Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yener1

0
Üye
7 Ağu 2012
7
1
3
Next 2000 HD (İnternet Machina)Çıktığı gün aldım genel olarak memnunum ufak tefek eksikleri olsada bunlar zamanla düzelir alanlara nayırlı olsun

arhir

0
Üye
21 Tem 2013
8
0
1
bende artık next 2000 hd minix kulanıcıyım. :) gercekten cok hızlı guzel bir cihazmış.

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
dün öğleden sonra bende next 2000 hd minix sahibi oldum, cihaz fevkaladenin fevkinde.
karbon ustam benide ermişler listesine ekleyiver sana zahmet...:hehhe:

yilmaz.bagci

0
Üye
23 Eki 2016
2
0
1
Next 2000HD Minix

Benim de Next 2000HD Minix cihazım oldu.
Genel Hatları ile memnun kaldım, ancak bazı konular hakkında ya hiç bir bilgi yok, yada sosyal medya vasıtasıyla öğrendiğimiz kadarıyla bilgiliyiz.
Örneğin ben; Xpanel hakkında bir şeyler duydum ama nedir, nasıl kullanılır, nasıl üye olunur veya satın alınır, çok az bir bilgi ve iletişim, IPTV; cihazı alırken sonsuz ve sorunsuz IPTV kanalını seyredebilecektik, nasıl, ne şekilde izleyebileceğiz.
Arkadaşların birisi yada moderatörlerden birisi konu hakkında detaylı bir açıklamada bulunurlar ise kendi adıma çok memnun kalırım, sanırım cihazlarını yeni alan arkadaşlarda konu hakkında bilgilenmiş olurlar. Kaldıki ben Enigma2 cihaz kullanıcısıyım, açıkçası ben zorlanıyorum.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Benim de Next 2000HD Minix cihazım oldu.
Genel Hatları ile memnun kaldım, ancak bazı konular hakkında ya hiç bir bilgi yok, yada sosyal medya vasıtasıyla öğrendiğimiz kadarıyla bilgiliyiz.
Örneğin ben; Xpanel hakkında bir şeyler duydum ama nedir, nasıl kullanılır, nasıl üye olunur veya satın alınır, çok az bir bilgi ve iletişim, IPTV; cihazı alırken sonsuz ve sorunsuz IPTV kanalını seyredebilecektik, nasıl, ne şekilde izleyebileceğiz.
Arkadaşların birisi yada moderatörlerden birisi konu hakkında detaylı bir açıklamada bulunurlar ise kendi adıma çok memnun kalırım, sanırım cihazlarını yeni alan arkadaşlarda konu hakkında bilgilenmiş olurlar. Kaldıki ben Enigma2 cihaz kullanıcısıyım, açıkçası ben zorlanıyorum.

Sevgili kardeşim öncelikle cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim bahsetmiş olduğunuz sıkıntılara gelince...AŞAĞIDAKİ LİNKE bu konu ile ilgili AYRINTILI bir AÇIKLAMA mevcuttur.! Birde bu IP tv konusunda sorunsuz yayın seyredilebileceği konusunda hiç kimsenin garanti verdiğini görmedim.! Bunun garantisini hiç kimse vermez,veren varsa cihaz satıcılarıdır eğer onlara güvenip aldıysanız maalesef sıkıntı yaşamak kaçınılmazdır.Neden kaçınılmazdır biliyormusunuz bu ülkede en basitinden İNTERNET hizmetleri stabil DEĞİLDİR.! Bakınız ülkenin haline millet nete bile giremezken kim nasıl ıp tv nin garantisini verebilir.Haa burası AVRUPA olsa eyvallah bu dediğinize canı gönülden katılırım ama burası TÜRKİYE her an her şey olabiliyor.Mesela ben ÖZEL serverimden rahatça izleyebildiğimi bu hafta izleyemedim.Sizce neden olabilir bu durum.? İnternette maalesef hem yavaşlama hemde DNS bloklamaları var.Oysa bu cihazın özelliklerinde bulunan bazı uygulamalar YURTDIŞINDA çatır çatır çalışırken Türkiyede durum maalesef tersine işliyor. Adamlar herşeyi yasaklayınca fatura herzamanki gibi BİZLERE çıkıyor...

2000 HD cihazda X-PANEL uygulamaları.

http://www.next.web.tr/showthread.p...IPTV-İçin-X-Panel-(xtream)-Hesabı-Girmek.html

.
Bu linktede cihazla ilgili bütün UYGULAMALARIN nasıl çalıştığı konusunda herşey en ince ayrıntısına kadar anlatılmıştır..

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/509-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina.html

ünalertürk

0
Üye
6 Kas 2016
101
29
28
cihazı aldım gayet güzel.bazı eksiklıkleri olabilir bu doğaldır yeni. ileriye doğru kullandıkça bizler bunları test edip foruma yazaçağız ilgili arkadaşlar veya firma bunları yeni yazılımlarla gidereceğinden eminim tüm kullanıcı arkadaşlara hayırlı olsun. foruma yeni katılan benim gibi arkadaşlara selamlar saygılar...

Ceoman

0
Üye
6 Kas 2016
17
0
1
Üç gün sonra alalı bir ay olacak, free server'in bir ayını yedik bile... :1smile:

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Mrb arkadaslar bende minix machina dan almak istiyorum şunu öğrenmek istiyorum bende hazırda minix hd tango var bunla kullandığım wifi aparatini internet machina da kullanabilir miyim eğer uyumlu değilse wifi aparatiyla siparişi verecem ekstra wifi aparatina para vermek istemiyorum tskler simdiden

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
297
271
63
Adana
Mrb arkadaslar bende minix machina dan almak istiyorum şunu öğrenmek istiyorum bende hazırda minix hd tango var bunla kullandığım wifi aparatini internet machina da kullanabilir miyim eğer uyumlu değilse wifi aparatiyla siparişi verecem ekstra wifi aparatina para vermek istemiyorum tskler simdiden

Hocam next 7601 olansa kullanırsın. Platoon9333 antenli calısıyor baska model uyan varmı bilmiyorum. Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...