Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 19.10.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1739)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Next 2000 HD Minix Internet Machina 19.10.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1739)

Yazılım Notları:
Gizli içeriği görüntüleme kayıtlı kullanıcılar için mevcuttur!

Ekli dosyalar

• 2018_10_19_v1739_r380_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 409

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Çok kanallı hesaplarda kategorileme yamadığından hata veriyor kategori kapasite hafıza vs buraya kadar sıkıntı yok bana göre ok. Aslında cihaz kanal kapasitesi kadarını alıp fazlasını dışarda bırakıp listelemeliydi madem olmuyor! Eski Next2000hd modu (DOKTOR modu ) kaldırılmamalıydı bu mod ilk listeyi çekerken tüm liste şeklinde çektiğinden cihaz kanal kapasitesinin fazlasını kesip dışarda bırakıyor ve listeliyordu yani 40.000 lik panelin 20.000 ni listeliyordu ve sorunsuz kullanabiliyorduk şimdiki direk kategorileme yaptığından hata veriyor liste gelse tüm liste seçeneği mevcut ama kullanamıyoruz ya eski mod opsiyonlu olarak eklensin tekrar yada şimdiki sistemde ilk indirme tüm liste şeklinde olsun isteyen kategori kısmına geçsin üstada iletildi bu istek umarım gelecek yazılıma eklenir.Tekrar emeği geçenlere teşekkürler.

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Emeği geçenlere teşekkür ederim.
Kanal açılış hızı biraz gecikmeli fakat sevindirici noktalardan biri tüm serverlarda açılması (bir önceki yazılımda madur olan @firatuzun arkadaşında serverının çalışması)
Bir gariplik hissettim yerli vizyon sinemaları seyrederken belli bir süre geçtikten sonra önce bir duraklama sonrası ses görüntüden sonra gelmeye başlıyor umarım internetten yada o anlık dış etkenden kaynaklanmıştır.(Bir film süresince
Aynı yerden başlatıyorum yine tekrarlıyor farklı farklı 3 yerde Kayhan filminde )

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Emeginize saglik. Cihaz emsallerine nazaran hakikaten daha iyi
Benim nacizane bir beklentim var; bilmiyorum ayni konuya deginenler olacakmi?
Olurda bir gun yeni bir guncelleme olur ise, TP duzenleme konusunda yeni bir sistem olusturulmasi cok iyi olacak.
Şöyleki; Turksat avrupa yayini yapan kanallar yaklasik 40-50 arasinda TP den olusuyor, olurda otomatik NETWORK arama yapar iseniz bu frekans sayisi 160 civarina kadar cikiyor. Gereksiz bir dunya eski kullanilmayan TP ler yada birbirine cok yakin frekanslar sonucu ayni kanal 2 frekansdan yayin yapar gorunuyor. TP silme, duzenleme, ekleme ozellikleri var fakat benim 18 sene once kullandigim next YE 8000 plus bundan daha sistemli TP duzenliyor, TP listesinde istenmiyenlerin isaretlenip tek dugmeyle silinme ozelligi konulmasi guzel bir uygulama olacaktir. Tipki kanal silme gibi
Cunku sari renkli tus ile 50. siradaki frekansi siliyorsunuz, her defasinda tp otomatikman 1 tp uzerine geliyor yani don basa, 51 ara onu sil hadi don basa; surekli ayni oluyor buna bir care sart.Uydu duzenleme konusuna zaten bir sey diyemiyecegim cunku konu daha oncede acilmis ve kapanmisti. Kolay gelsin

Son düzenleme:

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
İzlenimler.
Xpanel ile ücretli server dan gayet stabil bir şekilde izleniyor. Server değiştirirken geç açılması dışında sorun yok.
Yazılımın başka noktaları etkilemediğinden emin olmak için youtube, iptv, filmon, vod vs. gibi sık kullanılan uygulamarı kontrol ettim sorun yok.
Free share ve ücretli cccam ile açılan kanallarda da soruna rastlamadım.
Genel olarak şimdilik göze batan herhangi bir sorun yok.
Cihazın kapasitesi belli bundan iyisi Şam da kayısı.Bir balıktan uçmasını beklemeyin.
Emek verip güzel işler yapmaya çalışan herkesin emeğine yüreğine sağlık.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

firtina8145

0
Üye
28 Tem 2018
17
4
3
Benim cihazimda hala v.1737 var onu da az once yeni güncelleme var dedikten sonra yaptim kontrol ettigimde güncelleme yok diyor nedeni ne olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...