Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 19500 Superior Serileri 15.01.2013 Tarihli (V.2.83) TEST Yazılımları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
Nextin hayati yalan bana yotubeden banane radyodan bana ondan bunda ilk oncelikle vaatlerinizi yerine getirin hani ip tv niz hani serverler izerinde istedigimiz flimi izliyecektik nextin hayati yalan cunku aldigima pisman bundan sonra alanda bin pisman yaziklar olsu.........

uyducu2010

0
Üye
23 Eki 2011
2,577
4
38
arkadaşlar yazılım güzel ama dedikleriniz yok g. sharareler bende bağlı arkadaşlar kanallar çabuk açılıyor hava durumuda çalışıyor tek istenen ip tv yazılımı ve diğernoksan olan yaılımlar bilginize teşekkürler

adnanbal

0
Üye
8 Mar 2012
6
0
1
Arkadaşlar 2 haftadır G-Share ler çalışmıyor lütfen birileri bana yardım etsin lütfen!

msbatki

0
Üye
12 Mar 2012
40
4
8
birşey olacağından değil de sadece merakımdan indirip kuracağım zaten buda bir işe yaramaz ise aleti parçalayıp parçalarını farklı projelerde kullanmayı düşünüyorum. zaten satsan para etmiyor piyasada kimse makineye yaklaşmaz oldu. bir daha da next mi Allah korusun işim olmaz ne alırım ne aldırtırım. O kadar. Bu arada hazır söz yazılımdan açılmışken Next ne zaman sadece bu modelinin yazılım kaynak kodlarını biz kullanıcılarına açacak ?

Son düzenleme:

turbo02

0
Üye
30 Eki 2011
26
0
1
]Next 19500 Superior Serileri 15.01.2013 Tarihli (V.2.83) TEST Yazılımları. emegi geçen herkese teşekkürler

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
kurup kullananlar var mı? sadece bunları düzeltmişler herhalde yok mu baska bişe içinde

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
next firması bir açıklamad yapmıyor yanı afedersiniz müşteriyi ........ takmıyor.. deseler ip tv desteklemiyor yalan çünkü destekliyor. msntıklı olun suan uygulmalrda movie yokmu ? movie uygulaması ve ip tv uygulaması aynı sakın kanmayın bence bu işin peşini bırakmayın sonuna kadar mücadele edin ben suan bütün forumlara next fiması ne kadar kazıkçı ve duyarsız olduğunu bütün forumlara yazıyorum herkes yazsın ki bilsin kimse artık next almasın... ayrıca yöneticiler bbeni bu forumdan atsalarda şaşırmayın çün alyhlerinde çok olumsuz konusuyorum verecekeleri cevap olmadığı için... şimden by by... durmak yok ip tv mücadelesi vermeye devammmmm. ya olacak ya da next boğulacak...

Korsan2012

0
Üye
3 Ocak 2013
18
0
1
elimdeki 3 tane free cccam server i makineye girdim g-share lerisildim serverlara bağlandı yazızı hemen geldi ama şifreli 1 kanal bile çözülmedi server ları daha önceki yazılımlardada kullanmıştım ve kanalları sorunsuz çözüyordu yani bu yazılımda serverlar bağlandı yazıyor ama yanlızca yazdığıyla kalıyor....???? şimdilik g-sharele devam edecem g-share biter bitmez önceki yazılıma dönecem...

Son düzenleme:

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
arkadaslar iyi aksamlar. Nexte guveniyorum diyorum. tamam emeyi gecen her kese tesekkur ediyorum. ama hic bir fark yok. bi tek youtube calisdi. insallah yakinda baska yazilimla tum sorunlar giderilir

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
bazı arkadaşlar diyorki nexte güveniyorum mubarek kardeşim bunlarda güven yok artık ben daha önce farklı bir firmada çalıştığım için yazılım işlerini çok iyi bilirim her ay ufak bir şey yapacaklar ki araya zaman girsin ki cihaz modeli eskiyene kadar.. ALLAh aşkına elinizi vijdanınıza koyun kaç kişi bu cihazxda internet üzeri radyo dinliyor ? tamam onu geçelim madam internet üzeri radyo dinletiliyor bu radyoların hepsi birer ip üzerinde yayın yapmakta değilmi sonuç olarak yani bu cihaz ip tv yi desteklemekte. peki neden ip tv yazılımı çıkartılmıyor. çıkartılmamasının en bunun sebebi düşündüğüm kadarıyla nextin yeni çıkardığı cihaz biliyorsunuz ip tv li o yuzden superior a yazılım çıkartılmıyacak.. hata yazılım yazılım bile çıkartılmıyacaklar öyle ufak tefek yazılımları çıkartıp müşterileri susturmak içindir saygılarım

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Arkadaslar simdi ipi filan birakalim. Benim istedigim sadece
Parlak bir goruntu ve donmayan bi cihaz bu cihaza
Ip tv eklersen. Ipler kopar bence yazilim yazilim olmayinca
Olmuyor kardesim cidazda zaten ip tv var yazin cihazin internet
Bolumunden googleye izlesene com diye ordan
Butun kanallar cikar veya canli tv kom alin size ip tv kolay gelsin

atmacasulo77

0
Üye
23 Ara 2012
19
1
3
ya ustalarım benim düşüncem ben bu cihazdan yutup falan izlemiyorum zaten herkesin bilgisayarı var
nedir bu yutup inadı anlamadım baska sorunu yokmu bu cihazın

muzo35

0
Üye
23 Mar 2012
25
0
1
2.83 yazılımı görüntü olarak beş para etmez ya bu kadarmı götü görüntü olur bence next son demlerini yaşıyor o şaşalı dönemleri bitti artık bence izmir de can çekişiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...