Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Mini HD ile D Smart sorunu

heci

0
Üye
19 Kas 2012
2
0
1
Next Mini Hd ye D smart kartını taktım, bazı kanalları açtı bazı kanalları açmadı. Büyük ihtimalle yazılımsal bir sorundur. Bu sorunu gidermek için ne yapmak gerekir, ve nasıl tüm kanalları izleyebiliriz, yardımlarınızı bekliyorum...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Mini Hd ye D smart kartını taktım, bazı kanalları açtı bazı kanalları açmadı. Büyük ihtimalle yazılımsal bir sorundur. Bu sorunu gidermek için ne yapmak gerekir, ve nasıl tüm kanalları izleyebiliriz, yardımlarınızı bekliyorum...

Selamlar ;

Minix HD ile D-Smart kartınızı çalıştıramazsınız. D-Smart ve Digitürk kartları sadece kendi cihazlarına eşleşmiş olarak çalışırlar,D-Smart için modül sistemi bulunmakta, D-smartı modül ile birlikte aldığınızda modül girişi olan bir modelde kullanabilirsiniz..Minix HD modelinde modül girişi bulunmamaktadır.

Kolay gelsin.

freesat

0
Üye
21 Kas 2012
5
0
1
merhaba acaba açılan ve açılmayan kanallar hangileridir? Hangi paketlere sahipsiniz?

heci

0
Üye
19 Kas 2012
2
0
1
erhaba

Ful sd paketini modül ile izlemekteyim. kartı modülden çıkartıp next miniye taktım. açılan kanallar, 2-3 belgesel, sinemalardan 2-3, çocuk kanalları vb... kanal isimlerini sorarsan örnek, anımal ve anımaul, ab motors vb...

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Kartı modülden veya dsmart uydu alıcınızdan çıkartıp, herhangi bir smart kart girişli uydu alıcısına takabilirsiniz ama, bahsettiğiniz gibi tamamen desteklemez.. üstüne Dsmart kartınızdan olup, yeni kart almak için 100 TL ödemek zorunda kalırsınız..

Dsmart kendi sistemi dışında kartların çalışmasına izin vermediği için ( illegal kullanımı engellemek amaçlı ) kartınızı devre dışı bırakıbilecek sinyaller göndermektedir..