Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina 3D Sahipleri Buraya !!!!!!!!

havuzcu41

0
Üye
29 Ara 2012
16
0
1
izmit kocaeli
slm bende burdayım arkadaşlar yalnız yeni firekans yazmayı bilmiyorum nasıl kanal eklicem örneğin 12456v27500 bunu yapmasını bilmiyorum bana yadımedermisiniz arkadaşlar saolun

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Machina 3D Tp Ekleme ve Silme Nasıl Yapılır
Machina 3D Tp Ekleme ve Silme Nasıl Yapılır
Menuden KURULUM Uydu ayarlarına giriyoruz ekleyeceğimiz yada sileceğimiz tp nin olduğu uyduyu seçiyoruz Arama Şeklinden Kanal Eklemeye giriyoruz Tp satırına gelip sarı tuşa tp ayarına basarak açılan yeni ekrandan yeni tpyi giriyoruz ve yeşil tuş ile ekle diyoruz yada sileceğimiz tpyi seçip aynı menuden sarı sil tuşuna basarak siliyoruz

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
slm arkadaşlar 3d machine süpper inşalalh hep daha iyiye gider ve yazılımlarıda süpper olursa şahaneee büyüklerin ellerinden öpmek lazımmm?????????

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
ben bişey sorcam kanaldan kanala ses yükseliyo onu düzelte bilirmiyiz hocam ilgilenirseniz sevinirimm saygılarımla

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Hocam lcd tv lerde avl modu var
O modu acarsaniz otomatik azaltir
Birde yanlis yapilan cihazin sesini
Sona alin ve sabit kalsin tvden acin veya kisin
Cihazdan acip kismayin hem cihazi yorarsiniz hemde seste
Cinlama olmaz bunu mutlaka uygulayin
Bu makinada lcd tv kullanin led lerde isinmadan dolayi
Ve kolonlar arkada oldugundan cihaza yazik edersiniz
Kolay gelsin

lemoslu

0
Üye
13 Haz 2013
1
0
1
Machina 3D

Merhaba arkadaslar,
Bende araniza katildim, bu hafta Istanbul'dan getirdim cihazi.
:)

sinanali

0
Üye
30 Ara 2012
29
1
3
Merhaba arkadaslar,
Bende araniza katildim, bu hafta Istanbul'dan getirdim cihazi.
:)

Hoşgeldiniz. Cihaz her güncelleme ile yeni özellikler kazanıyor varsa bazı hataları gideriliyor. Bazen yeni güncelleme ile beraber sorunda olabiliyor fakat çok kısa süre içerisinde çözülüyor. Cihaz günden güne iyiye gidiyor yani. Memnun kalacağınızdan eminim. Güle güle kullanın.

kadır1

0
Üye
5 Ara 2012
1
0
1
istanbul
selam machine 3d de daha önce minix hd de kullandığım hdd nin içini göremiyorum nedeni hakkında bilgi verebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
selam arkadaşlar perşembe siparişi verdim, bende Next Machina 3D camiasına katıldım. gelince bakacağız artık...

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
Hocam lcd tv lerde avl modu var
O modu acarsaniz otomatik azaltir
Birde yanlis yapilan cihazin sesini
Sona alin ve sabit kalsin tvden acin veya kisin
Cihazdan acip kismayin hem cihazi yorarsiniz hemde seste
Cinlama olmaz bunu mutlaka uygulayin
Bu makinada lcd tv kullanin led lerde isinmadan dolayi
Ve kolonlar arkada oldugundan cihaza yazik edersiniz
Kolay gelsin

benim ledde yok lg 3d ama yok cıhazda olsa ses yüksek ve kısık cıkıyo kanallar arası buda olmuyo heralde daha önce uydumda dapcıs 2000 süpperdi onda var ve olmuyo bu cıhaza konamıyor haralde ki benden başkada diyen yok heralde demekki bir benim cihazdamı yapıyo ne hayırlısı bakalım

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
muraT USTAM: cınlama yok ama kanallar arası gecişte bir sorun vardı şimdi gidiyim elsidimi alıyım bir daha daha önce ki uydum next 2000 süpperdi dapcıs halen onuda kulanıyom onda bu sorun
yoktu sesle hiç kesilme olmuyordu sadece bunda var ben uydunun üstünden 5+1 bağlıyom onda yapıyo yani cihazda oluyo bu sorun ondan deddim yani olursa bakcağız olmassa böyle kulanıcağız ne yapak saygılar ha cınlama yok ses iyi ama bir kısık bir yüksek geliyo hepsi bu
saygılar???????

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Benimde cihaz bugün geldi. Hepsi digitalden 6 ay server hediyeli olarak aldım. Mükemmel çalışıyor. Kanal geçişleri şifrelilerde dahil gayet güzel. Sadece bazı şifreli kanallarda biraz geç açabiliyor o da galiba kart degişiminden kaynaklanıyordur. Next YE-5500 ile başlayan maceram x-cam plus, 2000 cx-net ne şimdide Machine 3d ile devam ediyor :).

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Ayrıca cihazı scart ile tüplü tv ye baglayıp ayarlardan, yuv çıkışını kapattım ve scart seçenegini RGB seçtigimdede mükümmel bir görüntü alıyorum.