Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Malesef Olmadı ...Santrall sistemlere aparat ekleyecekler okuyunuz

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
Oturdugum bina da 48 daire var ona görede santral sistem yapılmış,santral sistemide 3 uydu lu Turksat,Hotbird,Eutelsat (digitürk) uyduları var bende aparatla uydulara ekleme yapmak ıstedım Astra 19,2,Astra 28,5,Astra 4a, Eutelsat 16A uyducu cagırdım yaparım dedı herseyı denedı ama olmadı sadece 3 uydu santraldan gelen astra 19,2 ıle 4 uydu oldu ondada bazı kanallar gıdıp gelıyor...kısacası santral sisteme aparatla 4.uydudan başka uydu eklenemiyor.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Oturdugum bina da 48 daire var ona görede santral sistem yapılmış,santral sistemide 3 uydu lu Turksat,Hotbird,Eutelsat (digitürk) uyduları var bende aparatla uydulara ekleme yapmak ıstedım Astra 19,2,Astra 28,5,Astra 4a, Eutelsat 16A uyducu cagırdım yaparım dedı herseyı denedı ama olmanı sadece 3 uydu santraldan gelen astra 19,2 ıle 4 uydu oldu ondada bazı kanallar gıdıp gelıyor...kısacası santral sisteme aparatla 4.uydudan başka uydu eklenemiyor.

Diğer mesajınızada yazdım bir kere 28.2 yi tamamen unutun.! İsterseniz 19*ASTRA sadece 4*4 bir dayzek swiç kullanarak yapılabilir. Yani toplamda 4 uydu OK...