Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

IPTV izleme sorunu Ve kapasitesi

afat12

0
Üye
30 Ocak 2018
2
0
1
Uydu ile cihaz son sürüme cihaz güncellendi ve wifi ile cihazı bağladım. IPTV test veren sitelerden test listesini aldım usb ile kanal listesini aktardım ama max 50 kanal alıyor daha fazla kanal yüklenmiyor mu ? Bir de en büyük sorun yayınlar donuyor. PC den VLC player ile denediğim de yayınlarda donma yok ama TV den denediğimde donuyor. Modemi uydu alıcısının dibine getirdim bir şey fark etmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

uydu alıcısı : nextstar minix hd black + plus
Modem : asus dsl n16
internet hızı : WİFİ ile 52 MBPS dw 4 mbps up 6 ping (kablolu 72 mbps dw)

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Uydu ile cihaz son sürüme cihaz güncellendi ve wifi ile cihazı bağladım. IPTV test veren sitelerden test listesini aldım usb ile kanal listesini aktardım ama max 50 kanal alıyor daha fazla kanal yüklenmiyor mu ? Bir de en büyük sorun yayınlar donuyor. PC den VLC player ile denediğim de yayınlarda donma yok ama TV den denediğimde donuyor. Modemi uydu alıcısının dibine getirdim bir şey fark etmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

uydu alıcısı : nextstar minix hd black + plus
Modem : asus dsl n16
internet hızı : WİFİ ile 52 MBPS dw 4 mbps up 6 ping (kablolu 72 mbps dw)

işlemci kapasitesinden dolayı

.donma ve takılma oluyor.Minix hd grubunda sayı 50 dir

Yeni aldıysanız 1 hafta içinde cayma hakkınızı kullanıp bir üst model next2000 internet machina yı alabilirsiniz. (240-270 tl arasıdır )

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
--------------------

Kanal kapasitesi mi hocam ? Peki diğer bahsettiğim sorunun kaynağı nedir biliyor musunuz acaba ?

şlemci kapasitesinden dolayı

.donma ve takılma oluyor.Minix hd grubunda sayı 50 dir

Yeni aldıysanız 1 hafta içinde cayma hakkınızı kullanıp bir üst model next2000 internet machina yı alabilirsiniz. (240-270 tl arasıdır )