Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.537) 03.10.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
çok kıymetli hocalarım iptv server i xpanele kaydettim, portaldan çıkışı bulup tv izleyemiyorum yardımlarınıza sonsuz teşekkürler saygılar

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
çok kıymetli hocalarım iptv server i xpanele kaydettim, portaldan çıkışı bulup tv izleyemiyorum yardımlarınıza sonsuz teşekkürler saygılar
x panel kısmında menü tuşuna basıp çıkan ekranda media mod kısmını kapalı yap (x panel giriş ekranının olduğu yer ) uyduya geçiş yaparsın dediğin buysa eğer

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege

İPTV Ayarları bölümündeki:
Media Mode :kapalı
Buffer[Normal Kapalı]:kapalı yap.
açık olduğu için tv izleyemiyorsun.

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Bende bu paketdeki yayınlar dsmart modül ile aşağıdaki kanallar kapalı diğerleri açık durumda

Nat Geo Wıld
Fox Crıme
Fx
24 Kıtchen

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.537) 03.10.2016 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

Kod:
- YouTube Playlist eklendi.
- IKS (Free Share) performansı arttırıldı.
- +18 Tavşanlar ( Servis 1, Servis 2 eklendi.)çalışmayanlar(DNS engellemeleri nedeniyle) kaldırıldı
- IPfox eklendi.
- IPfox ekspres tuş eklendi.( >| )

@doktor'a Teşekkürler.

next bu machina uydulara çok yazılm desteği verdi NEX firmasına sonsuz teşekkürler.ayrıca emeği geçen üstadlara şükran borçluyuz.cihaz gerçektende mükemmel.

samsun

0
Üye
17 Eyl 2013
85
4
8
Arkadaşlar Bu tavşanları gizleme seçenegi vardı ben unuttum bu tavşanları nasıl gizliyorduk?

samsun

0
Üye
17 Eyl 2013
85
4
8
Türksat kanal taraması yapıyorum 1100 den fazla kanal buluyor her kanaldan 2. tane var daha önce böyle olmuyordu bunu nasıl düzeltebilirim.?

fazem16

0
Üye
6 Eki 2016
4
0
1
haydar1966 hayırdır zorunuza mı gitti ki sildiniz mesajı anlamadım silinecek ne var dı ki

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar1966 hayırdır zorunuza mı gitti ki sildiniz mesajı anlamadım silinecek ne var dı ki

Arkadaşım mesajınızı niye sildim hiç okuma zahmetine girip baktınızmı acaba.? Bu konu son verilen 5.537 yazılımı ile ilgili ve siz gelip o mesajı yazmışınız Allah aşkına o yazının konuyla ne alakası var.? Niçin pişmanlık duydunuz size kandırdılarmıki burada konuyla ALAKASIZ yere yazıyorsunuz.Madem bu konuda sıkıntınız var o zaman MACHİNA-3D bölümüne yeni bir başlık altında konu açın. Ayrıca o konuda verdiğiniz linkler mümkünse görünür linkler olsun sildiğim mesajınızda hiç bir şey görünmüyordu.!

fazem16

0
Üye
6 Eki 2016
4
0
1
Arkadaşım mesajınızı niye sildim hiç okuma zahmetine girip baktınızmı acaba.? Bu konu son verilen 5.537 yazılımı ile ilgili ve siz gelip o mesajı yazmışınız Allah aşkına o yazının konuyla ne alakası var.? Niçin pişmanlık duydunuz size kandırdılarmıki burada konuyla ALAKASIZ yere yazıyorsunuz.Madem bu konuda sıkıntınız var o zaman MACHİNA-3D bölümüne yeni bir başlık altında konu açın. Ayrıca o konuda verdiğiniz linkler mümkünse görünür linkler olsun sildiğim mesajınızda hiç bir şey görünmüyordu.!

kardeş ben düştüğüm durumu izah ettim pişman olmak hata mı nextstarın ortağımısınız ki benim düştüğüm duruma kimse düşmesin diye yazdım ilk gün ve ilk mesaj da silindi atın kardeşim forum dan imkanınız varsa yazdıma lanet olsun :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...