Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next hd amigo Donma sorunu...

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
selam arkadaşlar bir yıldır next amigo kullanıyorum bayagıda menmunum ama son aylarda ip tv seyredemiyorum surekli donmalar var tam filim seyrederken kopuyor sanki internet yok gibi oysa guçlu bir internetim var baglantım kablolu acaba yazılımdan mı yoksa neden.
bu arada aynı filimi simple tv de (pc) seyrediyorum hiç donma ve kopma yok.
bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlar varsa lutfen yassınlar.
sevgiler...

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
sayın image zannederimki konu yeni yazılımla çözülecek aynı sorun bende var next servise iletildi yeni yazılım verilecek cevap verildi bendeki cihazda kilitleme yapıyor ceryan fişi sök tak acılıyor forumda benim de yazım var cevap veren yook bekleyelim bakalım.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
sayın image zannederimki konu yeni yazılımla çözülecek aynı sorun bende var next servise iletildi yeni yazılım verilecek cevap verildi bendeki cihazda kilitleme yapıyor ceryan fişi sök tak acılıyor forumda benim de yazım var cevap veren yook bekleyelim bakalım.

Next servisten kastınız nedir abi? resmi destek sitesinde(destek.next.com.tr) Uydu alıcılar bölümünü kaldırmışlar.

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
sezgin kardeşim 25.4.2016 tarihinde machina3d ön displey değişmesi icin cihazı next ana servise gönderdim 15 gün önce servis acıktı amigo puls aynı gün aldım 2 gün kullandım donma olunca geri iade etmek icin aradım bu cihazla ilgili şikayetler olduğunu bu hata yazılımla düzelecek dendi 13 gündür cihazı kullamayorum kilitlenme var ve 13 gündür servis konusunda bilgim yok. bilginize

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
sezgin kardeşim 25.4.2016 tarihinde machina3d ön displey değişmesi icin cihazı next ana servise gönderdim 15 gün önce servis acıktı amigo puls aynı gün aldım 2 gün kullandım donma olunca geri iade etmek icin aradım bu cihazla ilgili şikayetler olduğunu bu hata yazılımla düzelecek dendi 13 gündür cihazı kullamayorum kilitlenme var ve 13 gündür servis konusunda bilgim yok. bilginize

Ben de Amigo Plus kullanıyorum. Donmalar bende de mevcut. Özellikle şifreli kanallar arasında farklı paketlerde geçişlerde. Hatta şöyle ki örneğin gece şifreli kanalı izleyip sorunsuz bir şekilde cihazı kapatıp, gündüz en son izlediğimiz kanaldan açıldığı için cihaz yine kitleniyor.Bazı hatalar için doktor ustaya da e-posta attım. Türkleçeştirme konusu da dahil. Birçok yerde Türkçe hatalar mevcut. Bunun yanında MPEG-4 yayının HD kanalmış gibi gösteriyor cihaz. Gördüğüm ve rastladığım tüm hataları ilettim. Yazdığım birçok hata ve eksikler 100 yerden farklı şekillerde onaylanmış. Şikayetler geldikçe yeni yazılım çıkacağını söyledi. Beklemedeyiz şimdilik.

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
sezgin kardeşim ben bu forumda yeniyim diger kardeş sitelerde machina3d ve pandora ilgili şikayetlere cevap yazıyorum bilgim kadar ama amigoya ayak uyduramadım.işin garibi yardımcı olacak bir bilende cıkmadı çözüm yeni yazılımda kaldı .sağlık olsun ayrıca sanada çok teşekkür ediyorum konuyu yetkililere ilettiğin için ellerine sağlık.