Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.260) 26.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.260) 26.11.2016 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları:

Kod:
- Medya portalı - VOD üzerindeki filmler düzeltildi.
- FreeShare açık iken çakışan BİSS şifreli kanallar düzeltildi.
- INF+ Tuşu ile manuel BISS ve DCW girişte kaydetme sorunu düzeltildi.
- (+18) Playboy 1 (Full) uygulamasına özel kategori eklendi
- (+18) Playboy 2 (Turko E.) Eklendi.
- (+18) Playboy 3 (Extreme E.) Eklendi. İçerikler sürekli güncellenecek.
@doktor'a TEŞEKKÜRLER.

Ekli dosyalar

• 2016_11_25_v2260_r1426_NX_M3DS_gmain.zip
    85 MB · Görüntüleme: 605

qwe22

0
Üye
13 Haz 2015
144
1
18
Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler..
Ali kardeş ilk önce bir usb bellek temin et fat32 ile formatlanmış olsun sonra cihaza bağla kumandadan usb tuşuna bas kanallarını yedekle sonra usbyi güvenle çıkar kısmını bul ve usbyi cihazdan çıkar sonra aşağıdaki işlemleri sırayla yap;
1-) 4.Seçenekle Fabrika ayarlarına al
2-) Ön panelden içinde sadece son yazılım olan fat32 ile formatlanmış flash belleği tak ve yazılımı boot modunda yükle
3-) 4. seçenekle tekrar fabrika ayarlarına al
4-) internet destek kısmından uydu tp leri güncelle
4-) Kanallarının yedeğini aldığın dosyayı cihazına yükle
5-) internet destek kısmından key ve softcam keyleri güncelle
6-) cihazı arka anahtarından aç kapat

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler..
Ali kardeş ilk önce bir usb bellek temin et fat32 ile formatlanmış olsun sonra cihaza bağla kumandadan usb tuşuna bas kanallarını yedekle sonra usbyi güvenle çıkar kısmını bul ve usbyi cihazdan çıkar sonra aşağıdaki işlemleri sırayla yap;
1-) 4.Seçenekle Fabrika ayarlarına al
2-) Ön panelden içinde sadece son yazılım olan fat32 ile formatlanmış flash belleği tak ve yazılımı boot modunda yükle
3-) 4. seçenekle tekrar fabrika ayarlarına al
4-) internet destek kısmından uydu tp leri güncelle
4-) Kanallarının yedeğini aldığın dosyayı cihazına yükle
5-) internet destek kısmından key ve softcam keyleri güncelle
6-) cihazı arka anahtarından aç kapat

Öncelikle teşekkür ederim 4secenekle dediğiz sadece 4 seçenekmi yoksa 1/4 hepsimi

qwe22

0
Üye
13 Haz 2015
144
1
18
Hepsi değil sadece 4.seçenekle reset atacaksınız.Birde hatırlatma yapayım son yazılımda hazırladığınız backup(kanal ve kişisel ayarlarınız) dosyası sadece son yazılıma uyar örneğin bir alt yazılım son yazılımda hazırladığınız backup dosyasını kabul etmez.Dilerseniz en son aç kapa işleminden sonrada ilgili uyduların kanal aramalarını yapabilirsiniz.
Saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hepsi değil sadece 4.seçenekle reset atacaksınız.Birde hatırlatma yapayım son yazılımda hazırladığınız backup(kanal ve kişisel ayarlarınız) dosyası sadece son yazılıma uyar örneğin bir alt yazılım son yazılımda hazırladığınız backup dosyasını kabul etmez.Dilerseniz en son aç kapa işleminden sonrada ilgili uyduların kanal aramalarını yapabilirsiniz.
Saygılar

Aman diyeyim kardeşim 4 seçenek demek KOMPLE seçenek demek cihaza yüklenen eğer varsa ÖZEL tüm CCam vs bilgileri uçar gider.! Bu seçeneğe gerek yok sadece 1 nolu seçenek yeter artar bile, buradan bu vesile yazmak istiyorum her zaman elinizin altında tabii eğer varsa gerek ÖZEL Ccam gereksede IP tv satırlarının yedekleri daime olsun.!!!

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova

Aman diyeyim kardeşim 4 seçenek demek KOMPLE seçenek demek cihaza yüklenen eğer varsa ÖZEL tüm CCam vs bilgileri uçar gider.! Bu seçeneğe gerek yok sadece 1 nolu seçenek yeter artar bile, buradan bu vesile yazmak istiyorum her zaman elinizin altında tabii eğer varsa gerek ÖZEL Ccam gereksede IP tv satırlarının yedekleri daime olsun.!!!

Haydar abi kanal yedekleme yaptım yazılımdan sonra 1nolu seçenek yapıcam kanal yedeklememi tekrar yuklesem sıkıntı olurmu daha önce sen yardımcı olmuştun sürekli data yazılımı geliyordu kanallar siliniyordu fabrika ayarlarına dönmüştüm senin dediğin gibi boot yazilimi atmıştım bir daha data güncellemesi gelmedi duzelmisti

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar abi kanal yedekleme yaptım yazılımdan sonra 1nolu seçenek yapıcam kanal yedeklememi tekrar yuklesem sıkıntı olurmu daha önce sen yardımcı olmuştun sürekli data yazılımı geliyordu kanallar siliniyordu fabrika ayarlarına dönmüştüm senin dediğin gibi boot yazilimi atmıştım bir daha data güncellemesi gelmedi duzelmisti

Sevgili kardeşim selamlar şimdi siz madem yedekleme yaptınız o halde 1 nolu seçenek ile gönül rahatlığıyla reset atabilirsiniz.Zaten 1 nolu seçenekte silinen sadece kullanıcı bilgileridir.( Kanal listeleri silinmez ) siz cihaza reset atın sonra kullanıcı ayarlarınızı kendi gönlünüze göre tekrar düzenleyin ve tekrar yedek alın.(Sonra bir önceki yedeği silin usb bellekten.) Son aldığınız yedek güncellenmiş ve rahatlamış son haliyle sizin emrinize amade olacaktır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Yazılımlar İnternet Destek - Güncellemeler sekmesine de eklenmiştir, isteyen kullanıcılar o bölümden de son yazılımı güncelleyebilirler.

cafer5252

0
Üye
26 Kas 2016
1
0
1
arkadaşlar merhabalar,
aynı cihazı kullanıyorum VOD da diziler var filimler yok oldu. yanlışlıkla bir şey mi sildim. yardım lütfen. şimdiden teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar merhabalar,
aynı cihazı kullanıyorum VOD da diziler var filimler yok oldu. yanlışlıkla bir şey mi sildim. yardım lütfen. şimdiden teşekkürler

Sevgili kardeşim selamlar anlaşılan siz daha yeni yazılımı yüklememişsiniz.! Siz istesenizde filmleri silemezsiniz sistem kaynaklıdır bu tür uygulamalar.! Her şey yerli yerinde duruyor merak etmeyiniz. Konunun başındaki cihazınız için verilen son yazılımı yükleyin sonra duruma tekrar bakınız...

qwe22

0
Üye
13 Haz 2015
144
1
18

Üstad acizane arkadaşın problemine Sizlerden edindiğim bilgilerle cevap bulmaya çalışmıştım dediğiniz durumlar özel ıp,cccam adresi kendim kullanmadığım için dikkat edemedim bundan böyle susma hakkımı kullanacağım.
Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...