Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya 2

drjekyll

0
Üye
24 Ocak 2018
22
10
3
Hatay
Hayırlı akşamlar ustalar. Next 2000 hd fta cihazım var, kanal düzenlemede yanlışlıkla spor kanalını gizledim, geri tarama yaptım fakat çıkmadı, nasıl geri getirebilirim kanalı yardımcı olurmusunuz? Mesajı yanlış yere yazdıysam affola nereye yazacağımı bilemedim.

newuser61

0
Üye
7 Şub 2017
1
0
1
selam. bende cihazı kullanıyorum. ama kapasiteyi Tarzan'ın bilgisayar kullanması gibi diye düşünün :duvar:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@newuser61

Sanırım ne demek istediğinizi anlayamadım .Kapasite olarak kendi sınıfında (verdiğimiz paraya göre ) eksiği yok Önce hd uydu cihazı sonra cihaza eklenen eklentiler ile ıp tv ve cccam kullanımına uygun biss den tutunda cw ,tandberg şifrelemeye kadar bir çok sistemi destekliyor.Evet cihaz ANDROİD yada Liniuks gibi açık kaynak kodlu degil hoş benim gibi biriside android özelliğini sadece ses açma kanal ilerletme olarak kullannır (650 -1800 fiyat aralıgında olan cihazı bu şekilde kullanan hayli var) Dahası Androide destek veren kaç tane site var kaç kişi var Türkiyemizde tartışılır.Bugün android tabanlı cihaz var uzak doğu gibi ülkelerdeki Kullanıcılar olmasa bu cihazlar uydu cihazından ileri gitmez Hoş Buralarda kanal düzenini yapamayan çok kişiler gördük diger forumlara 2013- 2016 kanal düzenini yükleyebilmek için üye olanlarıda .sonuç olarak elimizde belki sizin tabirinizle Tarzan & Bilgisayar benzetmenize uygun cihaz olsada yada Otobanda Kiralık BMV ile özel şoförle gidecegime Garibim hyundai admira ile kendi aracımın direksiyonunda giderim daha rahat ve konforlu olur.
Geç kalmış sayılmazsınız kafanızı vurmayın cihazınızı iade de edebilirsiniz gidip isteğinize uygun cihaz alırsınız. ufak bi tavsiyem ne istediğinizi bilin uydu cihazımı 4k görüntü vericimi ıpbox mı .

(Yinede bu cihazı kullanmak isterseniz aklımızın erdiğince dilimizin döndüğü şekilde sizin degerli vaktinizi alarak anlatmaya yazmaya çalışırız)
Sevgiyle Kalın

Son düzenleme:

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Ses gostergezi zaman zaman ekranda takili kaliyor( her türlu resetleme,fabrika ayarlarina donmeme ragmen)

NGX

0
Üye
7 Mar 2013
4
0
1
Bende Türkiye den sipariş ettim Next 2000 HD Minix Internet Machina

hafta sonu kuracağım

şü anda IPTV ile idare ediyorum

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Beni de ekleyebilirsiniz bu guruba gayet kullanışlı bir cihaz.Yalnız bu aralar int.bağlanmıyor
Hayırlı olsun arkadaşım en iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

İnternete baglanmıyor derken sorunlarınızı http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/641-2000-HD-(-mini-).html sabit başlıktaki konuları inceleyerek çözebilirsiniz gerekirsede tam ve açık olarak ilgili kısımda sorarsanız elimizden geldiğince forumca yardımcı olmaya çalışırız.

http://www.next.web.tr/showthread.php/15469-Her-Şeye-Rağmen-2000-HD-Cihazda-Free-Share-Aktif-Edemeyenler.html

eralp03

0
Üye
20 Ağu 2015
6
0
1
Ben de bu cihazı aldım kullanıyorum, yalnız dün 2 kere takıldı birde antenli wifi aparatına en ufak dokunuşta çıkarıldı uyarısı aldım, her takıldığında fişten çekip tekrar taktım, şuan herhangi bir hata yok takılma da olmadı, umarım böyle devam eder

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
Merhaba, bu cihazın kumandasıyla tv yi de kontrol edebilmek için ne yapmamız lazım?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba, bu cihazın kumandasıyla tv yi de kontrol edebilmek için ne yapmamız lazım?

Maalesef kardeşim cihazın kumandası sadece cihazı çalıştırır devre farklılıklarından dolayı tv de hiç bir işe yaramaz.!

Not:Açacağınız konuları lütfen İLGİLİ-ALANLARA yazınız burası kullanıcı listesi bölümüdür...

eralp03

0
Üye
20 Ağu 2015
6
0
1
Sürekli olarak wifi çıkarıldı hatası alıyorum wifi bağlantıda problem var, antenli wifi aparatı almıştım onda mı sorun var acaba, başka bi marka istedim uyumlu, birde onu deniyecem, sorun cihazda mı aparatta mıdır acaba

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sürekli olarak wifi çıkarıldı hatası alıyorum wifi bağlantıda problem var, antenli wifi aparatı almıştım onda mı sorun var acaba, başka bi marka istedim uyumlu, birde onu deniyecem, sorun cihazda mı aparatta mıdır acaba

Sorunuza burada cevap bulamazsınız arkadaşım ilgili forum başlıklarında her türlü bilgi vardır burası kullanıcılar bölümüdür.! Burada sorun ÇÖZÜLMEZ lütfen sorunlarınlarınızla ilgili yerlere yazınız.!

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Bugün aldım şuanda bjk/Trabzon maçını iptv den izliyorum harika motorlu öanak antenimi kuramadım diseq12 170 cm çanak anten herhalde bu alette motorlu (usal) hariç kullanılmıyor

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Bugün aldım şuanda bjk/Trabzon maçını iptv den izliyorum harika motorlu öanak antenimi kuramadım diseq12 170 cm çanak anten herhalde bu alette motorlu (usal) hariç kullanılmıyor

1.70 motorlu çanağınız varsa kollu motorludur vede diseq 1.2 modda cihazdan yönlendirirsiniz
herhalde diseq motor takılı değildir dimi

okyyyn5

0
Üye
7 Mar 2018
1
0
1
Değerli forum üyeleri herkese merhaba, bu forumu yeni gördüm ve henüz üye oldum. Next 2000 hd minix'i almayı ben de düşünmekteyim fakat kullanıcılara çok basit bir sorum olacak. Umarım bir yardımcı olan çıkacaktır.
Diyelim ki uydu üzerinden herhangi bir tv kanalını izlerken pause tuşuna basıp görüntüyü anlık olarak dondurduğunuz zaman, ''zoom'' fonksiyonu çalışıyor mu? Yani durdurulan görüntüye zoom yapıp yakınlaşıyor yada uzaklaşıyor mu? Belki 1 dakikanızı bile almaz denemesi. Cevap veren olursa sevinirim teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Değerli forum üyeleri herkese merhaba, bu forumu yeni gördüm ve hecnüz üye oldum. Next 2000 hd minix'i almayı ben de düşünmekteyim fakat kullanıcılara çok basit bir sorum olacak. Umarım bir yardımcı olan çıkacaktır.
Diyelim ki uydu üzerinden herhangi bir tv kanalını izlerken pause tuşuna basıp görüntüyü anlık olarak dondurduğunuz zaman, ''zoom'' fonksiyonu çalışıyor mu? Yani durdurulan görüntüye zoom yapıp yakınlaşıyor yada uzaklaşıyor mu? Belki 1 dakikanızı bile almaz denemesi. Cevap veren olursa sevinirim teşekkürler.

Arkadaşım cihazda uydu yayınını izlerken durdurma özelliği ve ayrıca zoom özelliğide yoktur bilginize...