Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 3 Yeni Model Next 64 IPTV Özellikli

awci

New member
Üye
21 Haz 2020
1
0
1
Öncelikle herkese merhaba
Buraya yeni üye oldum. Next64 uydu alıcısı aldım. Wifi üzerinden bağlanıyorum. sorunum kanalları düzenleye miyorum. İnternet üzerinden olunca kanal listelenmiyor. Hazır listede bulamıyorum usb den yükleye bilmem için yardımcı olursanız sevinirim

Şimdiden teşekkür ederim

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
846
737
93
Öncelikle herkese merhaba
Buraya yeni üye oldum. Next64 uydu alıcısı aldım. Wifi üzerinden bağlanıyorum. sorunum kanalları düzenleye miyorum. İnternet üzerinden olunca kanal listelenmiyor. Hazır listede bulamıyorum usb den yükleye bilmem için yardımcı olursanız sevinirim

Şimdiden teşekkür ederim

Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız IPTV izlediğinizi anlıyorum. IPTV'de kanal listesini sadece Kullanıcı/USB bölümünde, oluşturduğunuz lPTV listesini yükleyerek yapabilirsiniz.
Uydu listesini düzenleyemiyorsanız eğer, TKGS açık olduğu içindir. Ya Esnek yada Kapalı modunda kullanırsanız uydu kanal listesini düzenleyebilirsiniz.

gilgames33

New member
Üye
11 Ağu 2020
1
0
1
next 64 hd uydu alıcısını ben de kullanıyorum. youtube bölümünde her video açılmıyor içerikteki videoların forrmatıyla mı ilgili ya da donanımsal bir şey mi bilgisi olan var mı ?
Ayrıca internetten film izleme sitelerinin url lerini ekleyip (örneğin hdfilmcehennemi, fulhdizle gibi sitelerin) oradan film izleme gibi bir özellik var mı

Son düzenleme:

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
next 64 hd uydu alıcısını ben de kullanıyorum. youtube bölümünde her video açılmıyor içerikteki videoların forrmatıyla mı ilgili ya da donanımsal bir şey mi bilgisi olan var mı ?
Ayrıca internetten film izleme sitelerinin url lerini ekleyip (örneğin hdfilmcehennemi, fulhdizle gibi sitelerin) oradan film izleme gibi bir özellik var mı

Öncelikle cihazını test yazılımı olarak güncellemeniz gerekmektedir. Bundan sonra açılmayan videoları kontrol ediniz. Ürünün url ekleyebilme özelliği üründe bulunmamaktadır.