Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kumanda ve takılma

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
arkadaşlar next 2000 inanılmaz bir çıhaz ama kumanda bazen tepki vermiyor be cihaz bazen donuyor
aynı sorun olan var mı yoksa bende mı yapıyor

10gun

0
Üye
28 Mar 2018
1
0
1
Kumanda a sorunum yok ama cihaz donuyor bazen bende de arızalı mı acaba?

Amedyo

0
Üye
26 Mar 2015
20
1
3
Aynı şekilde bende de oluyor. Cihaz uzun süre açık kalıp, kanal değişimi olmaz ise kilitleniyor. 10 sn basılı tutulsa bile cevap vermiyor. fişi çekip enerjiyi kesmeden düzelmiyor.

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
birde beyler forumdan yorum ada mesaj geldiğinde bildirim gelmiyor mu yoksa ben mı yapamadım

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,264
113
ALMANYA
Ayni sorun daha önceleri bende de oldu forumda yazdim Haydar abi ve Mahir abi hatirlar belki sorunu Mahir abinin degi sekil de yaptim dis fircasi ile kumandayi ic kismini temizledim yine duzelmedi.

Yedek kumadayi denedim yine ayni son yazilimi yükledim yine ayni sorun devam eti son olarak cihaz garanti suresi bittigi icin cihazin icini acip yumusak firca ile temizledim.

Son olarak kumada gözunun kablosunu dikkatli bi sekilde cekip yeni den taktim ve sorun kalmadi 1 senedir de ayni sorunla karsilasmadim.

Not: cihaz garantisi bitmemis ise servise goturun garantisi bittenler elimden gelir yapabilirim diyenler kedi yapsin yada servise godursun.