Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hd Receiver tavsiye

kartel

0
Üye
28 Ağu 2018
38
6
8
İyi günler arkadaşlar. Konunun tam yerini bulamadım o yüzden buradan sormak istiyorum. Yönetici arkadaşlar uygun olan bölüme taşıyabilirler. Babama kaliteli bir receiver almam lazım. babam başka şehirde ikamet ettiğinden önceliğim problemsiz cihaz olması çünkü kendisi bu işlerden anlamaz ve çok yaşlı. Cihazdan beklentimiz sadece 2 uydudan gelen yayınları problemsiz şekilde izlettirebilmesi. IPTV internet xpanel gibi şeylere ihtiyacımız yok. Ama uydudan biss ile açılan kanalları açabilmek adına gerekli altyapısının olması lazım çünkü azerspacedeki futbol yayınlarını takip ediyor. Bu kriterlere göre işimizi görebilecek f/p ürünü problemsiz çalışan bir model tavsiye edebilirseniz sevinirim. Herkese teşekkürler.

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
İyi günler arkadaşlar. Konunun tam yerini bulamadım o yüzden buradan sormak istiyorum. Yönetici arkadaşlar uygun olan bölüme taşıyabilirler. Babama kaliteli bir receiver almam lazım. babam başka şehirde ikamet ettiğinden önceliğim problemsiz cihaz olması çünkü kendisi bu işlerden anlamaz ve çok yaşlı. Cihazdan beklentimiz sadece 2 uydudan gelen yayınları problemsiz şekilde izlettirebilmesi. IPTV internet xpanel gibi şeylere ihtiyacımız yok. Ama uydudan biss ile açılan kanalları açabilmek adına gerekli altyapısının olması lazım çünkü azerspacedeki futbol yayınlarını takip ediyor. Bu kriterlere göre işimizi görebilecek f/p ürünü problemsiz çalışan bir model tavsiye edebilirseniz sevinirim. Herkese teşekkürler.
next 2000 hd bu işi fazlasıyla yapar redline Gold modeli var oda güzel Hiremco turbo ip tv plus da fena degil bunlar pahali gelirse en ucuz next al biss çözer zaten

kartel

0
Üye
28 Ağu 2018
38
6
8
next 2000 hd bu işi fazlasıyla yapar redline Gold modeli var oda güzel Hiremco turbo ip tv plus da fena degil bunlar pahali gelirse en ucuz next al biss çözer zaten
cevap için teşekkürler next 2000 dediğiniz internet machine modeli değil değil mi? link varsa atabilir misiniz? Fazla pahalı birşey olmasına gerek yok.

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
Babanız sadece Biss şifreli kanalları izleyecekse, öyle pahalı cihazlara gerek olmadığını düşünüyorum, Next 2000HD FTA işinizi fazlasıyla görecektir. Fiyatı 150-160TL civarında, daha ucuzada ürünler vardır ama bu cihaz 2019 yılının cihazı.

Ekli dosyalar

• 2000hd1-600x400.JPG
    2000hd1-600x400.JPG
    12.4 KB · Görüntüleme: 9

kartel

0
Üye
28 Ağu 2018
38
6
8
Babanız sadece Biss şifreli kanalları izleyecekse, öyle pahalı cihazlara gerek olmadığını düşünüyorum, Next 2000HD FTA işinizi fazlasıyla görecektir. Fiyatı 150-160TL civarında, daha ucuzada ürünler vardır ama bu cihaz 2019 yılının cihazı.
Kaan bey zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Burada para her ne kadar önemli olsa da problem çıkarmayan bir cihaz olması en önemli tercih çünkü yanlışlıkla bile olsa bir şeyin ayarını bozsa artık yaş gereği çözemez hale geldi. Bu yaştan sonra beyin artık hiçbir yeniliği de kabul etmiyor yada zorlanıyor o yüzden cihazın stabil çalışması önemli (yani kullanımını bir kere tarif edeceğiz alışınca kendi hatası dışında problem yaşamasın istiyorum zaten internet ile falan işimiz olmayacak). Bende bu cihazı beğeniyorum ama çalışması hakkında bir fikrim yok kullanan arkadaşlardan ricam babama problem çıkartacak herhangi bir kronik sorunu olup olmadığını yazabilirler mi? Zaman ayıran herkese teşekkür ederim. İyi geceler.

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
Bende babama yıllar önce Next 18500HD Plus almıştım sanırım 8-9 sene oldu, hiç bir sorun yaşamadık. Sizede mini bir cihaz yerine kasalı bir model tercih etmenizi öneririm. Sık sık güncelleme almayacak bir cihaz babanız için daha iyi olacaktır.

kartel

0
Üye
28 Ağu 2018
38
6
8
Bende babama yıllar önce Next 18500HD Plus almıştım sanırım 8-9 sene oldu, hiç bir sorun yaşamadık. Sizede mini bir cihaz yerine kasalı bir model tercih etmenizi öneririm. Sık sık güncelleme almayacak bir cihaz babanız için daha iyi olacaktır.
şu anda varmı böyle kasalı uzun süre götürecek stabil bir model?

kartel

0
Üye
28 Ağu 2018
38
6
8
Tamam anlaşıldı,cihazları kullanan ve tavsiye edecek arkadaşlar fikir ve görüşlerini yazsınlar.
Hayırdır kardeş bu nasıl uslüp? Buradakiler sen talimat yada izin vermeden birşey yazamıyorlar mı? Söyleyecek birşeyin yoksa illa birşey yazmak zorunda değilsin. Sen bu konunun neresindesin anlamış değilim.