Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

iptv çıksın artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mıheme

0
Üye
10 Kas 2012
4
0
1
Sayın forum yöneticileri,diğer modeller için iptv yazılımı çıktı. Next 19500 serisi içinde biran önce iptv yazılımı bekliyoruz.

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Boşa bir bekleyiş bence aylardır çıkmadı çıkmazda bence umarım siz haklı çıkarsınız ..

ulas55

0
Üye
27 Şub 2012
38
2
8
Yani şu cihazdaki kapasite başka bir cihazda olsaydı yanmazdım üzülmezdim. Flash dersen yeterince var işlemci dersen herşeyi yapacak kapasitede 8 mb lik flasha sahip cihazlar bile İPTV yi acıyor. Cihaza kötü demiyorum diyemeyecegimde. Sadece bu cihazın hakettiği yazılım desteği verilsin.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Yani şu cihazdaki kapasite başka bir cihazda olsaydı yanmazdım üzülmezdim. Flash dersen yeterince var işlemci dersen herşeyi yapacak kapasitede 8 mb lik flasha sahip cihazlar bile İPTV yi acıyor. Cihaza kötü demiyorum diyemeyecegimde. Sadece bu cihazın hakettiği yazılım desteği verilsin.

Haklısın abi ama bu cihazlar için tercih edilen Nxp işlemci sınıfta kaldı, donanım ve görüntü kalitesi olarak kıyaslayınca kendinden sınıf olarak geride kalan ali işlemcili cihazlara iptv geldi, iyi kötü çalıştırıyorda ama Nxp işlemcili cihazlara bir türlü bu destek verilemedi.

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
selamu aleykum hayırlı çalışmalar sevgili arkadaşlar aslında nxp ip tv destekliyor fakat next firması uğraşmak istemiyor.. biraz maktıklı olsanız.. eğer ip destekli olmasaydı uygulamalarda flim serverleri var bu bir ip tv örneğidir sonuçta bi yere bağlanıp flim izliyebiliyorsun.. demeki ip tv desteği var. sakın kanmayın kandırılmayın. ayrıca ben f g firmasındada biraz çalıştım f gbu ürünleri net firmasına devir eti
kendi cihazlarınızı acın ana kartı hepsi f g dir...

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
selamu aleykum hayırlı çalışmalar sevgili arkadaşlar aslında nxp ip tv destekliyor fakat next firması uğraşmak istemiyor.. biraz maktıklı olsanız.. eğer ip destekli olmasaydı uygulamalarda flim serverleri var bu bir ip tv örneğidir sonuçta bi yere bağlanıp flim izliyebiliyorsun.. demeki ip tv desteği var. sakın kanmayın kandırılmayın. ayrıca ben f g firmasındada biraz çalıştım f gbu ürünleri net firmasına devir eti
kendi cihazlarınızı acın ana kartı hepsi f g dir...

aynen benim cihazin altinda f g nin parlak bandrolu bilevar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...