Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

iptv linklerin görünmemesi

avciankara

0
Üye
18 Nis 2015
15
0
1
server üyeliğim var ancak linkler gizlenmiş görünüyor yanlışlıkla linki gösteri tıkladığımda hem link görünmedi hemde var olan kanalda gitti şimdi bu linkleri nasıl görünür yapabilirim
7bN39v
http://i.hizliresim.com/7bN39v.jpg

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,591
57,749
113
izmir çamdibi
resimde url gizlemişiniz açın fakat açık veya kapalı olması iptv kanalını izlenmesini etkilemez izlenmeyi d aktif yapmış olabilirsiniz olmuyorsa ücretli server bilgilerini yedekleyin fabrika ayarlarına dönün

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,591
57,749
113
izmir çamdibi
server üyeliğim var derken ücretli ıptv linkimi yükletiniz usb ile yüklenen url görülmez internet ara yüz ile yüklenenenler görülür
ıptv bölümüne girin
kırmızı değiştir
yeşil yönetim
sarı düzenle
seçenekleri var
yönetim ok resimdeki gibi olmalı

Ekli dosyalar

• 001.jpg
    001.jpg
    100.5 KB · Görüntüleme: 4

avciankara

0
Üye
18 Nis 2015
15
0
1
Evet ücretli iptv üyeliğim var ve usb den yükledi ama daha önce de üye olduğumda yine bu şekilde yükledi ama geçen sefer linkler görünüyordu şimdi görünmüyor bu arada bendeki de zaten resimdeki gibi

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,591
57,749
113
izmir çamdibi
yazdıklarıma dikkat edersen renkli tuşların faydası var demedim diy canalı kapatmış olabilirsininiz yani d aktif yapmış olabilirsiniz diye resim yükledim kanallar aktif değilse ne yaptığınızı bilemiyorum sil bölümünde tek sil veya hepsini sil var farkında olmadan silmiş olabilirsiniz

ggss1905

0
Üye
25 Ağu 2015
1
0
1
kim attiysa USB´deki linkleri HIDE LINK yazisini da eklemis yani linkleri gizle. Ben kendim de bu aksam bununla ugrasicam, egerki cözüm bulursam tekrar yazarim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
kanalları tekrar yüklemen gerek hatırladığım kadarıyla gizle seçeneğini kaldır yükleyeceğin listeyi elden geçir şöyle kanal adreslerinin sonunda } parantezden sonraki {hide url} kısmını kaldır eğer varsa bu genellikle iptv oluşturma programıyla yapılınca otomatik olarak ekleniyor olmaması daha iyi bunun konusu daha önceki tarihlerde yazılmıştı forum mesajları elde olmayan sebeplerden dolayı veri kaybı yaşandığ için bilgi yok cihazda hide url işaretleyince birdaha işareti kaldırsanızda adresi göremezsiniz bu o kanalı izleyemeyeceğiniz anlamına gelmez izlemede sıkıntı olmaz ama adres gizlenir geri gelmez (bu yazılımsal eksiklik düzeltilebilir)
düzelmesi için önce cihazda hide url kısmındaki çentiği kaldırın tüm satırlardaki işaretleri kontrol edin sonra yükleyeceğiniz dosyayı editleyin {hide url} kısmını silin cihaza öyle yükleyin
not:cihazdaki kanal kapasitesi 250 olması lazım fazlasını hafızalamaz eğer kapasite dolu ise kanalları hafızalamıyacağından göremezsiniz bunuda aklınızda bulundurun

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ilave olarak pc den cihaza bağlanıp adresleri kopi paste yapabilirsin MENÜ+TERCİHLER+İNTERNET ARAYÜZ AYARLARI buraya gir ve işlem yaptığın sürece o sayfada kal pc de tarayıcıya ekrandaki ip adresi gir enterla şifre admin gelen sayfada istediğin başlığa girip yapmak istediklerini yapabilirsin
Not:burda cccam gibi kullanıcı adı şifre bölümü olan kısımlarda şifre kısmı * gözükebilir eski yazılımlarda gözüküyordu sonraki yazılımlarda * şeklinde gözüküyor bunuda göz önünde bulundur hiç bir şey yapamazsan adresi satın aldığın kişiyle irtibata geçmekten başka çare yok