Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kumanda ve ön panel değişimi

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Yeni panel ve kumandalar gelmiş değiştirmek isteyenler next ve aldıkları yerlerle iletişime geçip değiştirsinler

Firma Adı : YÜKSEL ELEKTROTEKNİK SAN. VE TİC. LTD. STİ.
NEXT ELEKTRONİK SAN. TİC. A.Ş.
Adres : Battalgazi Mh. Basra Cd No:16~22 34935
Sultanbeyli - İstanbul, TÜRKİYE
Telefon : +90 (216) 592 98 00 - 444 3 666
Fax : +90 (216) 592 99 71
E-posta : [email protected]
Web : www.next.com.tr

Sabahattin A

0
Üye
22 May 2012
28
0
1
bende 19500 modülsüz olan cihaz var yeni kumandada eskiye göre ne gibi değişiklik var, değiştirebilir miyim eğer değişecekse ücreti var mı kolay gelsin

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Eski ön panel PSB ve Kumanda değişimleri yetkili servisler tarafından yapılacaktır.
Size en yakın Yetkili Servise buradan ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

İşlemlerin yetkili servisler tarafından yapıldığında yaşanabilecek sorunlarda servis sorumlu olacaktır. Malzemeler bu yüzden müşterilerimize yollanmayarak yetkili servislerde işlemler yaptırılacaktır. Değişim işlemleri için yetkili servislerimize herhangi bir ücret almayacaklardır. Forumların tümü takip edilemediğinden http://destek.next.com.tr/ adresinden bilgileri yazarsanız işlem çok daha hızlı gerçekleşir.

attachment.php
attachment.php

KED

0
Üye
20 Ağu 2012
1
0
1
next machina 3d yeni ne gibi değişiklik getırıyor.yeni kumanda fonktional olarak nasil.

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
benim anlamadığım bu kumandalarda ne değişiklik varki
onu belirtseniz cok daha iyi olur bence cevabınızı bekliyoz

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
benim anlamadığım bu kumandalarda ne değişiklik varki
onu belirtseniz cok daha iyi olur bence cevabınızı bekliyoz

Kumandalar yeni partide mevcut kalıp üreticisi yüzünden değişmektedir,kumandalarda sorun olduğu için vs.. değil, yeni kumandalar daha ergonomik, bir Next servisine gidip kendiniz test edebilirsiniz.

Cihaz ile ilgili kumanda ve kumanda alıcısının paneli ile ilgili sorun yaşamayanlar değişim yapmak zorunda değildir.

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
:rolleyes:ön panel icin servislere telefon actım ama hiç kimse bilmiyo acaba bu panel yalanmı kii konyada hiç bir servis bilmiyo tuhaf yoksa böyle bişey yokmu ön panel değişecek ve kumanda değişcekmiş diyom öyle şey olurmu diyorlar hiç bir bilgimiz yok beyfendi yorlar komik bir durum ?????? bilen yok ,kii kime diyek servisler uyuyo benceee???*

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
:rolleyes:ön panel icin servislere telefon actım ama hiç kimse bilmiyo acaba bu panel yalanmı kii konyada hiç bir servis bilmiyo tuhaf yoksa böyle bişey yokmu ön panel değişecek ve kumanda değişcekmiş diyom öyle şey olurmu diyorlar hiç bir bilgimiz yok beyfendi yorlar komik bir durum ?????? bilen yok ,kii kime diyek servisler uyuyo benceee???*

Evet bu konuda bir tutarsızlık söz konusu, firmanın önceden servislerini bilgilendirmesi gerekiyor. Firmada tüm servislerin iletişim bilgileri mevcuttur, toplu bir maille servisleri bilgilendirebilirler. bir diğer konu genel için değil ama çoğu servisin, kullanıcılar kadar bu konuları takip ettiğini sanmıyorum.

ismmed

0
Üye
2 Ocak 2013
7
0
1
ön panel ve kumanda değişince ne farkedecek acaba bu konuda bilgisi olan varmı

mehmetkaya1974

0
Machina3D VIPClup
23 Kas 2013
129
1
18
evet bende de gri ola kasa var.maltepe civarı yetkili servislerde pendikte ellerinde yok .genel merkezden siparişle yapıyoruz dediler.3-4 günü bulur dediler.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
benim ön panelin ışıkları yanmıyor eskişehirde bir türlü degiştirecek servis bulamadım adapazarına alkaya elokturonige gittim söyleyeli tam 6 ay oldu hayrına adres vereyimde bana ön panel ve kumanda gönderin ben degiştirip eskisini göndereyim

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
benim ön panelin ışıkları yanmıyor eskişehirde bir türlü degiştirecek servis bulamadım adapazarına alkaya elokturonige gittim söyleyeli tam 6 ay oldu hayrına adres vereyimde bana ön panel ve kumanda gönderin ben degiştirip eskisini göndereyim

@muratusta burada derdini yaz derman olsunlar...
[email protected]

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
mail attım sagol ama gene olmaz bizi n iş