Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next amigo plus donna sorunu

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Sayin kiymeli arkadaslarim son yazilimi yukledikten sonra next amigo plus donmaya basladi fußten cekiyorum devam ediyor 2 veya 3 dakika sonra tekrar donuyor hic bir satalit aratamiyorum kanallar olsa Bild seyrederken donuyor ne yaptiysam olmuyor sizlerden ricam ne yapmam lazim yardimlarizi bekliyorum saygilarimla selamlar

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Nuri 7 arkadaşım 23 nisanda next puls aldım 3ay donma sorunu yaşadım 18 agustos çıkan yazılım yükledim. yüklemeden önce ve sonrası fabrika ayarlarına getirdim şuanda donma yok sende bir dene derim..

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Sagol kardesim vermis oldugunuz bilgileri hemen denicem size bildiririm tesekkurler

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Ben Nurittin bende 60 yasimdayim sogulun Allah hepinizden razi olsun ben oglum Bibi bildigim muri7 adiyla giriyorum beni bir Turku Kabul etmedi kayit olmami Berlin den saygi ve sevgilerle selaminaleykum

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Ben Nurittin bende 60 yasimdayim sogulun Allah hepinizden razi olsun ben oglum Bibi bildigim muri7 adiyla giriyorum beni bir Turku Kabul etmedi kayit olmami Berlin den saygi ve sevgilerle selaminaleykum
Berline Fransadan sevgi ve selamlar, bende bu yaz ayni cihazi aldim suana kadar donma sorunu yasamadim, sadece cihaz ilk acilista biraz gec aciliyor, birde usb ile mkv formatinda filim izleyemedim gordugum eksiler bunlar.
guncellemeler,Softcam.key
update.key bunlari yaptinizmi? Ayrica cihazinizin 1 yillik bedava IPTV yuklu bunlarida aktif ettinizmi ben onlari yaptim su anda memnunum, umarim sorunsuz devam eder.

Son düzenleme:

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Soylemis oldugunuz seylerin hepsini denedim ne yapsam olmuyor donmaya devam ediyor insallah yeni bir yazilimla dikkata alinirsa duzelir Artik yapacak bir sey York yardimlariniz icin tesekkur ederim

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
muri7 kardeşim sana bir konuyu daha yazacam cihaza takdığın adaptörü kotrol ettir ben yanlışlıkla başka adaptör takmışım cihaz acılıp acılıp kapanıyordu 12 volt 2amper olmalı adaptör voltaj düşüklüğü olabilir elinde başka adeptör varsa 12 volt 2amper onunla dene 2 inci konu yazılım aldığın sitede vürüs olabilir veya bilgisayarda konrolet bir önceki yazılıma geri dön tekrar yeni yazılım yükle yazılımlarıda next destek veya next servisten al yine düzelmezse yeni yazılım cıksada cihazın kurtarılması zorgibi enyakın servise götür derim sürfi lisan ettiysem af ola...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Next amigo plus donma sorunu

Sayın ustalarım next minik amigo plusta kendi yüklediğim ip tv kanallarını izlerken 2 dakika sonra sağ üst köşede ufak dikdörten içinde ufak bir sarı renk geliyor ve yayın donuyor tekrar girdiğimde bu sorun aynı devam ediyor tabi bu bazı ip yayınlarında bunun sebebi ne olabilir ne yapmam lazım.

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Olurmu oyle sey msonmez16 kardesim yardimlarin icin sana ve sein gibi yardim Eden arkadaslara cok tesekur ederim ben next amigo plusun neden donma yaptigini buldum Internet baglantisini kurdugum zaman donuyor fakat Internet baglantisi olmadan alet hic bir ise yaramaz jeden oldugunu sorarsaniz son yazilimi yaptiktan sonra oldu yeni. Ve guzel bir yazilim bekliyorum insallah yetkili kisiler bizi duyarlar ayni sorunu yasayan arkadaslar olursa yazilimi iki defa Fabrikanten ayarina donmeyi denesinler oncesi ve sonrasi Internet baglantisi olmadan Benin Internet sorunum kabel Deutschland var 200 bit saygi ve sevgilerle bilgiler paylastikca guzeldir

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
next minik amigo plus cihazıma donma sorunu için sabah bir yazı yazdım fakat hala bir cevap veren çıkmadı.

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
beleş okadar olur cebini biraz karıştırman lazım bende de aynı sorun var çaresi satın alıcan net hızın 16 mb den az olmasın

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Doğru diyorsun sorun bazı ip lerde mesela sizin sitenizden aldığım live.softiptv.com.... uzantılı ip linkleri bu donma sorununu yapıyor. İiginiz için teşekkür ederim.

:

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Bende ayni sorunu yasiyorum bende KAC gundenberi yaziyorum fakat bir cere bulamadim ben ne iptv ,yi nede normal kanallari izleyemiyorum en sonunda donma arisasini buldum Internet baglantisini kestigim zaman donma olmuyor tekrar bagladimin hemen donuyor BI!mem sizde nasil olmuyor kolay gelsin kardesim

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sizin söylediğiniz donma olayını yaşamıyorum. Benim cihazda 6-7-2016 yazılımı mevcut