Neler yeni

Next Güvenlik ürünleri satışı hakkında...

Teknodem

Member
Üye
Katılım
27 Haz 2012
Mesajlar
77
Beğeniler
4
Konum
Diyarbakır
#1
Merhaba...
Yapmış olduğum küçük çaplı araştırma sonucu Next güvenlik ürünlerinin satışına önem vermediğini görmekteyim.
www.nextguvenlik.com adresini incelediğimiz de ürün çeşitliğinin arttırılması ve ürünlerin teknik gelişimi ile ilgili bir çalışma (AR-GE) olduğu görülmemektedir. Piyasada bir çok güvenlik ürünleri firması bulunmaktadır ve bunların bir çoğu teknik destek olarak yetersiz kalması ile beraber ürünleri kalitesiz olmasıdan dolayı güvenememekteyim. Şuan da çalıştığım güvenlik firmasının teknik servise giden ürünlerin geri geldiğin de arızanın giderilmemiş olması ve hatta üründe farklı arızalar ile geri gelmesi ayrı bir sıkıntı yaratmaktadır. Dolayısı ile ürünlerin kalitesi ve teknik servis konusundan dolayı adam akıllı bir firmanın olmaması satışımı etkilemektedir.

Güvenlik ürünlerin de kaliteli ve teknik özellik olarak yeterli olan, hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetini veren 1-2 firma vardır. Bunların ürünleri piyasaya ıspatlanmış olmasından dolayı çok yüksek fiyatlarda satılmaktadır ancak bu firmaların ürünlerini satmak, maliyet yüksekliğinden dolayı çok zordur.

Next&NesxStar'ın şuan da güvenlik ürünleri hakkın da çalışmalarının ne durumda olduğu, bundan sonra ne olacağı hususunda pek sağlıklı bir bilgi edinemediğim için böyle bir mesaj yazmayı uygun gördüm. Yetkililerden ricam Next&NextStar güvenlik ürünlerinde ne durumda olduğu hakkın da bilgi verilmesini rica ederim..