Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 18500 HD Şifreli Yayınlar Hakkında Yardım

hshasan

0
Üye
23 Ara 2012
2
0
1
1992'nin Haziran ayında Next YE-18500 HD uydu alıcısı 350TL siparış ettim kurmaya gelen yetkili Şifreli hotmail uydu kanallarının açılımı için poroğram yüklediğini söğleyerek 100TL talep etti birkeredir düşüncesi ile ödedim ama Ocak ayında şifreli kanalları göstermez oldu şimdi ben emekli bir vatandaşım çocukların discovery , National Geograph kanalları izlesin istiyorum ama çok pahalı amatör bir kullanıcı olarak bana yardımcı olabilirmisiniz, yoksa her altı ayda 100TL vermek zorunda kalacakmıyım.
Saygılar.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
1992'nin Haziran ayında Next YE-18500 HD uydu alıcısı 350TL siparış ettim kurmaya gelen yetkili Şifreli hotmail uydu kanallarının açılımı için poroğram yüklediğini söğleyerek 100TL talep etti birkeredir düşüncesi ile ödedim ama Ocak ayında şifreli kanalları göstermez oldu şimdi ben emekli bir vatandaşım çocukların discovery , National Geograph kanalları izlesin istiyorum ama çok pahalı amatör bir kullanıcı olarak bana yardımcı olabilirmisiniz, yoksa her altı ayda 100TL vermek zorunda kalacakmıyım.
Saygılar.

Merhaba bildiğim kadarıyla cihazınızda free share (ücretsiz server) desteği var firma tarafından yazılıma ilave edilen. Menü Gereçler Yerel Network Ayarları 666666 tuşlayın Free Share açılır. bu şekilde hotbird ve astra uydularındaki şifreli bazı kanalları izleyebilirsiniz.