Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD 09.01.2017 Tarihli Yazılımı (V.05.01.2049)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farshidkh

0
Üye
13 Ocak 2017
9
0
1
Arkadaslar bu cihazda auto switch to best resolution on oldugu zaman hd ve sd yayinlarin goruntusu bozuluyor ama off da goydugunuzda ve 1080p 60hz resolutionu elle secdiyinizde goruntu cok daha iyi oluyor arkadaslar lutfen bu sorunu next10000 in update yazicisi kimse kendisine soyleyin belki gelecek guncellemeye bir cozum yolu buldular tesekkurler

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Arkadaslar bu cihazda auto switch to best resolution on oldugu zaman hd ve sd yayinlarin goruntusu bozuluyor ama off da goydugunuzda ve 1080p 60hz resolutionu elle secdiyinizde goruntu cok daha iyi oluyor arkadaslar lutfen bu sorunu next10000 in update yazicisi kimse kendisine soyleyin belki gelecek guncellemeye bir cozum yolu buldular tesekkurler
4K ve Full HD olan televiziyonlarda bu seceneklar var ama asagi seviyede olan televiziyonlarda bu secenek yok
mesela benim kendi televiziyonumda 1080i dan yukari secenek yok ve o uzden jihaz o seceneklari gostermiyor

andac

0
Üye
24 Ara 2016
17
0
1
tandberg donuyor

arkadaşlar bu son yazılımdan sonra mı bilmem ama cihazı internete bağlayınca Fox Networks Group kanalları açmıyor wifiyi kapatınca sorunsuz izleyebiliyorum bunu bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevirim

raef

0
Üye
5 Şub 2015
65
0
6
pls edit program edit next10000

not good program edit next10000

program pandora is good

zveu_photo_2017-01-16_19-28-11.jpg

9uh_87ceae4c-b1a0-4dbd-bb07-5bc705d28a30.jpg

bob32

0
Üye
24 Kas 2016
3
0
1
Everything was good on paper. quad core 2 GHz CPU, 2 GB ram,16 GB storage, second remote control but TV application is slow. UI is poor, laggy without PIG specially in channel manager. info key is far from OK key on both remote( i don t get it), info bar is not complete, channel manager is very slow, i truly wanted to say plz fix the TV application, its better to say change it. microphone and apps key on remote don t work. gyroscopic remote dons t work in games, just arrow key on it work, i don't know why. in applications like YouTube mouse pointer of gyroscopic remote can t change time bar, quality setting, idont know why?

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Everything was good on paper. quad core 2 GHz CPU, 2 GB ram,16 GB storage, second remote control but TV application is slow. UI is poor, laggy without PIG specially in channel manager. info key is far from OK key on both remote( i don t get it), info bar is not complete, channel manager is very slow, i truly wanted to say plz fix the TV application, its better to say change it. microphone and apps key on remote don t work. gyroscopic remote dons t work in games, just arrow key on it work, i don't know why. in applications like YouTube mouse pointer of gyroscopic remote can t change time bar, quality setting, idont know why?
All of this problems is software probleme i hope they fix theme in next update

andac

0
Üye
24 Ara 2016
17
0
1
arkadaşlar bu son yazılımdan sonra mı bilmem ama cihazı internete bağlayınca Fox Networks Group kanalları açmıyor wifiyi kapatınca sorunsuz izleyebiliyorum bunu bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevirim

Sorunu tespit ettim IKS free share açıkken Fox Networks Group 42 doğu kanalları donma yapıyor IKS off yaptığımda donma problemi ortadan kalkıyor bu sefer de diğer şifreli kanallar açılmıyor bu sorunu nasıl aşabiliriz acaba ?

andac

0
Üye
24 Ara 2016
17
0
1
Sorunu tespit ettim IKS free share açıkken Fox Networks Group 42 doğu kanalları donma yapıyor IKS off yaptığımda donma problemi ortadan kalkıyor bu sefer de diğer şifreli kanallar açılmıyor bu sorunu nasıl aşabiliriz acaba ?

yok mu arkadaş yardım edecek olan

bayprado

0
Üye
6 Ara 2016
9
27
13
Trt ses sorunu

Aynı sorun bendede var sadece trt degil bazı kanallardada var acildiginda istedigimiz kanalı açılış kanalı yapamıyoruz son izledigimiz kanaldan açılıyor açildıktan sonra kanal değiştirmek istediğimizde ekrarn birkaç saniye gidiyor sonra diyer kanal geliyor kanal geçiş hızıda sandigim kadar iyi değil dm 800 deko gibi buket oluşturma yok sevirle açılan kanallar arasında şifrelenme sorunu var bunlar düzeltilirsel mükembele yakın olacak gibi

andac

0
Üye
24 Ara 2016
17
0
1
Aynı sorun bendede var sadece trt degil bazı kanallardada var acildiginda istedigimiz kanalı açılış kanalı yapamıyoruz son izledigimiz kanaldan açılıyor açildıktan sonra kanal değiştirmek istediğimizde ekrarn birkaç saniye gidiyor sonra diyer kanal geliyor kanal geçiş hızıda sandigim kadar iyi değil dm 800 deko gibi buket oluşturma yok sevirle açılan kanallar arasında şifrelenme sorunu var bunlar düzeltilirsel mükembele yakın olacak gibi[/QUOT
aynen serverla tandbergle açılan kanallar arasında çakışma var bu yüzden sürekli donmalar oluyor umarım bu sorunun çözümü vardır

raef

0
Üye
5 Şub 2015
65
0
6
kanallarin hangi uyduda v frekanslarini bilmak icin hic bir bilgi yoktur ve info kisminada az bilgilar var

Menu ve info bilgilari asadaki resimler gibi olursa cok iyi olur

guq6_3.png

ylar_4.png

87h0_2.jpg

5qvn_img_20170116_195625.jpg

q46o_i3c3y33avtqm.jpg

ijvz_img_20170116_200352_(1).jpg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...