Neler yeni

Next 2000 HD Serileri FreeShare Süreleri Hakkında !

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
2000 HD Serileri FreeShare Süreleri Hakkında !

Cihazlarında FreeShare kullanan ve bitiş tarihi yaklaşan arkadaşların dikkatine !

Tüm 2000 HD Serilerinde FreeShare kullanım süresi 18 AYA çıkartılmıştır.!

Mevcut FreeShare uygulamasına ilk kez bağlanan cihazlar otomatik olarak 18 ay sonrasına bitiş tarihi atacaktır.

Daha önceden FreeShare Uygulamasına bağlanan cihazlar ise toplam kullanım süresi 18 ay olacak şekilde yeniden tarih atacaktır.

İyi seyirler.

İlgili Modeller :

- Next 2000 HD Mini İnternet Machina
- Next 2000 HD Mini FTA
- Next 2000 HD CX
- Next 2000 HD USB FTA

gncydğny

New member
Üye
yeni yazılımın üstüne birde bu haber ne diyelim next 2000 ler coştu bir kere
KARBON ÜSTAD Teşekkürlerrr

kurtulus_07

Active member
Üye
maşallah nazar degmesin .iyiki next 2000 mini almışım .birde tanberg ile sevindirici bir haber gelirse tadından yenmez.

Teşekkür ler bu tür jesler herzaman olmalı inanınki Herzaman Kazanan Next Ailesi olur Biz bu cihazları sizin sözlerine güvenerek alıyoruz

octopusokan

New member
Üye
Çok teşekkür ederim. Yalnız benim tarih henüz uzamadı. Uzaması için bir şey yapmak gerekiyor mu?

Cihazım: - Next 2000 HD Mini İnternet Machina

ahmtorn

Member
Üye
teşekkürler ben cihazı alalı 5 ay oldu herhangı bir yazılım yüklemedım iç pek tecrübemde yok esasta bir ayar yapmam gerekli yada kullanmaya devammı edıcem free serveri
tesekkürler

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
teşekkürler ben cihazı alalı 5 ay oldu herhangı bir yazılım yüklemedım iç pek tecrübemde yok esasta bir ayar yapmam gerekli yada kullanmaya devammı edıcem free serveri
tesekkürler
hiç bir ayar yapmana gerek yok son verilen yazılımı yüklemen yeterli sistem oto yapacak eğer son yazılımı yüklemezseniz eski bağlantı devre dışı kalacağından süreniz olsa bile kapanır yazılım açıklamasında @Karbon belirtmiş
buraya bakınız http://www.next.web.tr/showthread.p...Machina-28-10-2017-Tarihli-TEST-Yazılımı.html

tv17

Özel Üye
Özel Üye
Tarih ne zamandan geçerli acaba yeni yazılımı yükledim ama hala eski tarih yazıyor 9.10.2017 diye... IKS güncelleme yapmama rağmen aynı tarihte kalıyor

hümayracan

Member
Üye
___Emekleri Geçen Herkese Teşekkürler____ Yolunuz Açık Olur İnşallah Allah'a Emanet Olun_____ Saygı Ve Sevgilerimle !!!!! ____

zetabyte

New member
Üye
CX model cihazı Ağustos'ta aldım, o zaman da FreeShare 18 ay sonraya tarih atmıştı.

Süresinden ziyade açtığı kanallar önemli. Ne kadar çok Türkçe sesli kanal açarsa o kadar iyi.

Önceden Baby TV, History, BBC Earth kanallarını izletiyordu, şimdi yok. Türkçe sesli kanallar gitgide azalacak sanki.

UfukArt

New member
Üye
Dostlar konuya hakim değilim. Benim istem doldu. Yeniden almak için ne yapmak gerekiyor. Ücret falan mı ödenecek.