Neler yeni

Next 2000 HD X Panel Sorunu

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Haydar ustam haklı elbirliği ile grup halinde davranalım.
Arkadaşlar Next2000 hd cihazlarınızdaki iyileştirmeler ,yazılım vb isteklerinizi düzgün bir anlatımla görsel destekli (Resim Video gibi ) olarak doktornext@hotmail.com adresine direkt atalım epostalarınıza mutlaka cevap alırsınız çekinmeden yazın inatla yazın yazılım ekibi yabancı olduğundan görsel destekli gönderin çünkü çeviri hatası olabiliyor.

mucro

Member
Üye
Aynı sorunu bende yaşıuorum 2 aarklı iptv kullanıco 2 farklı internet sağlayıcısı ama sonuç xpanel hatası. Çözemedik gitti. Cep telefonunda sorun yok ama
Bu hatayı alanlar giderek artıyor sanırım. Zaten sıkıntı bilgiler doğru olmasına karşılık sebebsiz yere hata vermesi. Haydar Bey sağ olsun durumla bizzat ilgileniyor umarım yakında çözülür..

tv17

Özel Üye
Özel Üye
Zaten cihazda xpanel sorunu var bu akşam başka bir sorun oldu internet machınanın fişini taktım boot modunda açıldıktan sonra kumandadan açma tuşuna bastım cihaz hiç temki vermedi sonra bir kaç defa daha bastım cihaz açılmadı çift tünerli machınanın kumandasıyla açayım dedim yine açılmadı 03.00 modunda bekliyor hiç tepki vermiyor kumandaların pili bitmiştir deyip cep telfon kamerasında test ettim ışık yanıyor yani kumandalar çalışıyor.şu an sekiz on defa denedim açma tuşundan cihaz hiç tepki vermiyor bakalım yeniden fişi elektrikten çekip yeniden takacağım.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Zaten cihazda xpanel sorunu var bu akşam başka bir sorun oldu internet machınanın fişini taktım boot modunda açıldıktan sonra kumandadan açma tuşuna bastım cihaz hiç temki vermedi sonra bir kaç defa daha bastım cihaz açılmadı çift tünerli machınanın kumandasıyla açayım dedim yine açılmadı 03.00 modunda bekliyor hiç tepki vermiyor kumandaların pili bitmiştir deyip cep telfon kamerasında test ettim ışık yanıyor yani kumandalar çalışıyor.şu an sekiz on defa denedim açma tuşundan cihaz hiç tepki vermiyor bakalım yeniden fişi elektrikten çekip yeniden takacağım.
Eğer işe yaramazsa BOOT modunda cihaza SON yazılımı tekrar atınız...

tv17

Özel Üye
Özel Üye
Arkadaşlar doktor üstadımızdan cevap maili geldi bugün verilecekmiş yazılım

tv17

Özel Üye
Özel Üye
Abim yazılım az önce FORUMA yüklendi LÜTFEN yazılımı yükleyip sonucu yazınız...
Yok üstad sorun yine aynı yazılımla alakalı değil galiba.Yazılımdan sonra fabrika ayarlarını tümünü sıfarlayıp yeniden girdim sonuç aynı youtubeye vido yükledim.

https://www.youtube.com/watch?v=RX92k6Nr4W0

Ayrıca 3 adet usb den boot modunda yazılımı yükleyemedim en sonunda kırarım ben bu cihazı

Moderatör tarafında düzenlendi:

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Yok üstad sorun yine aynı yazılımla alakalı değil galiba.Yazılımdan sonra fabrika ayarlarını tümünü sıfarlayıp yeniden girdim sonuç aynı youtubeye vido yükledim.

https://www.youtube.com/watch?v=RX92k6Nr4W0

Ayrıca 3 adet usb den boot modunda yazılımı yükleyemedim en sonunda kırarım ben bu cihazı
Abim sana yardımcı olmaya çalışıyorum ama telefonunu açmıyorsunki hadi o zaman duymadın sonradan görmedinizmi benim sizi aradığımı.?

tv17

Özel Üye
Özel Üye
Abim sana yardımcı olmaya çalışıyorum ama telefonunu açmıyorsunki hadi o zaman duymadın sonradan görmedinizmi benim sizi aradığımı.?
Üstadım kusara bakma telefon şarjı bitti sana dönemedim ayrıca bulunduğum yerde bir otobüs kazası olunca işler iyice karıştı.
Xpanel için sunucularda sorun varmış bu gece düzeleceğini söylediler next ten aldığım sunucunun adresi değişmiş mehmet bey yani adres verdi şimdi panel çalışıyor.

cakiroglu41

New member
Üye
Üstadım kusara bakma telefon şarjı bitti sana dönemedim ayrıca bulunduğum yerde bir otobüs kazası olunca işler iyice karıştı.
Xpanel için sunucularda sorun varmış bu gece düzeleceğini söylediler next ten aldığım sunucunun adresi değişmiş mehmet bey yani adres verdi şimdi panel çalışıyor.
bu adres size özel mi ? yani ben nasıl çözebilirim.

--------------------

Usb ile m3u olarak nasıl yapabiliriz. Bilmediğimden soruyorum.
sorunu yönlendirmeniz sayesinde çözdüm. inşallah x panel de çözülür

heracles026

New member
Üye
M3u olarak nasıl yüklüyoruz 2000 fta ya bi türlü beceremedim yardımcı olurmusunuz lütfen