Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.510 ) 22.04.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmanl

0
Üye
31 Eki 2013
11
1
3
Arkadaşım an itibarı ile baktım 3 filme ses konusunda hiç bir sıkıntı bende görünmüyor.! Acaba cihazdan sesi SES-SİSTEMİ ile almaya çalışıyorsunuz.? Eğer öyle ise nasıl bir ses sistemi kullanıyorsunuz.?

Bir de dikkatimi çeken yerli filmlerde ses olup diğerlerinde olmaması, dediğim gibi ses sistemi kullanmıyorum, gerçekten çok ilginç.
Ayarlarda bir sorun olsa yerli filmlerde de ses olmaması lazım.

osmanl

0
Üye
31 Eki 2013
11
1
3
Bu olayın son güncelleme ile yakından uzaktan bir alakası yok siz hele konunun ilk mesajındaki 5.510 yazılımını bir yükleyin duruma tekrar bakarız.Eğer bu sorun yazılımsal olsa idi ben dahil herkeste başgösterirdi zaten.!

Tamam arkadaş sizi de yordum, 5.510 yazılımı yükleyip tekrar kontrol edeyim. Teşekkür ederim.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
All of the compatible dual tuner series

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bu arada kendimizi kaptırdık en başta yazmamız gerekeni UNUTTUK....

Yazılımda emekleri geçen DOKTOR civanıma ve yazılım ekibine ayrıca yazılımları bizlere ulaştıran sevgili @ KARBON kardeşime emekleri için TEŞEKKÜRLER....

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
yeni yazılımda tekrar kanallar siliniyor data hatası veriyor

Sn.Arkadaşım sanırım uzun bir süreden beri aynı kanal listenizi kullanıyorsunuz,size tavsiyem cihazı 4 bölümün hepsini sil seçeneği ile fabrika ayarına döndürmenizdir.Ama bunu yapmadan önce cihazın uydu-seçimleri menüsünden dayzekswiç ve cihaz kullanım ayarlarınızı bir yere yazın sonra cihazı yeniden yapılandırın...Bakınız ben yaklaşık 7 aydır aynı kanal listemi kullanmaktayım ayrıca her yazılım yükledikten sonra 1 nolu seçenek ile muhakkak fabrika ayarı yaparım.Yazılımla gelen yeni gelen özellikler bu şekilde yapılmadımı ne yazikki data uyuşmazlığı uyarısı verip kanallar siliniyor.Ayrıca tüm işlemleriniz bitince muhakkak bir YEDEK-BACKUP alınız...

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
hocam aklınıza sağlık kalbinize şefkat dilinize muhammet dileğiyle emeğinize canı gönülden tşkler dlerim : SAYGILAR

qorsan61

0
Üye
22 Mar 2013
32
1
8
TRABZON -- ISTANBUL
Keşke powevunun ve diğer key emularının aynı anda sağlıklı şekilde çalışması sağlanabilseydi. Aç kapa sağlıklı ve hoş olmuyor. Bu konunun Üzerinde çalışılsa keşke.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Keşke powevunun ve diğer key emularının aynı anda sağlıklı şekilde çalışması sağlanabilseydi. Aç kapa sağlıklı ve hoş olmuyor. Bu konunun Üzerinde çalışılsa keşke.

Sayın arkadaşım bu sorunuza bilahare NET bir cevap verebilirim,çünkü bu konuda DOKTOR üstada bende bu şekilde bir ricada bulunmuştum.Kendisi bu konuda zaten çalışma yapıldığını ve normalde hem powervu hemde diğer sistemin normal çalıştığını yazdı.Ancak mesele ne yazikki bundan sonra ortaya çıkmış maalesef cihazımızda D-SMART modül bu durumda ÇALIŞMIYORMUŞ.! Malum bu cihazı sadece bizler değil diğer kullanıcılarda bir şekilde kullandıkları için onlarında mağdur olmaması önem taşımaktadır. Bu nedenle çıkar yol olarak bu şekilde bir orta-yol bulunmuştur en azından bir şekilde AYLARDIR izleyebiliyoruz bunada şükür.BİLGİNİZE...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...