Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT 2000 HD & İNTERNET MACHINA 30.03.2017 TARiHLİ TEST YAZILIMI:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ihtiyar16

0
Üye
9 Ocak 2017
43
8
8
Bursa
Yazılıma emek verenlerin hepsine teşekkürler. Ücretsiz serverde çok donma oluyor genel bir durummu acaba:sinirli2:

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Bu son güncellemeyi yüklemeden önce, Şubat ayındaki güncellemeyi yüklemek gerekli miydi? Yoksa Bu son güncelleme Şubat ayındaki güncellemedeki özellikleri (düzeltmeleri) de içeriyor mu?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bu son güncellemeyi yüklemeden önce, Şubat ayındaki güncellemeyi yüklemek gerekli miydi? Yoksa Bu son güncelleme Şubat ayındaki güncellemedeki özellikleri (düzeltmeleri) de içeriyor mu?

Sevgili kardeşim size şöyle izah etmeye çalışayım...Diyelimki 10 yazılım yüklemediniz ama 11 ci yazılımı cihaza attınız daha önce ne kadar eklenen yada çıkarılan özellik varsa hepsi birden komple cihaza geçer.! Yani herhangi bir sıkıntı olmaz merak etmeyiniz...

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Sevgili kardeşim size şöyle izah etmeye çalışayım...Diyelimki 10 yazılım yüklemediniz ama 11 ci yazılımı cihaza attınız daha önce ne kadar eklenen yada çıkarılan özellik varsa hepsi birden komple cihaza geçer.! Yani herhangi bir sıkıntı olmaz merak etmeyiniz...

Çok teşekkür ederim. Bunu gerçekten merak ediyordum. Çok teşekkürler.

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
IP TV bölümüne yabancı spor kanalları (sport klub 1-2-3, digi sport 1-2-3, bein sport 1-2-3-4-5... arabic-france, fox sport, nova sport, sky sport vs.) eklense güzel olur...spor kanalları bölümünde fazla kanal yok.

Son düzenleme:

centaur3535

0
Üye
6 Eyl 2013
23
0
1
Emeği geçenlere teşekkürler. teşekkürler de hala tv8 gibi açık kanalların donması çözülmemiş. Kaçıncı güncelleme oldu bu kadar zor mu bu işi yapanlar için? A101 de satılan 30 liralık uydu bile bu sorunu yapmıyor. Foruma da bi çok kere yazdım evet uydu güzel, fonksiyonel ve severek kullanıyorum ama bu hatası ben dahil herkesi soğutuyor. Forumu okuyarak almayı düşünenler de vazgeçebilir. Bir an önce çözülmesi gereken bu sorundur. İnşallah ilgililer daha fazla üzerine düşer.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Emeği geçenlere teşekkürler. teşekkürler de hala tv8 gibi açık kanalların donması çözülmemiş. Kaçıncı güncelleme oldu bu kadar zor mu bu işi yapanlar için? A101 de satılan 30 liralık uydu bile bu sorunu yapmıyor. Foruma da bi çok kere yazdım evet uydu güzel, fonksiyonel ve severek kullanıyorum ama bu hatası ben dahil herkesi soğutuyor. Forumu okuyarak almayı düşünenler de vazgeçebilir. Bir an önce çözülmesi gereken bu sorundur. İnşallah ilgililer daha fazla üzerine düşer.

Sevgili kardeşim bu sorunu buraya değil [email protected] adresine yazınız,durumu ayrıntılı olarak belirtiniz bu konuda bizim yapabileceğimiz yada elimizden gelen bir şey yoktur...

centaur3535

0
Üye
6 Eyl 2013
23
0
1

Sevgili kardeşim bu sorunu buraya değil [email protected] adresine yazınız,durumu ayrıntılı olarak belirtiniz bu konuda bizim yapabileceğimiz yada elimizden gelen bir şey yoktur...

Haydar Bey; şuan burası yazılımın paylaşıldığı konu değil mi? ben de yazılımın tam olmadığını, sorunun üzerine çalışılması gerektiğini söyledim. Siz daha önce demediniz mi doktor ve ekip bu durumun üzerine çalışıyor diye ben şimdi onlara neden yazayım? Aaa böyle bir sorun mu varmış diyecek halleri yok. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum fakat forumu düzenli takip eden biri olarak sizin ürün fanatikliği yaptığınızı ve sorun bildiren kişilere bu tarz dönüşlerinizin arttığını düşünmeye başladım. Biz bu ürünün sahipleri olarak iyi olmasını en az sizin kadar istiyoruz. Bende üründen 2 adet var ayrıca. Ama doğruları da buraya yazmalıyız. doktor beye yazmasak da burayı takip ettiğine eminim. Başkalarının da, almayı düşünenlerin de bunları okuması önemli bence. Tekrar söylüyorum yardımlarınız için teşekkür etmekle beraber kendi öz eleştirinizi de yapmanız nacizane tavsiyemdir. İyi çalışmalar.

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6

Zaten cihaz bedava olarak sunduğu IPTV kanallarıyla ilgili garanti vermiyor. Bunlar internet ortamındaki free severlerdan sunuluyor. Ve kanal kalitesi serverla alakalı.
Buna rağmen birçok dilde hd kalitesinde kanallar var. Dolby digital ses kalitesinde müzik kanalları bile var.
Almayı düşünen gönül rahatlığıyla alabilir.
Ben sever satın aldım. IPTV kanalları, uydu kanalı gibi anında açılıyor.Yayının internetten olduğu anlaşılmıyor bile.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar Bey; şuan burası yazılımın paylaşıldığı konu değil mi? ben de yazılımın tam olmadığını, sorunun üzerine çalışılması gerektiğini söyledim. Siz daha önce demediniz mi doktor ve ekip bu durumun üzerine çalışıyor diye ben şimdi onlara neden yazayım? Aaa böyle bir sorun mu varmış diyecek halleri yok. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum fakat forumu düzenli takip eden biri olarak sizin ürün fanatikliği yaptığınızı ve sorun bildiren kişilere bu tarz dönüşlerinizin arttığını düşünmeye başladım. Biz bu ürünün sahipleri olarak iyi olmasını en az sizin kadar istiyoruz. Bende üründen 2 adet var ayrıca. Ama doğruları da buraya yazmalıyız. doktor beye yazmasak da burayı takip ettiğine eminim. Başkalarının da, almayı düşünenlerin de bunları okuması önemli bence. Tekrar söylüyorum yardımlarınız için teşekkür etmekle beraber kendi öz eleştirinizi de yapmanız nacizane tavsiyemdir. İyi çalışmalar.

Sevgili kardeşim ben ne yazdımsa noktasına virgülüne kadar arkasındayım.! Sizin ne düşündüğünüz kusura bakmayın beni zerre kadar ilgilendirmiyor.! Benim yada burada yazan arkadaşlarımızın bu konuda ne tür girişimlerde bulunduğumuzu ve aldığımız cevabları biliyormusunuz.! Sizlere yardımcı olabilelim diye işitmediğimiz laf kalmadı.! Ama bakıyorum ben MARKA-FANATİĞİ de olduğuma göre artık sizlere yazacak tek kelime cevabımda bundan sonra olmayacaktır.! Defalarca yazdık burası NEXT firmasının resmi sitesi değildir bu site DİJİMEMO kardeşimizin katkıları ile yürümektedir.! Amaç elden geldiğince kullanıcılara yardım etmekti.! Ama olmadı+olmuyor en iyisi sadece gelen yazılımları vermek kafa dinlemek,şu hale bakıyorumda kafa dinlemek varken bu tür suçlamalara maruz kalmak gerçektende insanın canını acıtıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...