Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

idman tv sorunu

macrol93

0
Üye
19 Tem 2012
9
0
1
arkadaşlar bende idman tv de diğer bir başka azerbeycan kanalı olan atv_int kanalı çıkıyor... atv_int kanalında ise muhtemelen idman tv var ama açılmıyor gülce key i de yükledim ama olmadı lütfen yardımcı olun

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
arkadaşlar bende idman tv de diğer bir başka azerbeycan kanalı olan atv_int kanalı çıkıyor... atv_int kanalında ise muhtemelen idman tv var ama açılmıyor gülce key i de yükledim ama olmadı lütfen yardımcı olun

Kanalları silip tekrar taratın ve emu aktif mi kontrol edin, şu an bir sıkıntı yok yayın açık.

Kolay gelsin.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
yaptım olmadı... daha sonra sitedeki yazılımı yükledim yine olmadı... ben idman tv yi açıtğım zaman atv_int kanalı açılıyor

10964 H 12800 frekansını TP listesi kısmından silip tekrar ekleyin ve mavi tuş ile arama yapın,bu şekilde kanallar düzgün çıkar...

yilmazovic

0
Üye
21 Eki 2012
4
0
1
Minix HD idman tv - Yardım -

İyi Akşamlar arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı. Uydu alicima idman tv'yi yükledim ve 3453450034534500 bis keyi yükledim ancak kanal şifreli gözüküyor. Biss keydeki 00 lari 9c c9, cc cc yapmama rağmen yine şifre çözülmedi. Uyduyu guncelledigimde hali hazirda 34534500... Li şifre vardı. Fakat bir türlü şifreyi çözemedim. Acaba yapmam gereken başka şey mi var. Bazı forumlarda sid key değişti 000B yapın diyorlardı ama bu uydu alicida öyle bir şey göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
NOT. dha feed ve feed 1 kanallarını açıp tekrar idman tv ye gectigimde şifre yine çözülmedi. Bu arada feed 1 şifreli..

yilmazovic

0
Üye
21 Eki 2012
4
0
1
Arkadaşım aynı sorun bugün bende de vardı. Az tv medeniyet tv idman tv ve atv int kanalını sil. Menüden kuruluma gir.. Tp listesini seç... Yeşil düğmeye bas.. Kanal frekansı gir uydu muhtemelen aynı frekans var diye uyarı verecek evet e tıkla. Tikladigin zaman frekansin olduğu kısma atacak seni. Sarı düğmeye bas ve sil. Sonra tekrar yeşil düğmeye basarak frekansı gir. Mavi tuşa basmak ve arat.... Ben böyle yaparak bu sorunu çözdüm. Yani idman tv de idman, atv int de atv int açılıyor. Yalnız idman tv şifreli Biss keyi girmeme rağmen...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Arkadaşım aynı sorun bugün bende de vardı. Az tv medeniyet tv idman tv ve atv int kanalını sil. Menüden kuruluma gir.. Tp listesini seç... Yeşil düğmeye bas.. Kanal frekansı gir uydu muhtemelen aynı frekans var diye uyarı verecek evet e tıkla. Tikladigin zaman frekansin olduğu kısma atacak seni. Sarı düğmeye bas ve sil. Sonra tekrar yeşil düğmeye basarak frekansı gir. Mavi tuşa basmak ve arat.... Ben böyle yaparak bu sorunu çözdüm. Yani idman tv de idman, atv int de atv int açılıyor. Yalnız idman tv şifreli Biss keyi girmeme rağmen...

Tp listesinden frekansı silip tekrar ekleyip ,tarattıktan sonra linkteki cihazınıza uygun dosyayı yükleyiniz.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1

şu an açık yayın sorun yok,tetiklemeye de ihtiyaç yok direk açılıyor,açamayan arkadaşlar emu aktif mi kontrol etsin ve sinyal seviyelerini kontrol etsin.

yilmazovic

0
Üye
21 Eki 2012
4
0
1
Tp listesinden frekansı silip tekrar ekleyip ,tarattıktan sonra linkteki cihazınıza uygun dosyayı yükleyiniz.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1

şu an açık yayın sorun yok,tetiklemeye de ihtiyaç yok direk açılıyor,açamayan arkadaşlar emu aktif mi kontrol etsin ve sinyal seviyelerini kontrol etsin.

Cihazima Key dosyasını nasıl yukleyebilirim. Forumda bu işlemi anlatan link verirseniz sevinirim. İyi akşamlar..

serkan81

0
Üye
22 Haz 2012
3
0
1
idman tv açılmıyor

Cihazima Key dosyasını nasıl yukleyebilirim. Forumda bu işlemi anlatan link verirseniz sevinirim. İyi akşamlar..

arkadaşım bende kaç gündür uğraşıyordum sonunda buldum.son güncel yazılımdan sonra oldu banada 18000 hd cx kullanıyorum.yapman gereken önce mevcut keyi sil.sonra kanal listesini aç idman üzerine gel mavi tuşa basılı tut direk key adını yazıyor .sana da 3453450034534500 yazmak kalıyor.

yilmazovic

0
Üye
21 Eki 2012
4
0
1
arkadaşım bende kaç gündür uğraşıyordum sonunda buldum.son güncel yazılımdan sonra oldu banada 18000 hd cx kullanıyorum.yapman gereken önce mevcut keyi sil.sonra kanal listesini aç idman üzerine gel mavi tuşa basılı tut direk key adını yazıyor .sana da 3453450034534500 yazmak kalıyor.

Teşekkür ederim. En kısa zamanda deneyecegim. Umarım sorun düzelir. İyi akşamlar...

mustafa37

0
Üye
29 Mar 2012
12
0
1
bende de aynı sorun vardı kanal isimleri karışıktı ve şifre açılmıyordu tüm kanalları sildim ve otomatik olarak yeniden aradım sorun düzeldi problem yok şifre de açılıyor kanal isimleride düzgün

shadomania

0
Üye
4 Ara 2012
3
0
1
Arkadaşlar ben de sildim kanalları fakat tekrar tekrar aramama rağmen çıkmıyor kanallar. Ne yapmam gerekiyor acaba?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
TP listesi bölümünde 10965 H 12800 frekansının üzerine gelerek alttaki sinyal seviyelerini kontrol edin sinyal alamıyorsanız dediğim gibi çanak ile ilgili bir sorun vardır,eğer bu frekansta sinyal var ise kanallar çıkar ( aynı bölümde iken tp üzerinde iken mavi tuşa basarak tarama yapabilirsiniz.)

ysnbyrk

0
Üye
8 Nis 2013
8
0
1
kayseri
selam arkadaşlar,ben yeni NEXT YE 18000 CX HD uydu alıcısı aldım,fakat idman tv şifreli gösteriyor biss key ini girmeme rağmen.

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
selam arkadaşlar,ben yeni NEXT YE 18000 CX HD uydu alıcısı aldım,fakat idman tv şifreli gösteriyor biss key ini girmeme rağmen.

Kanalı silip tekrar taratınız ve emu aktif mi kontrol ediniz ? güncel kéy dosyası da yüklü olsun.