - Fenerbahçe Ülker

21:45 B. Leverkusen -Barcelona

03:00 Oklohama City - Utah Jazz

16 Şubat 2012 Perşembe
22:05 Trabzonspor-PSV Eindhoven
UEFA Avrupa Ligi
 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#13
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

17 Şubat 2012 Cuma
20:00 Mersin İdmanyurdu-Galatasaray

21:30 Hoffenheim-Mainz

18 Şubat 2012 Cumartesi
13:00 MKE Ankaragücü-Samsunspor

13:30 Kayseri Erciyesspor-Karşıyaka

14:30 Chelsea-Birmingham City
FA Cup
16:00 Gaziantep BB-Akhisar Belediyespor

16:00 Antalyaspor-Manisaspor

16:30 Hertha Berlin-Borussia Dortmund

17:00 Everton-Blackpool
FA Cup
19:00 Fenerbahçe-Sivasspor

19:00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor

19:15 Sunderland-Arsenal
FA Cup
19:30 Freiburg-Bayern Münih

20:00 Lorient-Lille

21:00 Real Madrid-Racing Santander

22:00 Marsilya-Valenciennes

19 Şubat 2012 Pazar
13:00 Gaziantepspor-Orduspor

13:30 Konyaspor-Sakaryaspor

13:30 Elazığspor-Güngörenspor

13:30 Tavşanlı Linyitspor-Denizlispor

13:30 Groningen-PSV Eindhoven

15:30 Ajax-NEC Nijmegen

16:00 Göztepe-Giresunspor

16:00 Kayserispor-Trabzonspor

16:00 Eskişehirspor-Karabükspor

16:30 Schalke 04-Wolfsburg

18:00 Bordeaux-Lyon

18:30 Hannover 96-Stuttgart

18:30 Liverpool-Brighton
FA Cup
19:00 Beşiktaş-Gençlerbirliği

19:00 Sporting Gijon-Atletico Madrid

19:00 Adanaspor-Boluspor

22:00 PSG-Montpellier

22:30 Barcelona-Valencia

20 Şubat 2012 Pazartesi
19:00 Bucaspor-Kartalspor

20:00 Bursaspor-İBB

21 Şubat 2012 Salı
19:00 CSKA Moskova-Real Madrid
Şampiyonlar Ligi

22 Şubat 2012 Çarşamba
20:30 Galatasaray Medical Park-Anadolu Efes
THY Euroleague

23 Şubat 2012 Perşembe
20:00 Fenerbahçe Ülker-Unics Kazan
THY Euroleague
 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#14
25 Şubat Cumartesi

13:00 Karabükspor - MKE Ankaragücü

13:00 Galatasaray MP - Hacettepe Üni

15.00 Banvit - Anadolu Efes

15:00 Galatasaray -IBA Kimya TED Kolejliler

16:00 Samsunspor - Bursaspor

16:00 Manisaspor - Gaziantepspor

16:30 Köln - Leverkusen

17:00 Chelsea - Bolton

17:30 Vakıfbank TT - Beşiktaş

19:00 Rizespor - K. Erciyesspor

19:00 Eskişehirspor - Fenerbahçe

19:30 Manchester City - Blackburn

19:30 W. Bremen - Nürnberg

20:00 Montpellier - Bordeaux

21:45 Milan - Juventus

22:00 O.Lyon - PSG

23:00 Espanyol - Levante

26 Şubat Pazar
13:00 Gençlerbirliği - Sivasspor

13:00 İstanbul BŞB - Antalyaspor

13:30 Denizlispor - Bucaspor

13:30 Boluspor - Göztepe

13:30 Giresunspor - Elazığspor

15:30 Arsenal - Tottenham

16:00 Botaş - Mersin Bşb.

16:00 Karşıyaka -Tavşanlı Linyit

16:00 Trabzonspor - Mersin İY

16:30 B. Münih - Schalke 04

17:00 Vallecano - Real Madrid

17:00 Fenerbahçe Ülker - Beşiktaş Milangaz

18:00 Cardiff City - Liverpool

18:30 B. Dortmund - Hannover 96

19:00 Valencia - Sevilla

19:00 Sakaryaspor - Gaziantep BŞB

19:00 Galatasaray - Beşiktaş

21:45 Napoli - İnter

22:00 Rennes - Lille

22:30 A. Madrid - Barcelona

29 Şubat 2012 Çarşamba

20:30 TÜRKiYE-Slovakya
Özel Maç

21:00 Emporio Armani-Fenerbahçe Ülker
THY Euroleague

22:00 İspanya-Venezuela
Özel Maç


01 Mart 2012 Perşembe
21:00 Olimpiakos-Galatasaray Medical Park
THY Euroleague


 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#15
29 Şubat 2012 Çarşamba

14:00 TÜRKiYE-Danimarka
U21 Özel Maç
19:30 Emporio Armani-Fenerbahçe Ülker
THY Euroleague
20:30 TÜRKiYE-Slovakya
Özel Maç

21:30 İsviçre-Arjantin
Özel Maç
22:00 İngiltere-Hollanda
Özel Maç
22:30 İspanya-Venezuela
Özel Maç

01 Mart 2012 Perşembe

19:45 Anadolu Efes-CSKA Moskova
THY Euroleague
21:45 Olimpiakos-Galatasaray Medical Park
THY Euroleague
 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#16
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

03 Mart 2012 Cumartesi

19:00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği

19:00 Beşiktaş Milangaz-Mersin Bşb.

19:00 Kasımpaşa-Giresunspor

19:30 Borussia Dortmund-Mainz

20:00 Marsilya-Toulouse

21:00 Barcelona-Sporting Gijon

22:00 Bordeaux-Nice

23:00 Sevilla-Atletico Madrid

04 Mart 2012 Pazar
13:00 Real Zaragoza-Villarreal

13:30 Elazığspor-Boluspor

13:30 Kartalspor-Sakaryaspor

14:00 Newcastle United-Sunderland

15:00 Bursaspor-Karabükspor

15:00 Kayserispor-Manisaspor

15:00 Gaziantepspor-İBB

15:30 Ajax-Roda

16:00 Adanaspor-Gaziantep BŞB

16:05 Fulham-Wolves

16:30 Nürnberg-B.Mönchengladbach

17:30 Anadolu Efes-Galatasaray Medical Park

17:30 PSV Eindhoven-Twente

18:10 Tottenham-Manchester United

18:30 Hoffenheim-Köln

19:00 Beşiktaş-Trabzonspor

19:00 Granada-Valencia

19:00 Bucaspor-Karşıyaka

21:00 Santos-Corinthians

22:00 Lorient-Rennes

22:30 Real Madrid-Espanyol

05 Mart 2012 Pazartesi
20:00 Sivasspor-Galatasaray

20:00 Göztepe-Akhisar Belediyespor

06 Mart 2012 Salı
18:00 Erdemir-Beşiktaş Milangaz

21:45 Arsenal-Milan
Şampiyonlar Ligi
21:45 Birminghan-Chelsea
FA Cup

07 Mart 2012 Çarşamba
18:00 Hacettepe Üniv.-Anadolu Efes

20:00 Galatasaray Medical Park-Tofaş

21:30 Tottenham-Stevenage
FA Cup

08 Mart 2012 Perşembe
20:00 Atletico Madrid-Beşiktaş
UEFA Avrupa Ligi
20:00 Fenerbahçe Ülker-Pınar Karşıyaka
 
Son düzenleme:

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#17
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

09 Mart 2012 Cuma
20:00 Ankaragücü-Fenerbahçe

21:00 Ajaccio-Marsilya

21:30 Stuttgart-Kaiserslautern

10 Mart 2012 Cumartesi
13:30 Giresunspor-Kayseri Erciyesspor

14:45 Bolton-Queens Park Rangers

15:00 Trabzonspor-Galatasaray Medical Park

16:00 İBB-Kayserispor

16:30 Bayern Münih-Hoffenheim

17:00 Sunderland-Liverpool

17:00 Chelsea-Stoke City

17:00 Beşiktaş Milangaz-Aliağa Petkim

19:00 Galatasaray-Gençlerbirliği

19:00 Karşıyaka-Konyaspor

19:30 Everton-Tottenham

22:00 Lyon-Lille

23:00 Real Betis-Real Madrid

11 Mart 2012 Pazar
13:00 Samsunspor-Gaziantepspor

13:00 Manisaspor-Mersin İdmanyurdu

13:00 Karabükspor-Antalyaspor

13:00 Atletico Madrid-Granada

13:30 Akhisar Belediyespor-Elazığspor

13:30 Sakaryaspor-Adanaspor

13:30 Breda-PSV Eindhoven

15:30 Ajax-Waalwijk

15:30 Pınar Karşıyaka-Anadolu Efes

16:00 Orduspor-Beşiktaş

16:00 Manchester United-West Bromwich Albion

16:00 Swansea-Manchester City

16:30 Werder Bremen-Hannover 96

17:00 Valencia-Mallorca

17:30 Fenerbahçe Ülker-Mersin Bşb.

18:00 Norwich-Wigan

18:30 Schalke 04-Hamburg

19:00 Eskişehirspor-Bursaspor

19:00 Çaykur Rizespor-Bucaspor

19:00 Racing Santander-Barcelona

22:00 Montpellier-Caen

12 Mart 2012 Pazartesi
17:00 Anzhi-Spartak Moskova

20:00 Trabzonspor-Sivasspor

20:00 Denizlispor-Kartalspor

22:00 Arsenal-Newcastle United


13 Mart 2012 Salı
21:45 Inter-Marsilya
Şampiyonlar Ligi
22:00 Liverpool-Everton

14 Mart 2012 Çarşamba
18:30 Banvit-Galatasaray Medical Park

15 Mart 2012 Perşembe
18:30 Aliağa Petkim-Anadolu Efes

22:05 Beşiktaş-Atletico Madrid
UEFA Avrupa Ligi
 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#18
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

16 Mart 2012 Cuma
17:00 Dinamo Moskova-Zenit St.Petersburg

20:00 Gençlerbirliği-Trabzonspor

21:30 Hoffenheim-Stuttgart

17 Mart 2012 Cumartesi
13:00 Galatasaray Medical Park-Antalya Bşb.

13.30 Kartalspor-Karşıyaka

14:45 Everton-Sunderland
FA Cup Çeyrek Final
15:00 Antalyaspor-Eskişehirspor

15:00 Sivasspor-Orduspor

16.00 Elazığspor-Gaziantep BB

16:30 Borussia Dortmund-Werder Bremen

17:00 Fulham-Swansea

17:00 Wigan Athletic-West Bromwich Alboin

17:30 Bursaspor-Ankaragücü

19.00 Bucaspor-Güngörenspor

19:30 Hertha Berlin-Bayern Münih

19:30 Tottenham-Bolton
FA Cup Çeyrek Final
20:00 Fenerbahçe-Galatasaray

20:00 Caen-PSG

21:00 Sevilla-Barcelona

22:00 St.Ettienne-Olympic Lyon


18 Mart 2012 Pazar
13:00 Anadolu Efes-Tofaş

13:00 Olin Edirne-Beşiktaş Milangaz

13.30 Konyaspor-Çaykur Rizespor

13.30 Kasımpaşa-Akhisarspor

13.30 Kayseri Erciyesspor-Boluspor

13:30 Den Haag-Ajax

15:00 Mersin İdmanyurdu -İBB

15:00 Erdemir-Fenerbahçe Ülker

15:30 Wolves-Manchester United

15:30 PSV Eindhoven-Heerenveen

16.00 Göztepe-Adanaspor

16:05 Chelsea-Leicester City
FA Cup Çeyrek Final
16:30 Kaiserslautern-Schalke 04

17:00 Mallorca-Atletico Madrid

18:00 Newcastle United-Norwich City

18:00 Liverpool-Stoke City
FA Cup Çeyrek Final
19:00 Gaziantepspor-Karabükspor

19:00 Kayserispor-Samsunspor

19.00 Denizlispor-Sakaryaspor
&

22:00 Lille-Valenciennes

22:30 Real Madrid-Malaga

19 Mart 2012 Pazartesi
20:00 Beşiktaş-Manisaspor

20 Mart 2012 Salı
13:00 Bugsaşspor-Bursaspor
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur
20:30 Galatasaray-Sivasspor
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur
21:45 Juventus-Milan
&
İtalya Kupası Yarı Final İkinci Karş.
22:00 Barcelona-Granada

21 Mart 2012 Çarşamba
18:00 Antalyaspor-Trabzonspor
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur
18:00 Çaykur Rizespor-Karabükspor
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur
21:00 Fenerbahçe-Samsunspor
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur
21:00 Eskişehirspor-Kasımpaşa
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur
21:00 Atletico Madrid-Athletic Bilbao

21:45 Napoli-Siena
&
İtalya Kupası Yarı Final İkinci Karş.
23:00 Villarreal-Real Madrid

22 Mart 2012 Perşembe

13:00 Boluspor-Beşiktaş
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur
20:00 Kayserispor-İBB
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur
 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#19
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

23 Mart 2012 Cuma
20:00 Fenerbahçe Ülker-Aliağa Petkim

21:30 Wolfsburg-Hamburg

24 Mart 2012 Cumartesi

13:00 Trabzonspor-Anadolu Efes

13:30 Güngörenspor-Konyaspor

14:15 CSKA Moskova-Lokomotiv Moskova

14:45 Chelsea-Tottenham

15:00 Bandırma Kırmızı-Galatasaray Medical Park

16:30 Bayern Münih-Hannover 96

17:00 Liverpool-Wigan Athletic

17:00 Arsenal-Aston Villa

17:00 Beşiktaş Milangaz-Banvit

18:00 Çaykur Rizespor-Kartalspor

19:00 Fenerbahçe-Bursaspor

19:00 Mallorca-Barcelona

19:30 Schalke 04-Bayer Leverkusen

19:30 Stoke City-Manchester City

20:00 Montpellier-St.Ettienne

21:00 Real Madrid-Real Sociedad

22:00 Valenciennes-Rennes

26 Mart 2012 Pazartesi

20:00 İstanbul BB-Beşiktaş

22:00 Manchester United-Fulham

27 Mart 2012 Salı
21:45 Benfica-Chelsea
Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final İlk Karş
 

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,237
Beğeniler
234
#20
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.

31 Mart 2012 Cumartesi
23:00 Barcelona-Athletic Bilbao

01 Nisan 2012 Pazar

13:00 Atletico Madrid-Getafe

14:00 Elazığspor-Göztepe

14:00 Kayseri Erciyesspor-Gaziantep BB

14:00 Kartalspor-Güngörenspor

15:00 Beşiktaş-Samsunspor

15:00 Antalyaspor-Bursaspor

15:30 Newcastle United-Liverpool

15:30 Ajax-Heracles

16:30 Kasımpaşa-Adanaspor

16:30 Hannover 96-B.Mönchengladbach

18:00 Lille-Toulouse

18:00 Tottenham-Swansea

18:30 Hoffenheim-Schalke 04

19:00 Bucaspor-Boluspor

19:00 Trabzonspor-Fenerbahçe

22:00 Rennes-Lyon

02 Nisan 2012 Pazartesi

20:00 Karşıyaka-Sakaryaspor

20:00 Galatasaray Medical Park-Beşiktaş Milangaz

22:00 Blackburn Rovers-Manchester United