Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.479 ) 16.10.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
Bu tavşanlar başı boş geziyor onları bir yama ile kümeslerine koymak mümkünmü kolay gelsin teşekkürler.

cemal07

0
Üye
17 Ocak 2012
21
0
1
iyi akşamlar bende tavşanların hiç biri açmıyor yazılımıda yeniledim neden acaba saygılar

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
iyi akşamlar bende tavşanların hiç biri açmıyor yazılımıda yeniledim neden acaba saygılar[/QUOTE]
1 nolu tavşandan ayarlar bölümünden bölge 1 seçmelisin.
2-3-4 nolu tavşanların bazıları çalışıyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
iyi akşamlar bende tavşanların hiç biri açmıyor yazılımıda yeniledim neden acaba saygılar

Merhabalar yazılımı yenilediniz peki tavşanlara girince AYARLAR menüsünden SERVİS BÖLGESİ yazan kısmı BÖLGE 1 olarak değiştirip HAFIZAYA aldınızmı.? Bende şu an 1 cisi hariç diğerleri TÜM VİDEOLAR tıklanınca çalışıyor.!!! ( Normalde ben bu TAVŞAN sorularına cevap vermem fakat sizin sorununuz farlı olduğu için cevap verme gerekliliğini hissettim.)

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Ya Allah aşkına şu cihazlara biraz renk katalım. Mesela bu cihazlar için tema geliştirelim ve yükleyelim. Bu bir takım sorunları beraberinde geitrecek ama cihazlar şenlenecek :). Ben bunu özellikle bekliyorum.

mehmetkaya1974

0
Machina3D VIPClup
23 Kas 2013
129
1
18
yeni yazılım bekliyoruz.inşallah yeniliklerle beraber gelir.doktor hocam bu konuda uzman.teşekkürler.

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
Benim sorunum tv izlerken yaşanan ses kesilmesi.
5479 yazılımı yüklü acaba yazılımdan mı diyerek 5470 yazılımını yükledim. fabrika ayarlarına dönüyorum.
ses kesilmesi yine devam ediyor. acaba yazılım kaynaklımı yoksa benim cihazdamı bir sorun var.
ne yapabilirim.
ustalardan yardım bekliyorum. teşekkür ederim.

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
5479 yazılımı yüklü acaba yazılımdan mı diyerek 5470 yazılımını yükledim. fabrika ayarlarına dönüyorum.
ses kesilmesi yine devam ediyor. acaba yazılım kaynaklımı yoksa benim cihazdamı bir sorun var.
ne yapabilirim.

Baska HDMI kabloyla deneme yap

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
ne yapabilirim.

Baska HDMI kabloyla deneme yap

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ne yapabilirim.

Merhabalar bu yazılımı çıktığından beri kullanmaktayım böyle bir sıkıntı yaşamadım size yazacağım değerleri bir kontrol ediniz.!
1.Kumandanın COLOR tuşuna basınız.
2.Resim çözünürlüğü 1080-İ
3.HDMI,S/PDIF çıkışını ise DAHİLİ ( Pcm ) seçip EXIT ile hafızaya alıp duruma birde bu şekilde bakınız...

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
Merhabalar bu yazılımı çıktığından beri kullanmaktayım böyle bir sıkıntı yaşamadım size yazacağım değerleri bir kontrol ediniz.!
1.Kumandanın COLOR tuşuna basınız.
2.Resim çözünürlüğü 1080-İ
3.HDMI,S/PDIF çıkışını ise DAHİLİ ( Pcm ) seçip EXIT ile hafızaya alıp duruma birde bu şekilde bakınız...
Başka bir hdmi kablo ile denedim.
Resim çözünürlüğü 1080 i
hdmi s/pdıf dahili seçili ama değişen bir olay yok.
ses kesilmesi devam ediyor.
yardımınıza teşekkür ederim haydar hocam.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Başka bir hdmi kablo ile denedim.
Resim çözünürlüğü 1080 i
hdmi s/pdıf dahili seçili ama değişen bir olay yok.
ses kesilmesi devam ediyor.
yardımınıza teşekkür ederim haydar hocam.

Anlıyorum ilginç bir durum gerçektende TF da bu konuda şikayeti olan bir kaç arkadaş daha vardı sanırım...Hayır yazılımsal bir hata olsa tüm cihazlardada olur bu sıkıntı peki size son bir soru.? Cihazın kanal listesi en son ne zaman güncellenmişti.?

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
Anlıyorum ilginç bir durum gerçektende TF da bu konuda şikayeti olan bir kaç arkadaş daha vardı sanırım...Hayır yazılımsal bir hata olsa tüm cihazlardada olur bu sıkıntı peki size son bir soru.? Cihazın kanal listesi en son ne zaman güncellenmişti.?

Komple fabrika ayarlarına dönerek tarama yaptırdım.
Daha bir ay olmadı.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Komple fabrika ayarlarına dönerek tarama yaptırdım.
Daha bir ay olmadı.

İnanın artık diyecek geriye bir şey kalıyor oda cihazda ana kart üzerinde meydana gelen bir parça arızası...Son çare yeni yazılım verilince yine sıkıntı devam ederse o zaman cihazı SERVİSE gönderirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...