Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

iptv

Kemal Sari

0
Üye
14 Nis 2013
1
0
1
Sayın Forum Üyeleri
Evimde iki ayrı internet mevcuttur. Superonline fiber ve kablolu net. IPTV yayınlarının bazılarını ve özellikle abone olduğum yabancı yayın paketini kablo netten izleyemiyorum. Superonlineden izliyorum. Kablo tv şebekesini komple elden geçirttim, sinyalleri ölçtürdüm. Zayıf ve hatalı bir durum tespit edilemedi. Özetle:
IPTV yi kablo netten (Türksata devlete ait) izleyemiyorum. Fakat Superonline den izliyorum. Superonline daire içine kadar fiber.
Acaba sebep nedir? Bilen var ise yardımcı olur ise sevinirim. [email protected]

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sayın Forum Üyeleri
Evimde iki ayrı internet mevcuttur. Superonline fiber ve kablolu net. IPTV yayınlarının bazılarını ve özellikle abone olduğum yabancı yayın paketini kablo netten izleyemiyorum. Superonlineden izliyorum. Kablo tv şebekesini komple elden geçirttim, sinyalleri ölçtürdüm. Zayıf ve hatalı bir durum tespit edilemedi. Özetle:
IPTV yi kablo netten (Türksata devlete ait) izleyemiyorum. Fakat Superonline den izliyorum. Superonline daire içine kadar fiber.
Acaba sebep nedir? Bilen var ise yardımcı olur ise sevinirim. [email protected]

Arkadaşım gerçektende ilginç bir durum acaba KABLO-NET ayarlarınızda herhangi bir kısıtlama falan söz konusu olabilirmi.? Aile koruma şifresi Dns ayarları vs...