Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Amigo sarı kutu

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
Selam arkadaşlar next amigo sarı kut cihazıma hangi yazılımı atacagımı bilemedim?uzerinde 15.5 2017 yazılımı var bu yazılımda geç açılma var son yazılım ise 21 7 2017 bunda da cihaz reset atıyor inanın ne yukleyecegimi bilemedim bana tafsiye edeceginiz stabil çalışan bir yazılım onerirmisiniz.
bu arada ben iptv de kullanıyorum bilginize.
cevaplarınız için şimdiden tşk.ler.
sevgilerimle

serserser

0
Üye
24 Tem 2015
28
4
3
bu cihaza next de yapmıyor yazılım burada anlayan insanlarda cöp oldu yani bozulana kadar kullanacam

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
bu cihaza next de yapmıyor yazılım burada anlayan insanlarda cöp oldu yani bozulana kadar kullanacam
o çöp oldu dediğin cihaz iptvsi özellikle çözünürlüğü yüksek olupta şuanki son model cihazların oynatamadığı kanalları çöp dediğin cihaz sorunsuz oynatabiliyor.
@image kardeşim sondan bir önceki yazılımı kullanıyorsun onda kal 15/5/2017 olan iptv kullanıyorum yazmışsın bu yazılımın iptvsi iyi liste tekrarı ve reset sorunu yok gayet stabil çalışıyor bende bu yazılımı kullanıyorum forumdada tavsiyede etmişimdir dikkatinden kaçmış sanırım

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
o çöp oldu dediğin cihaz iptvsi özellikle çözünürlüğü yüksek olupta şuanki son model cihazların oynatamadığı kanalları çöp dediğin cihaz sorunsuz oynatabiliyor.
@image kardeşim sondan bir önceki yazılımı kullanıyorsun onda kal 15/5/2017 olan iptv kullanıyorum yazmışsın bu yazılımın iptvsi iyi liste tekrarı ve reset sorunu yok gayet stabil çalışıyor bende bu yazılımı kullanıyorum forumdada tavsiyede etmişimdir dikkatinden kaçmış sanırım
çok tşk.ler a.kadir arkadaşım aynen oyle yapıyorum ve 15.5.2017 yazılımı ip tv de çok stabil cevabın için tşk.ler.
sevgilerimle...

serserser

0
Üye
24 Tem 2015
28
4
3
kardeşim cccam giriyorum ne kat bilgisi ne kanal değiştiriyorum siyah ekran geliyor ne key güncelleme yeri var el ile girecez keyleri