Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 19.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1735)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Next 2000 HD Minix Internet Machina 19.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1735)

Yazılım Notları :
[HIDETHANKS][/HIDETHANKS][HIDETHANKS][/hidethanks][HIDETHANKS][/hidethanks][HIDETHANKS][/hidethanks][HIDETHANKS]- XPanel Bağlantı Hatası Sorunu ilave düzeltme Yazılımıdır.
- Yazılım TEST Yazılımıdır. Sadece İlgili Uygulamada sorun yaşayan yüklesin.[HIDETHANKS][/HIDETHANKS][HIDETHANKS][/hidethanks][HIDETHANKS][/hidethanks][HIDETHANKS][/hidethanks][/hidethanks]
[HIDETHANKS][HIDETHANKS][/hidethanks][/hidethanks]
[HIDETHANKS][HIDETHANKS][/hidethanks][/hidethanks]

Ekli dosyalar

• 2018_09_19_v1735_r1376_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 388
Son düzenleme:

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Bu ay 3 kez yazilim geldi yine ayni sorun cihaz her ip tv lik kabul etmiyor ayni link cepde izliyorum x panel eklecem hata diyor next muşteri hizmetleri aradim sorun devam ettini soyledim

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Önceki güncellemede çalışan xpanel bu güncelleme ile çalışmamaya başladı bu güncellemeler neye göre hangi akla hizmet hangi kıstaslar gözetilerek yapılıyor şaşırtıcı gerçekten... http://i.hizliresim.com/aYZ5lR.jpg

Kullanılan iptv panel versiyonu son versiyon olmayan panellerde çoklu kullanıcı ile seyretmeye izin verdiği için, cihaz üzerinde bunu engelleyen korumalar bulunmakta, son versiyon panellerde ise çoklu kullanıma engel olacak altyapı bulunduğu için bağlantı banlanıyor, bunun kullanıcıya etkisi de x panel hatası olarak dönebiliyor.. siz bir önceki yazılımda sorun yaşamıyorsanız onu kullanmaya devam edebilirsiniz..

kenzabrkn

New member
Üye
19 Eyl 2018
4
6
3
Önceki sürümde çözülmüştü sorun ancak bugün baktığımda yine hata veriyordu. Şimdi gördüm güncellemeyi yaptım ancak xpanel çalışmıyor. Aynı iptv tablet tv pc telefon hepsinde açılırken next cihazımda açamıyorum :unsure:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
M+ tuşuna basarak direk youtube uygulamasını açan ve youtube listesi gelmeyen kullanıcılar bir sefere mahsus internet portal üzerinden youtube channel yada vodlarda film listelemeye girip ana servere bağlantı sağlasınlar. Buradan listelere ulaştıklarında artık m+ tuşu ile youtube uygulamasına giriş yaptıklarında listelere ulaşabileceklerdir.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yeni yazılımı yapanlardan yayınlayanlara ve forumumuza ulaştıranlara teşekkürlerimi borç bilirim.
Not: bazı arkadaşlarda xpanel sorunlu diyorlar fab ayarları 1 ile dönnsünler .Şahsi olarak bundan önceki verilen testlerde dahi baglantı hatası vb almadım güncellemeyi internetten yaptım cihaz açıldıgı an 10 adet serverına girdim ücretli 1ve 8 adet ücretsiz olanı teker teker dolaştım vodlar dahi ve bazı yabancı kanallarda sıkıntı vardı onlar dahil çalışıyordu sadece radyoları kontrol etmedim.

kenzabrkn

New member
Üye
19 Eyl 2018
4
6
3
Yeni yazılımı yapanlardan yayınlayanlara ve forumumuza ulaştıranlara teşekkürlerimi borç bilirim.
Not: bazı arkadaşlarda xpanel sorunlu diyorlar fab ayarları 1 ile dönnsünler .Şahsi olarak bundan önceki verilen testlerde dahi baglantı hatası vb almadım güncellemeyi internetten yaptım cihaz açıldıgı an 10 adet serverına girdim ücretli 1ve 8 adet ücretsiz olanı teker teker dolaştım vodlar dahi ve bazı yabancı kanallarda sıkıntı vardı onlar dahil çalışıyordu sadece radyoları kontrol etmedim.

Fabrika ayarlarına dönüp kanal listesi, motor ayarı yapmaktan bezdim kardeş. 731 sürümü de hatayı çözüyor denmişti. Bu sabah bi baktık yine hata yine hata. Güncellemeyi kurduk yine hata. Anlamadım bu işi.

engin90

New member
Üye
18 Eyl 2018
5
5
3
Kullanılan iptv panel versiyonu son versiyon olmayan panellerde çoklu kullanıcı ile seyretmeye izin verdiği için, cihaz üzerinde bunu engelleyen korumalar bulunmakta, son versiyon panellerde ise çoklu kullanıma engel olacak altyapı bulunduğu için bağlantı banlanıyor, bunun kullanıcıya etkisi de x panel hatası olarak dönebiliyor.. siz bir önceki yazılımda sorun yaşamıyorsanız onu kullanmaya devam edebilirsiniz..
Dediğiniz şu duruma geliyor:
1: iptv panel versiyonu son versiyon olmayan panellerde çoklu kullanıcı ile seyretmeye izin verdiği için, cihaz üzerinde bunu engelleyen korumalar bulunmakta yani xpanel hatası alır
2:son versiyon panellerde ise çoklu kullanıma engel olacak altyapı bulunduğu için bağlantı banlanıyor, bunun kullanıcıya etkisi de x panel hatası olarak dönebiliyor
SONUÇ OLARAK SON VERSİYON DEĞİLSEDE XPANEL HATASI NORMAL- SON VERSİYON İSEDE XPANEL HATASI NORMAL böyle bir açıklama olamaz gerçekten..O ZAMAN BİZE SÖYLEYİN HANGİ VERSİYON UYGUNSA BİZDE SERVERDEN ONU ALALIM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...