Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next HD 2000 internet machina wifi sorunu

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Hocalarım iyi günler benim bir sorunum var daha düne kadar böyle bir sıkıntı yokken işten eve geldiğimde tvyi açınca farkettim ki cihaz wifiye bağlı değil wifiyi çıkarıp tekrar taktım kaç defa bı turlu görmüyor hafif geri çekince cihaz bulundu diyor bekleyin dedikten sonra tekrar cihaz bulunamadı diyor bilgisayarın USB portuna takip denedim çalışıyor tekrar cihaza takınca çalıştı ama 2 dakika sonra tekrar aynı sorun başladı.usb portlar da sorun yok USB bellek taktım çalışıyor tşkler.

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Cevap veren olmadan sorunu çözdüm yine de tşkler tekrar bilgisayar da denedim ve bu sefer biraz bekledim orda da kopukluk oluştu wifi cihazı bozulmuş.kolay gelsin

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Cevap veren olmadan sorunu çözdüm yine de tşkler tekrar bilgisayar da denedim ve bu sefer biraz bekledim orda da kopukluk oluştu wifi cihazı bozulmuş.kolay gelsin

Size kendimin de kullandığım Nextin Orijinal yeni çıkan antenli Next marka wifi adaptorü öneririm UzmanTv satıyor N11-gittigidyorda ayrı olarak nextpazar.com da da var. Bayadır sadece wifi ile kullanıyorum kablolu ile farksız ping ve hız veriyor.

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Size kendimin de kullandığım Nextin Orijinal yeni çıkan antenli Next marka wifi adaptorü öneririm UzmanTv satıyor N11-gittigidyorda ayrı olarak nextpazar.com da da var. Bayadır sadece wifi ile kullanıyorum kablolu ile farksız ping ve hız veriyor.

Özelden ürün linki atabilir misiniz tşkler