Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Minix HD ile Pozisyonerli Motorlu çanak kullanımı Hk.

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
Merhabalar ustalar. Öncelikle kolay gelsin.Ben bu aralar Next MiniX HD cihazı almayı düşünüyorum. Her şeyde ikna oldum, fakat son bir yer kaldı.
Bende 150 cm parabol çanak + Powerjack motor kolu + Motosat Pozisyoner var.Bunları
NextStar Ye 2000 CI (En eski model - şu anda adı Starsat X200CI ) 'da otomatik olarak kullanabiliyorum. Yani uyduları ayarlayıp kaydediyorum. O uydunun herhangi bir kanalı üstüne gittiğimde çanak otomatik algılayıp dönüyordu.Bunu yanlış anlaşılmamak için açıkladım.Şimdi Next MiniX HD alırsam bu Pozisyonerli Motorlu çanağı eski cihazımda kullandığım gibi kullanabilecek miyim?

Son düzenleme:

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Merhabalar ustalar. Öncelikle kolay gelsin.Ben bu aralar Next MiniX HD cihazı almayı düşünüyorum. Her şeyde ikna oldum, fakat son bir yer kaldı.
Bende 150 cm parabol çanak + Nexttrack motor kolu + Motosat Pozisyoner var.Bunları
NextStar Ye 2000 CI (En eski model - şu anda adı Starsat X200CI ) 'da otomatik olarak kullanabiliyorum. Yani uyduları ayarlayıp kaydediyorum. O uydunun herhangi bir kanalı üstüne gittiğimde çanak otomatik algılayıp dönüyordu.Bunu yanlış anlaşılmamak için açıkladım.Şimdi Next MiniX HD alırsam bu Pozisyonerli Motorlu çanağı eski cihazımda kullandığım gibi kullanabilecek miyim?

Merhabalar,
Uzunca yazınıza kısa bir cevap vericek olursak, eski cihazlarda kullandığınız gibi motor posizyonlarını Next Minix HD cihazda da sorunsuz girip, otomatik olarak kullanabilirsiniz.

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
Başka bir forumda bir arkadaş " Motorlu bölümde sinyal algılamama sorunu var " dedi. Nedir bu , çalışmayacak mı alırsam? Açıklayabilir misiniz?

Son düzenleme: