Neler yeni

Next Machina 3D Süper Combo 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Next Machina 3D Süper Combo 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları:

- Kartina TV altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzeltildi.
- Stalker Altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzelti.
- Yazılım Test yazılımıdır, uygulamaları kullanmayanların yüklemesine gerek yoktur.
- @doktornext'e teşekkürler.

Önemli Not: Yazılımlarda yapılabilecek maksimum geliştirmeler yapılmaktadır, cihazlar karşılaştırma yapılırken
2000 HD serileri ile özellik bakımından karşılaştırma yapılmasın, 2000 HD serileri ile Machina 3D serileri hem donanım hemde yazılım bakımından 100/100 farklı.
2000 mini serilerinde IPTV ana işlemci destekli, Machina serilerindeki IPTV apk farklı altyapıya sahip.Kimse hiç bir model vb ile baz almasınlar.

İNDİR

admo

Member
Üye
Bu yazılımı yapanlara, bizlere ulaştıranlara, emek veren herkeze çok teşekkürler.

admo

Member
Üye
Arkadaşlar, yazılımı cihaza atamıyorum.Masa üstünden usb'ye atıyorum ama cihaz usb'deki yazılımı görmüyor.
Cihazım super combo.

Ercan44

New member
Üye
Arkdaslar yazilimda devamli hata oldugunu yaziyor yüklemede hatali yüklemede yaziyor bilginize.

Ercan44

New member
Üye
Selam Arkadaslar önce yardimlarinizdan dolayi hepinize cok tesekür ediyorum. Benim sorunum en son yazilimi yüklemek isdiyorum ama devamli hatali dosya formati diyor bir kac siteden zip datei olarak indiriyorum usb ile yüklemek isdiyorum hep ayni hatayi veriyor. Ilk defa yapmiyorum daha öncede yapmisdim sorunsuz yardimlariniz icin simdiden sizlere tesekür ediyorum.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Selam Arkadaslar önce yardimlarinizdan dolayi hepinize cok tesekür ediyorum. Benim sorunum en son yazilimi yüklemek isdiyorum ama devamli hatali dosya formati diyor bir kac siteden zip datei olarak indiriyorum usb ile yüklemek isdiyorum hep ayni hatayi veriyor. Ilk defa yapmiyorum daha öncede yapmisdim sorunsuz yardimlariniz icin simdiden sizlere tesekür ediyorum.
Arkadaşım bakınız ZİP li dosya diyorsunuz bu yazılımı zipten çıkarmadan cihaza hiç bir şekilde yükleyemezsiniz.!

http://www.next.web.tr/showthread.p...AZILIMI-DOSYADAN-ÇIKARMA-RESİMLİ-ANLATIM.html

Ercan44

New member
Üye
Yok usta zip Datei çıkarıyorum galiba yanlış anlaşıldı veya yanlış yazmış olabilirim

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
arkadaşlar dosya zipli-rarlı değilki direk indirince atın usbye yükleyin sıkıştırmadan vermiş karbon usta benmi yanlış görüyorum?

selamet16

New member
Üye
selam arkadaslar önce yardimlarinizdan dolayi hepinize cok tesekür ediyorum. Benim sorunum en son yazilimi yüklemek isdiyorum ama devamli hatali dosya formati diyor bir kac siteden zip datei olarak indiriyorum usb ile yüklemek isdiyorum hep ayni hatayi veriyor. ılk defa yapmiyorum daha öncede yapmisdim sorunsuz yardimlariniz icin simdiden sizlere tesekür ediyorum.
usb girisini degistirin ayni sorun bende de oldu arka usb den yuklemedi on usb girisinden yukledi