Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 23.11.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
umarım usb den film izlerken altyazı seçememe sorunu düzeltilmiştir.
nedendir bilinmez artık altyazı tuşuna basınca altyazı katagorisi açılmaz oldu.
extended film izlerken forced altyazı kullanamıyorum
bu sürümü deneyeceğim.
vod larda ileri geri sarma eklendiği için teşekkür ederim.

edit:
evet yeni sürümü yükledim ve karşılaştığım 2 sorun.
1:)usb den film izler iken altyazı seçemiyorum.
2:)usb den film izler iken önceki test sürümde ileri geri sarma çalışıyordu şimdi oda çalışmıyor.

(acaba sorun bendemi diye mkv merge ile altyazı ve ses sıralama ayarını tekrardan ayarladım gene düzelmedi.acaba sorun bendemi diye vlc player ve media player classic den denedim.player larda altyazılar görünüyor.)

lütfen sizde denermisiniz sorun sadece bana özelm.

ve denedim iptv vod film izler iken ileri geri sarma son derece iyi olmuş.

Son düzenleme:

erhankrvl

0
Üye
20 Eyl 2017
6
0
1
Herkese iyi akşamlar.

Yeni yazılımı internet üzerinden güncelledim. Kullandığım özellikleri kontrol ettiğimde hiçbir sorunla karşılaşmadım.

İleri-geri özelliği önemliydi ve bu eksiklik ortadan kalkmış oldu. Emek veren herkesin emeklerine sağlık, teşekkürler.

ft.

0
Üye
6 May 2017
53
33
18
Kayseri
www.next.web.tr
Yeni yazılımla tandberg paketinde kesilmeler olsada bazı kanallar açılıyor. VOD İleri geri sarmada gayet başarılı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

esr80

0
Üye
9 Eki 2016
71
40
18
MANİSA
Arkadaşlar yeni yazılımda internette ağırlık oluyor mu video yüklemesi sırasında uzun sürüyor mu

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Hortbortteki freeshare ile cozulen kanallarda tarih degisimi nedeniyle sifreli kanal ibaresi vermektedir cihaz sizlerde durum nasil bilgi verirseniz memnun olurum.

emreak06

0
Üye
9 Eki 2017
13
0
1
Merhaba arkadaşlar cihazı yeni aldım gayet güzel ama tek sıkıntım 2 adet xtream var ek nasıl kurarım iptvde 1 adet xtream girişi var

emreak06

0
Üye
9 Eki 2017
13
0
1
Tamam 1 Adet girdim zaten sıkıntı yok ama 2.ciyi nasıl girmem gerekiyor.onu çözemedim

--------------------

Teşekkür ederim kolay gelsin

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
X Panel bölümünde iken kumandadan KIRMIZI tuşa basarak X Panel Ayar kısmına giriş yapıyoruz.

Sunucu Seçimi yapıyoruz. ( 10 Farklı Hesap Girişi Yapılabilmektedir. ) sunucu 1 de iken sağ tuşla 2-3 4 atlatarak 10 kadar geliyorsunuz Hangi sunucuya gireceksen oraya adresi yazıp kaydediyosunuz.Hepsi bu.

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Sayin nextforum yetkilileri hortbort uydusundaki kanallarda sifreli kanal ibaresi yaziyor sizlerde durum nasil aciliyormu bilgi verirseniz memnun olurum.

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Free share suersi 02 aralikta dolmustu yeni yazilimla birlikte 02 haziran 2018 tarihine cihaz otomatik olarak atmis o andan itibaren sifreli kanal ibaresi veriyor.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Uydu alıcınızdaki kanal listenizi usb alıp,fabrika ayarlarına dönün.İnternet bağlantınızı konrol edip,Free S.aktif ediniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...