Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.982 Yazılımı (13.03.2024)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
- DMDU düzeltildi.
- Yetişkin kanalları gizleme düzeltildi.
- EPG düzeltildi.
- Uydu/TP bilgileri güncellendi.
- Hava durumu düzeltildi.
- Ethernet MAC Adresi düzeltildi.
- IPFox ve FilmOn kaldırıldı.

*Cihaz Bilgisi-Kırmızı Tuş-1234 kombinasyonu ile EMU ve Server bölümü açılır.
Emu aktif edilmeden Jet TV, Gold+, Family IPTV vb. interaktif uygulamaları kullanamazsınız.

Ekli dosyalar

• 2024_03_13_v1982_r628_2000HD.zip
    6.9 MB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Yıldıray1

0
Üye
3 Nis 2018
20
53
13
Dediğiniz kombinasyonu denedim ama hiç bir şey açılmadı.Biraz daha açıklarsanız sevinirim.Teşekkürler.

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Arkadaşlar benim bir sorum olacak: TP listesinde toplam 419 TP var ve bunun 287'si 11837 V 30000. Bunları tek tek silmek çok zor. Bunun kolayı yok mu? Mavi tuşa basıp TP leri sil deyince de uydudaki TP lerin hepsi siliniyor. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

kamilabii

New member
Üye
24 Eki 2019
23
9
3
Arkadaşlar benim bir sorum olacak: TP listesinde toplam 419 TP var ve bunun 287'si 11837 V 30000. Bunları tek tek silmek çok zor. Bunun kolayı yok mu? Mavi tuşa basıp TP leri sil deyince de uydudaki TP lerin hepsi siliniyor. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
sn.kardeşim uydu alıcısını fabrika ayarlarına dönder,sonrada son yazılım olan v1982 yükle.iyi günler .

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
benim yaptığım
mavi tuş ile tüm tpleri silip sonrada kör tarama yaptırıyorum
daha sonrasındada kanal sıralaması yapmak
tavsiye ederim

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
kadifeli kardesim iyi guzelde körde gördügünü - görmediğini ne buldu koyuyor:ROFLMAO:
Ben yurt dışında olduğum için avrupayı kapsayan şifresiz Frekansları tek tek elle yüklüyorum. Zaten fazla değil 24 adet.
Türkiye'dekiler için ise biraz daha fazla çünkü sizler hem Avrupa hem Asya yayınları aldığınız için frekans sayısı 2 katı olabilir,
Karakurt19 isimli arkadaş yerden göğe kadar haklı, milattan önceden kalma ne kadar TP ve uydu var ise cihazlara konuyor. Buna bir çare asla bulunmadı. Yüzlerce uydu var. Cihaz genele hitap ediyor eyvallah. O zaman mesela uydu düzenleme de uydu sıralaması manuel yapılabilmeli.

En temizi frekansları, uyduları, kanal düzenlemesi vesaire tamamen ayarladıktan sonra; KESİNLİKLE elinizde küçük bir USB bulundurunuz ve YEDEK ALINIZ.
Sonra fabrika ayarları da yapsanız, yazılımda atsanız, bir yanlışlık sonrası cihaz kanalları aşureye de dönse, elinizdeki USB yedeğiyle kafanıza göre ayarladığınız yere USB sayesinde 30 saniyede dönebilirsiniz, Yedek alma çok ÖENEMLİ

Son düzenleme:

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
691
93
Youtube 8.09 hatasi veriyordu.videolarda test yazilimi attim.ve sonra acildi bu sefer jet tv iks sayfalari açılmadı.cihaz bilgisi uzerinden onu hallettim ilginc tarafı ana yazilim yapmıstim bu sefer yine youtube ayni hatayi verdi ben tekrar ayni sistemle youtubeyi actim neden ana yazılımda youtube ariza verirki.dip not foruma zor giriyorum telefon ve b.sayardan olsun..simdi her sey tamam emeklerinize saglık

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
Youtube 8.09 hatasi veriyordu.videolarda test yazilimi attim.ve sonra acildi bu sefer jet tv iks sayfalari açılmadı.cihaz bilgisi uzerinden onu hallettim ilginc tarafı ana yazilim yapmıstim bu sefer yine youtube ayni hatayi verdi ben tekrar ayni sistemle youtubeyi actim neden ana yazılımda youtube ariza verirki.dip not foruma zor giriyorum telefon ve b.sayardan olsun..simdi her sey tamam emeklerinize saglık
Ana yazılım sürümü eski çünkü hocam. YouTube altyapı değiştiriyor. Önce test yazılımı paylaşılıyor. Test yazılımı yükleyip kullanınız. Herşey sorunsuz olunca ana yazılıma veriliyor.

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
şu ıks ye de bir el atılsa keşke. astra 19 da nerdeyse 2 yıl önce izlenebilen paketlerin yarıdan fazlası gitti.
eleştirim şu ki diğer cihazlarda giden paketlerin birçoğu izlenebilirken bizim next neden bu konuda pasif kalıyor

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
691
93
QUOTE="Sansar Selim, post: 186147, member: 67188"]
Ana yazılım sürümü eski çünkü hocam. YouTube altyapı değiştiriyor. Önce test yazılımı paylaşılıyor. Test yazılımı yükleyip kullanınız. Herşey sorunsuz olunca ana yazılıma veriliyor.
[/QUOTE]
Ibe
Bende oyle yaptim test yaziılimindan.hatta arkadaşın cihazinida hallettim youtube hatasi veriyormus..a.adminler yazimi okumazmi acaba zor giriyorum foruma herhalde sunucularin da sorun var bugün arkadasimin.b.sayarindan girmek istedim giremedim simdi telefonumdan girdim onuda zar zor bekliyorum sayfaya girmesi için..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...