Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Amigo Plus!

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
Merhaba arkadaşlar, bugün karaköydeki next satıcısı yakında next amigo plus çıkacak dedi, bilgisi olan var mı?

EDİT

NEXT AMİGO + PLUS DEĞERLENDİRMEM;

Cihaz beni ciddi hayal kırıklığına uğrattı :( hali hazırda amigo kullanıcısıyım plus ın daha hızlı kanal geçişine sahip olmasını bekliyordum yavaş :( arayüz menü 10 sene öncenin uydu alıcıları gibi tambi facia! Favori listesi oluşturmada ciddi sıkıntı var favori listesindeki kanal sıralaması değiştirilemiyor mesela _'tüm kanallar'da ki liste sıralamasına izin veriyor büyük bi hata, favorideyken sadece seçtiğiniz uydudaki kanallar favori listesinde kalsını belirleyemiyorsunuz mesela bu da amigoda mevcutken plusda yok...yani amigo mu amigo plus mı sorusuna kesinlikle amigo diyorum...Plus ı hiç beğenmedim bu cihaz next için tam bi facia olmuş...

Yeni uydu alacak arkadaşlar AMİGO PLUS DAN UZAK DURUN, TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI...

Son düzenleme:

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
Ne farkı olacak acaba? bi cihaz daha almak istiyorum, biraz daha beklemeliyim demekki

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
Uyducu martta çıkacak demişti ama..gelişme yok sanırım

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Biraz daha vakit var arkadaşlar. Çıkınca bildirim yaparız.

firatt

0
Üye
20 May 2015
17
0
1
normal amigoya güncelleme verip stabil hale getırmek yerine ürün çıkarıp satmaya çalışırsa birdaha next almam. heryerde kötülerim. ne bu be görüntü yok hatasını nezamandır gideremediler.devamlı sorun.
ürün ile gelen bir özelliği kullanmak ıstedıgımde işlemi yapamadıgında kendını resetler devamlı. next pişmanlıktır..!

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
Dsmart humax hd ve digitürk hd tecrübe etmiş biri olarak next amigo nun hd kalitesi dsmarta da digitürk e de fark atıyor!
Normalde yavaş da olmayan kanal geçiş hızlandırılsa, kanal değiştirdikten sonra görüntü yarım saniye donmuş olarak geçiş değişse (ses geliyorken), eski nextlerde favori listenizde izlediğiniz bi kanaldayken tüm kanallar listesine geçtiğinizde favoride izliyor olduğunuz kanalı tüm kanallada ki yerinde açıyordu bu da güzeldi yazılımıyla bu da gelse, fonksiyonel güzel bi kumanndası var, bununda plastik kalitesi arttırılsa harika bi cihaz olur...FAV tuşunun yeride kanal +- nin yanında biyerde olmalı..(ve tabiki card sharing süresi de en az 3 yıl olsa��)

Son düzenleme:

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
Next amigo plus'ın tahmini çıkma zamanı nedir? Yakında ben de bir uydu alıcısı daha alacağım da. Çok yakın bir zamansa bekleyebilirim.

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
Sözde şubatta çıkacak deniyordu fakat ses yok...

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Next'e güvenim tamamamen kayboldu. Bu cihazlar çıksa bile üç-beş ayda yeni cihaz çıkartıp bu cihaza da yazılım desteği vermeyecekler.

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
Şuanda next amigoyu kullanıyorum ve memnunum, şuanda bi yazılım sıkıntısı yok

ozan1

0
Üye
5 May 2016
13
0
1
arkadaşlar bu cihazı kullanan var mı çıkmış.

powervu desteği var mı acaba?

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
cihazı aldım nasıl kullanıcam powervuyu

birde everest wifi dongle yi tanıtamadım cihaza.

Kullandığın Wifi çipsetini bilmeniz gerekiyor. Tüm wi-fileri çalıştırmaya bilir. Menüden Ağ ayarlarına gelip kablosuz ağı seçtiğinizde, kablosuz ağ isimlerini ekranda görürsünüz zaten. Daha sonra wi-fi şifresi var ise girip, bağlanabilirsiniz. İsterseniz otomatik bağlan seçeneğini seçerek, cihaz açıldığında otomatik olarak internete bağlanabilir.
PowerVU bölümü için önce emuyu aktif etmeniz gerekiyor. Herhangi bir kanalın üzerindeyken kanal izleme modunda “8899” tuşlayarak “OK” tuşuna basınız, ekranda “CC Etkinleştir” uyarısı görünecektir. EMUyu aktif ettikten sonra kumandanın en alt sağında ileri sarma tuşu var. >>| o tuşa bastığınızda şifreleme sistemleri önünüze gelir zaten. Oradan ses yükseltme-azaltma yön tuşlarıyla ileri geri yaparak şifreleme sistemleri arasında geçiş sağlayabilirsiniz. BISS şifreli kanallar için hızlı BISS key eklemek isterseniz geri sarma tuşuna basarak <<| hızlı BISS key ekleyebilirsiniz.
Cihazınız internete bağlandıysa Menüden keyleri internetten otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Ben usb üzerinden güncellemeyi tercih ediyorum. internetten güncellemede DCW bölümünde Türksat'taki birkaç kanalın şifresi verilmediği için USB'den güncellemek daha mantıklı.

Keyleri buradan temin edebilirsiniz. USB diske atıp cihazınızdan güncellerseniz kanallar sorunsuz açılır
Next NextStar Serileri Güncel Emu Softcam Kéy Dosyaları {Karbon}

Son düzenleme:

ali4

0
Üye
13 May 2016
1
0
1
selam arkadas

bende iki gün önce izmirden aldim cok memnunum super calisyor sizin cihaziniz arizali olmasin

selamlar