Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kurulum yardimi

cihanulker

0
Üye
3 Eki 2012
1
0
1
arkadaşlar bugün itibariyle next mini hd pembe kutu elime ulaştı fakat ben digiturk kullanıyorum ve digiturk kablosunu direkt bağladım kartımıda taktım ama sanki kartı okumuormuş gibime geldi digiturk yayınlarından hiçbiri yok ortada sıfırdan kurulum hakkında bilgi verirseniz sevinirim. acaba takılan kartı tanıtmak için ayrı bi menü falan mı var

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
arkadaşlar bugün itibariyle next mini hd pembe kutu elime ulaştı fakat ben digiturk kullanıyorum ve digiturk kablosunu direkt bağladım kartımıda taktım ama sanki kartı okumuormuş gibime geldi digiturk yayınlarından hiçbiri yok ortada sıfırdan kurulum hakkında bilgi verirseniz sevinirim. acaba takılan kartı tanıtmak için ayrı bi menü falan mı var

http://www.next.web.tr/showpost.php?p=9095&postcount=2

http://www.next.web.tr/showthread.php?t=1819

bagcı

0
Üye
9 Mar 2012
73
4
8
istanbul

kolay gelsin arkadaşım dijitürk kartları sadece dijitürkün kartı eşleştirdiği cihazla çalışır boşuna başka cihazlarda deneme karta zarar verirsin. ayrıca dijitürk yayınları eutelsat 7.00 uydusundadır burada elindeki cihazla trt kanalları gibi şifresiz birkaç kanalı izleyebilirsin. yani diğer uydulardaki ( türksat 42, hortbird 13, astra 19.2....vs ) yayınları arattırmalısın

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Bagcı nın dediği gibi w3 e kendi digiturk cihaz ve kartı ile bakacaksın ancak o yüzden başka sabt çanaklar taktır hotbird ilk tercih olabilir yoksa birşey seyredemezsin o cihazla yazık olur