Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Amigo CX V299 (01.07.2022)

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
843
726
93
Fabrika çıkış yazılımıdır.

Ekli dosyalar

• NEXT_AMIGO_CX_V299_20220701.rar
    7.4 MB · Görüntüleme: 23

cafer03

0
Üye
4 May 2013
1
0
1
Motorlu çanak kullanımı kısıtlı. Daha önce 18500 cx plus kullanmıştım 28 uydu girişi yaptım ve tamamı SAT listesinde görülmekte idi. Fakat bu cihazda 9 uydu isminden fazlası Sat listesinde yer almamakta.

varmazyolcu

New member
Üye
4 Şub 2024
6
1
3
Hocam bu cihaza başka yazılım yok mu bu cihaza hiç destek yok gibi bir de üzerinde gelen vanilla server hiçbir kanalı kırmiyor cihazı yeni aldım ancak pişmanım eski hiç destek verilmeyen bir cihazı andırıyor

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
843
726
93
Hocam bu cihaza başka yazılım yok mu bu cihaza hiç destek yok gibi bir de üzerinde gelen vanilla server hiçbir kanalı kırmiyor cihazı yeni aldım ancak pişmanım eski hiç destek verilmeyen bir cihazı andırıyor

SunPlus işlemcili olduğu için işlemci firması yazılımı geliştiriyor. Genelde bu işlemcili cihazlarda yazılım güncellemeleri biraz zor gibi duruyor. Yazılım talebini Next'e iletmenizi tavsiye ederim.

varmazyolcu

New member
Üye
4 Şub 2024
6
1
3
SunPlus işlemcili olduğu için işlemci firması yazılımı geliştiriyor. Genelde bu işlemcili cihazlarda yazılım güncellemeleri biraz zor gibi duruyor. Yazılım talebini Next'e iletmenizi tavsiye ederim.
Peki hocam bu sunplus cihazın görüntüsü bana kaliteli gibi geldi amigonun sizce doğru mu