Neler yeni

Netflix'in gizli kategorilerini ortaya çıkarın

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,233
Beğeniler
228
#1
Netflix'te izlemek istediginiz en iyi diziyi ve filmi bulmak bazen zor bir iş olabilir. Ancak bir eklenti Chrome üzerinden yaşadığınız Netflix deneyimini çok daha iyi bir hâle getiriyor.

Better Browse isimli bir Google Chrome eklentisi, Netflix'e "Tüm Kategoriler" isimli araç çubuğu ekliyor ve bu araç çubuğu, birçok gizli kategori ile dolu. Bu kategorileri kullanarak Netflix'in geleneksel kategori sistemine nazaran çok daha cok kategoriler arasında gezinerek tam olarak aradığınız filme veya diziye bulmus olursunuz. Örnek verecek olursak"Aksiyon" kategorisinde arama yapmak yerine "Aksiyon-Eğlence" ve "Aksiyon-Gerilim" kategorilerine göz atarak izleme zevkinize daha uygun olan filmleri daha kolay bir şekilde bulmaniz mümkün.

Better Browse bir Google Chrome eklentisi, bu da bu arama özgürlüğünü maalesef televizyonunuz yerine sadece bilgisayarınız üzerinden yaşabileceğiniz anlamına geliyor. Bununla birlikte birkaç dakika içerisinde izleme listeniz için oldukça iyi adaylar çıkartabileceğinizi bilmek, Netflix deneyiminizi gerçek anlamda zenginleştirecektir.

Better Browse eklentisini bu link üzerinden Google Chrome tarayıcınıza indirebilirsiniz.