Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 1.772 25.2.2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Aytaç kardeşim https sıkıntısı çözüldü fakat mgoldiptv haricinde https kullanan server bulamadık. Daha farklı serverlerle de test etmek istiyoruz. O yüzden farklı serveri bildirin dedik ama insanlar gbt sorgulamaktan herhalde server bildirmediler.
7c76dc18c10.jpeg
Bizlerin GBT sorgulamak gibi bir derdi yok siz rahat olun bizlerin dikkatini çeken 2 gün önce foruma üye olan birinin bu kadar şey paylaşması.! Hele özellikle benim dikkatimi çeken foruma üye olurken nickname olarak @başhekim seçmeniz bana çok manidar geldi.! Sanırım bunu yaparak bir mesaj vermek istiyorsunuz.! Neyse sizi yakından takipteyim bilgilerinizden bende bir şeyler öğrenebilirsem ne mutlu bana sonuçta öğrenmenin yaşı yok öyle değilmi...

Son düzenleme:

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
HTTPS bu tip server problem bilgilerinizi ulaşılıp hayrıca benim cihazımda 2 adet ücretli 3 adet cccam server yüklü hiç takılma donma yazılımsal bir sıkıntı görmüyorum yoksa benim cihazı ayrımı.üretmişler acaba diyorum herkes şikayet şu var bu var benim cihazda neden yok bunlar macina iddaa ediyorum piyasanın en iyisi cikazı kötülemekten başka bisey degil ve sikayeti olnlar sitemizde hep ay ni kisiler satın başka cihaz alın basit anladıniz sanırım şu var bu var bizde niye olmuyo biraz düsünün sürekli problem bunlar hepsi aynı cihaz degilmi yazılım destegı sunan arkadslar eminim bıkmıştır fandık ip server kullanıyormuş sonrada x panelde sorun sorun yok sıkıntı kesin kullandığınız ip serverlarda net...

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Valla ben bir şey anladım bu işten kimi iptv de donmalar oluyor diyor kimi hptts hesapları tutmoyor diyor yoneticiler kimi memnun edecekler anliyamadim .Cizahda olan eksiklikleri bildiriniz yapilmasi gereken neyse o yapılsın.Ayrica verip tv de hd kanallar için aktivasyon kodu kaldırılsın gelecek olan yazılımda iyi çalışmalar herkese kolay gelsin.

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Kımse bu cıhazı kötülemiyor bu cihaz bana görede en iyisi , şikayetleri sorunları soyledıkce cihaz hem güncel hemde kullanışlı olur ?

linasil

New member
Üye
26 Şub 2019
21
2
3
arkadaşlar dün müşteri hizmetlerini aradım ve cihazın son yazılımının test sürümünü mail yoluyla aldım.ve x panel sorunum çözüldü

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
arkadaşlar dün müşteri hizmetlerini aradım ve cihazın son yazılımının test sürümünü mail yoluyla aldım.ve x panel sorunum çözüldü
Next 2000 HD Minix Internet Machina 1.772 25.2.2019
Size bu son yazilimdan baska bir yazilim mi verdiler? Yanlisiniz olmasin? yuklediginiz yazilim nedir?

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Neden foruma vermidiler cok ilginç kac gundur iptv xpanel hatasi veriyor

Belkide bir kac duzenleme daha ekleyip test yazilimi degilde ana yazilim vereceklerdir. Bekleyelim bakalim. Gerci benim acimdan pek bir sey degismiyor. Sanki ilk aldigim zamanki haline donse gibi geliyor.:unsure: Fazla kurcalandi.

ybyasar

New member
Üye
1 Mar 2019
3
0
1
Next 2000 HD Minix 1772 Yazılımı inceledim ve inanılmaz bir aşama kaydedilmiş durumda , gerçekten şaşırıyoruz bu cihazın bu kadar yazılımsal olarak desteklenmesi bizim açımızdan muhteşem bir şey, ne diyebiliriz ki Elinize Emeğinize Yüreğinize sağlık.

Ben 10 yıldan fazla 2000 cihazı kullanan biri olarak bu cihazdanda çok ama çok memnunum, fakat şahsen bir konuda sürekli eskiden var olan Digiturk içerisinde bulunan Radyo alanındaki görsele takmış durumdayım ve inanın sizinle bunu paylaşmak istedim. Bu cihaz da da Radyo bölümünde arka plan resmi seçmeli olabilir mi, mesela en önemlisi benim için, şöyle loş bir şekilde Şömine yanan ateş gif gibi bir resim arka plan koyulma veya seçenekli olma ihtimali yok mudur? Aydınlık bir ekran açıkçası radyo dinlerken çok hoş olmuyor, naçizane sizden bir Arz ve Ricam dır bu durum. Şömine gif veya birkaç tane seçmeli Radyo arka plan, kim ne isterse kullansın.

Talebimi umarım değerlendirme alacağınızı ümit ediyor, tekrar çalışmalarınızdan dolayı sizlere minnettar olduğumuzu belirtmek isterim.

Saygılarımla/iyi çalışmalar.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Next 2000 HD Minix 1772 Yazılımı inceledim ve inanılmaz bir aşama kaydedilmiş durumda , gerçekten şaşırıyoruz bu cihazın bu kadar yazılımsal olarak desteklenmesi bizim açımızdan muhteşem bir şey, ne diyebiliriz ki Elinize Emeğinize Yüreğinize sağlık.

Ben 10 yıldan fazla 2000 cihazı kullanan biri olarak bu cihazdanda çok ama çok memnunum, fakat şahsen bir konuda sürekli eskiden var olan Digiturk içerisinde bulunan Radyo alanındaki görsele takmış durumdayım ve inanın sizinle bunu paylaşmak istedim. Bu cihaz da da Radyo bölümünde arka plan resmi seçmeli olabilir mi, mesela en önemlisi benim için, şöyle loş bir şekilde Şömine yanan ateş gif gibi bir resim arka plan koyulma veya seçenekli olma ihtimali yok mudur? Aydınlık bir ekran açıkçası radyo dinlerken çok hoş olmuyor, naçizane sizden bir Arz ve Ricam dır bu durum. Şömine gif veya birkaç tane seçmeli Radyo arka plan, kim ne isterse kullansın.

Talebimi umarım değerlendirme alacağınızı ümit ediyor, tekrar çalışmalarınızdan dolayı sizlere minnettar olduğumuzu belirtmek isterim.

Saygılarımla/iyi çalışmalar.

Siz yazmayi seviyor ama okumayi ihmal ediyorsunuz gibime geliyor, cihazla ilgili yorumlara bakmayi hic dusundunuzmu? Evet cok sayida uye surekli ayni nakarati tekrarliyor, yorumunun altina tekrar ayni yorumu getiriyor, onlarda diger yorumlara bakmadan yaziyor. cihazda bence ilerleme degil son yazilimlarla kalitede dusus gorulmustur.
Mesela HVEC/H.265 bu ozellikdeki videolari izleyemezsiniz, ve dahasida var. Dikkatle inceleyiniz yorumlarida takip ediniz efenim.

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Arkadaslar 774 bendede var ama test olarak TAM YAZILIM DEGIL , ıyı degıl SORUNLU çalısıyor bende , şikayetleri yazıyorum görüyorsunuzdur , xpanel atma oluyor
Xpanelde kendı ıp tvmde arada kopuklasıyor yayın duruyor sonra kumanda ıle duzeltıyorum bu hatayı hıc almıyordum
Youtube bıraz sıkıntılı kalıte ve bulma konusunda
YENİ YAZILIMI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ BÜTÜN HATALAR GIDERILMIS SEKILDE sonra yuklerız hepberaber zaten , vod gelıstırılmelı daha cok arsıv ve fılım dızı olmalı ?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Next 2000 HD Minix Internet Machina 1.772 25.2.2019 yazılımı için teşekkürler.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:oops:

Tüm gününden önce verdiğiniz geçmişteki Paylaşımlarınız yazılım bilgisi ve açıklamalarınız için Emeklerinize sağlık
@ doktornext
@ Karbon
@ haydar1966

---------------------

Son düzenleme:

ybyasar

New member
Üye
1 Mar 2019
3
0
1
Siz yazmayi seviyor ama okumayi ihmal ediyorsunuz gibime geliyor, cihazla ilgili yorumlara bakmayi hic dusundunuzmu? Evet cok sayida uye surekli ayni nakarati tekrarliyor, yorumunun altina tekrar ayni yorumu getiriyor, onlarda diger yorumlara bakmadan yaziyor. cihazda bence ilerleme degil son yazilimlarla kalitede dusus gorulmustur.
Mesela HVEC/H.265 bu ozellikdeki videolari izleyemezsiniz, ve dahasida var. Dikkatle inceleyiniz yorumlarida takip ediniz efenim.

Sayın arkadaşım,şunu söyleyeyim yazmayı da çok severim okumayı da... Burayı kişisel bir tartışma ortamına getirmek istemiyorum, çünkü bizler aynı gemideyiz ;) başarı bize yarar. Ancak kendi açımdan net olarak belirtmem gerekir ki hem başarıyı eğer varsa tabi ki, mutlaka dile getiririm ki; daha fazlası gelsin. Kesinlikle eleştirme yaparım ki; hep başarılı zannetmesinler ve hatalarını görsünler, eleştirilmeyen hep kendini en iyi ve başarılı görür, bunu da hep beraber birlik olarak yapmalıyız ki güçlü bir ses olsun. Dünyada hiçbir şirket %100 başarıya ulaşamaz, mutlaka bunun %99 u vardır, önemli olan o %99 un en optimum olarak genel kullanıcıya yayılmasıdır. Bahsetmiş olduğun H265 video örneğinden yola çıkacak olursam benim hiç işime yaramıyor, belki yarıyordur ama var olan şu andaki kullanımda beni etkilemiyor işte burada ben %99 un içindeyim diyelim, benim almış olduğun iptv platformunda sorun da yaşamıyorum, bilemiyorum gün gelir sizlerin kullanmış olduğu platformdan satın alır ve işte o zaman bende sizlerin yaşadığı sorunları yaşayabilirim, işte o zaman ben veryansın etmem ama mutlaka eleştirilere ve taleplerine devam ederim, çünkü firma gerçekten ilgileniyor bunu gözardı etmeyin lütfen. Geçmiş 2 yıla bakarsanız samimi olarak söylüyorum büyük bir ilerleme söz konusu yazılımsal olarak. Bekleyelim taleplerimizi iletelim başarıyı takdir edelim, teşekkür edelim, saygı duyalım. Gönül rahatlığı ile kullanalım. :)

Umarım en kısa zamanda seninde problemlerin çözülür kardeşim ve sende mutlu bir şekilde kullanım gerçekleştirir ve verdiğin paranın karşılığında mutluluk duyarsın, herkes için fikrim aynı, ama azıcık zaman ve sabır. :)

Bu arada Doktorun ayrılışı tabi ki kötü bir durum sonuçta yıllar verilmiş bir emek söz konusu, ancak hep savunduğum nokta şudur; asla tek adama bağlanmamalı işler. O zaman işler ilerleyen süreçte sıkıntıya girer sürdürülemez hale gelir, mutlaka bir insanın muadili olmalı. Doktorada buradan başarılar diliyorum, çok emeği geçmiş bir beyefendidir.

Ve son olarak talebimi yineleyerek konuyu kapatmak istiyorum, Evet ben radyo arka plan seçenekli olması yönünde yapmış olduğum talebi değerlendireceklerine inanıyorum mesela şöyle bir yanan şömine gibi inşallah bunu da zamanla yapacaklardır, benim şahsım olarak başka bir problemim yok.

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...