Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

srcn1985

0
Üye
24 Ağu 2012
10
3
3
Merhaba;

Freeshare'de 19.2 astra uydusu rtlhd, n-tvhd, vox hd kanallarının olduğu pakette kanalları açıyor ancak şifre muhtemelen ses codec'ini çözemiyor. Kanallarda ses yok aynı sorunu yaşayan var mı?

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Next 2000hd minik internetmachine

Ssyin yetkililer next2000hd minik internet cihazinda boot uyarisinfan sonra 0300 yazisi geliyor cihaz acilmiyor nedeni nedir sizlerce.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba;

Freeshare'de 19.2 astra uydusu rtlhd, n-tvhd, vox hd kanallarının olduğu pakette kanalları açıyor ancak şifre muhtemelen ses codec'ini çözemiyor. Kanallarda ses yok aynı sorunu yaşayan var mı?

Yapmış olduğum kontrol neticesinde herhangi bir ses kesilmesi olmadan yayınlar rahatlıkla izlenebilmektedir.! Size tavsiyem ilgili TP deki tüm kanalları silip aynı tp yi yeniden taratmanız olacaktır...

Ssyin yetkililer next2000hd minik internet cihazinda boot uyarisinfan sonra 0300 yazisi geliyor cihaz acilmiyor nedeni nedir sizlerce.

Siz hele ne yaptınızda cihaz o uyarıyı vermeye başladı bir yazın bizde ne yapabieceğimize bakalım.!

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Nisan ayından beri ben Next 2000 HD Minix Internet Machina'yı kullanıyorum ve 4 ayrı uydu izliyorum bu makineyle. Şuana kadar hiçbir problemini, hata uyarısını görmedim. İnsanlar bunu nasıl kullanıyor da, böyle değişik hata uyarıları alabiliyor, gerçekten bunu çok merak ediyorum.

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Su anda cihaz kanal d de aciliyor fakat kapatma ve kanal degisimde sorun oluyor buda kumandanin calismadigindan kaynaklaniyor benm kanaatimce.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Su anda cihaz kanal d de aciliyor fakat kapatma ve kanal degisimde sorun oluyor buda kumandanin calismadigindan kaynaklaniyor benm kanaatimce.

Vedat bey ne demek istediğinizi daha anlaşılır yazınki bizlerde yardımcı olmaya çalışalım.! Şu yazmış olduklarınızdan ne yazikki hiç bir şey anlaşılmıyor olayı madde madde yazınız.!!!

gfbslh

0
Üye
14 Ocak 2013
219
83
28
istanbul
Next 2000 hd minix cihaz kullanıyorum free server de 03.03.2018 tarihine kadar aktif görünüyor.
Cihaza kablo ile internet bağlantısını yaptım.
Şifreli yayınlar bölümünden internet paylaşım yolunu free yaptım.
Hotbird deki sarı renkdeki kanallar hala şifreli görünüyor açılmıyor bu kanallar.

Atladığım bir şeymi var neden açılmıyor olabilir.

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Next 2000hd minik internet machine

Sayin yetkililer hortbort uydusundaki daha once acilan sifreli yayinlar su an itibariyle acilmiyor sifreli kanal ibaresi yaziyor.

pbil12

0
Üye
21 Tem 2017
4
0
1
Ben denedım hepsını cozuyor sorunsuz ızlıyorum tabıkıde polanyaca yada ıngılzıce natınol ve dıscovery hıstory channel tabıkıde kumandadan hemen tr dublajı ses secımı varmı dıye baktım ıng pol gelıyor ve uzuldum :))ama boyle olmasınıda beklıyordum