Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

LÜTFEN YARDIM Android Kumanda Programını Çalıştıramadım

Ayzeek

0
Üye
18 Eyl 2012
13
0
1
cihazıma yeni yazılımı yükledim
android telefonuma da kumanda programını attım
aynı ağ üzerinden hem uydu hemde telefonla modeme bağlıyım..
FAKAT android telefonuma yüklediğim kumanda programında SCAN yaptığımda NO SERVER uyarısı veriyor..... bir türlü bağlanamadım
telefonumun markası: Samsung Galaxy Y S5360

japan

0
Özel Üye
16 Kas 2011
11
1
3
36
avcılar
uydu alıcınız sanırım next minix hd mavi yada pembe bu yazılımı yükleyiniz http://www.next.web.tr/showthread.php?t=1898 telefonunuzu kapatıp açınız.. uydu alıcınızın elektrik fişini söküp takınız ıp çakışması yaşamış olabilirsiniz bugün denedik hiç bir sorun yoktu bilginize....

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Samsunga apk atılıp açıldıktan sonra cihazdada son 21.9 yazılımı varsa nete bağlı ise ip dhcp aldıysa telefondan programdan arama yapınca anında buluyor minixi ve telefonun ekranına çıkan kumanda menusunden her işlev yapılabiliyor sorun yok

Ayzeek

0
Üye
18 Eyl 2012
13
0
1
Öncelikle teşekkürler
Cihazım minix hd mavi doğru yazılimı usb ile cihazıma attım bu konuda herhangi bir sorun yok.
Kumanda programını da sorunsuz bir şekilde telefonuma attım ve kurdum.
Sizin söylediğiniz gibi cihazıda telefonuda defalarca kapatmama rağmen android kumanda programında scan yaptığımda NO SERVER hatası almaya devam ediyorum.
PROFESYONEL WİRELESS DÖNÜŞTÜRÜCÜ (vonets sistemi) kullanıyorum bu nedenle sorun yaşıyor olabilirmiyim acaba.

Ayzeek

0
Üye
18 Eyl 2012
13
0
1
Cihazdaki yazılım attıktan sonra 20120920 olarak gözüküyor yani doğru yüklemisim degilmi.
Ayrica yazilimdan sonra youtube sorunum kalmadı server bağlantimda kurulabiliyor.

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Yazılım doğru evet pm attım size bence başka bir ortamda deneyin belki o wireless dönüştürüden olabilir

japan

0
Özel Üye
16 Kas 2011
11
1
3
36
avcılar
youtube sorunu bu yazılımda sizin söylediğiniz gibi düzeltildi...ayrıca android tlf apk dosyası verildi sizin sorununuz koblosuz bağlantıdan yada modem kaynaklı olabilir kablo ile dışardan bağlayıp deneyiniz olmassa modemdir başka denicek bişide kalmadı sanırım :) kolay gelsin....

Ayzeek

0
Üye
18 Eyl 2012
13
0
1
Wriless dönüştücü nedeniyle açılmıyormuş modemi direkt olarak bağladım kumanda programı sorunsuz açıldı.
Şimdi wireless dönüştürücü vonets sistemi üzerinde denemeler yapmaya çalışıyorum inşallah çözerim. Bu konu hakkında bilgi sahibi iseniz yardımlarınızı herzaman beklerim.
Herşey için teşekkür ederim.
Bilgilerinize sağlık

hdengin

0
Üye
12 Eki 2011
111
7
18
İstanbul
Next Minix HD (Pembe - Mavi) 22.03.2013 tarihli yazılım için kumanda uygulaması çalışıyor mu?
Yani telefonuma android_rcu_nextstar.apk uygulamasını kurayım mı? Yanlış bişey yapmayalım sonra?

EDIT: Yaptım, oldu, çalıştı. Teşekkürler.

Son düzenleme:

gungorveyusuf

0
Üye
2 May 2013
3
0
1
Bu program telefonda infrared (kızılötesi) ile çalışmıyor mu?...
Ben telefonumda çalıştıramadım...Telefonum HTC One...Cihazım NextStar YE-18500 HD Plus...

Son düzenleme:

gungorveyusuf

0
Üye
2 May 2013
3
0
1
Bu program telefonda infrared (kızılötesi) ile çalışmıyor mu?...
Ben telefonumda çalıştıramadım...Telefonum HTC One...Cihazım NextStar YE-18500 HD Plus...