Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD Android Hibrit 4K 25.11.2016 Tarihli Yazılımı (V.01.01.1894)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next 10000 UHD Android Hibrit 4K 25.11.2016 Tarihli Yazılımı (V.01.01.1894)

Yazılım Notları :

Kod:
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.
- Bazı TV modelleri ile uyumdaki sorunlar düzeltildi.
- Ana ekranda flymouse kumanda ile uygulamaların seçilememesi sorunu düzeltildi.
- Menu tuşuna uzun basıldığında çıkan çalışan uygulamalar arasında seçimdeki bir sorun düzeltildi.
- Uydu seçimlerinde liste başlığının kaybolmasıyla alakalı bir sorun düzeltildi.
- Uydu uygulamasında ses kontrolü ile ilgili bir sorun düzeltildi.
- Fransızca tercümede düzenlemeler yapıldı.
- Bilgi barında farklı şifreleme sistemleri için FTA yazma sorunu düzeltildi.
- Uydu uygulaması ayarlarında ön panelde kanal numarasını göster düzeltildi. Kanal numarasını göstermediği zamanlarda saati gösterir.
- Liste sayfalamalarında PAGE+/- tuşlarıyla ilgili bir problem düzeltildi.
- Kanal listesinde arama yapıldığında bulunan kanalı izleyememe ile ilgili bir sorun düzeltildi.
- Uydu uygulamasından çıkıldığında tekrar açılması ile ilgili bir sorun düzeltildi.
- Türkiye için yeni zaman dilimi güncellendi.
- Son izlenen kanal listesi için düzenleme yapıldı. Listeleme türü değişti, iki defa PR#EN tuşuna basıldığında liste gelmeden bir önceki kanal açılır.
- Kanal düzenleme bölümünde kursör konumu değiştiğinde arka planda oynayan kanalda değişir.
- EPG ile ilgili düzenlemeler yapıldı.
- Uydu uygulamasının bazı durumlarda kendini kapatması düzeltildi, iyileştirmeler yapıldı.
- Kanal numarasını tuşladıktan sonra OK tuşu ile hızlı geçiş yapıldığında kanal listesinin görünmesi engellendi.
- Kanal numarasını tuşlama ile ilgili iyileştirmeler yapıldı.
- BISS şifreli kanallarda 4 defa INFO tuşuna basıldığında hızlı BISS key girme özelliği eklendi. (Test aşamasında)

Bakkal uygulamasındaki değişiklikler:
- Bakkal içerisinde bulunan yetişkin içerikli uygulamalar REC tuşuna basarak gizlenebilme özelliği eklendi.

Aşağıdaki uygulamalar Bakkal uygulaması üzerinden yüklenebilir.

MICAM uygulamasındaki değişiklikler:
- FreeShare eklendi.
- Tandberg desteği eklendi.
- İnternet üzerinden key güncelleme özelliği eklendi.

IPTV uygulamasındaki değişiklikler:
- IPFOX hesap girişi eklendi.

VOD uygulamasındaki değişiklikler:
- Yeni dizi ve film arşivi genişletildi.

Not : İndirilen dosyayı zipten çıkartmadan USB belleğe kopyalayın ve Uygulamalar içerisindeki Güncelleme uygulamasını açarak Yerel Güncelleme bölümünden dosyayı seçerek güncelleme işlemini başlatın. Güncelleme işlemi tamamlandığında cihazı Fabrika ayarlarına döndürmeniz önerilir.

İNDİR

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Ben yeni yazılımı yükledim, Ekran ayarlarında ilave menü gelmiş, ekran parlaklığı, kontras,vs. Başka yenilik şimdilik göremedim.Sistem güzel çalışıyor.Kanal geçişleri hızlı. Sadece Hotbird 13 Uydusunda 12692 H 27500 Frekansındaki kanallarda kırılma var.

police1206

0
Üye
10 Kas 2012
30
0
6
Bende geçersiz paket diyor, zipten çıkarmadım indirdiğim şekilde usbye yükledim olmadı, acaba neden arkadaşlar

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Zipli dosyayı maus ile üzerinde sol tuş ile klikleyip seçin sonra mausun sağ tuş ile menü seçeneklerinden klasöre çıkart seçeneğin klikleyip çıkartın. Bu (Next_10000UHD_v01.01.1894) isimdeki dosyayı USB belleğe kopyalayıp tekrar deneyin. Eğer bu şekilde yapamazsanız Menü =>Güncelleme =>çevrimiçi güncelleme yi seçerek yapmaya çalışın.

27 Eyl 2016
26
0
1
Benim anlamadığım makinanın kendi güncelemesinde değilde usb de güncelliyorlar. Ben üç defa yazılım indirdim üçünüde makina üzerinden gerçeklestirdim. Ne sorun nede baska bir hata çıktı

Oguzhan11

0
Üye
20 Kas 2016
37
0
6
Cihaz son güncelleme ile kendine gelmiş daha seri özellikle vod uygulaması çok güzel diğer muadillerinde kendi vod uygulaması yok çoğu altyazıyı bu cihazda bunlar gruplanmış kanal geçişelri hızlanmışip tv stabil birde 4k film ve geliştirme olursa muadilleri arasında kendini belli edecek.

rehim380

0
Üye
14 Ara 2013
37
0
6
Ankara
salam ben yurd disinda yasayiram azerbaycandanam bendede Next 10000 UHD Android Hibrit 4K uydusundan var bene bu uydu alcisna geden veb kamera modelini bilen varsa paylasin evelceden tesekurleer

--------------------

bilen varsa yazsin bende yeni yazlimi guceledim ancaq next iptv bolmesinde sorum var hata kodu verir neden ola biler kohne surmde bu yox idi bu yazlmdadi V.01.01.1894

Oguzhan11

0
Üye
20 Kas 2016
37
0
6
normal android medai playerlarda uydu özelliği olmayan digitürk play normal çalışıyor ama next ve s9 gibi muadil cihazlarda digitürk play maç seyrderken arada posizyonlarda tekrar tekrar başlayarak sürekli aynı sahneyi 30 saniye gibi aralıklarla oynatıyor 2 dakka veya üç dakka sonra tekrar normal seyrine döndüğünde arada oynanan futbol veya goller kaçıyor bunun çözümü yazılımsalmı uydu işi bu cihazları bozuyormu düzeltilme şansı varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...