Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next machina 3d super

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Arkadaslar cok ilginc bisi oldu cihazi actim data yazilim yazdi ex tusundan ciktim sonra kayitli butun kanallar yok oldu hic kanal kalmadi neyden olabilir tekrar yuklucem siralama yapicam artik bundan sonra olursa kotu

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaslar cok ilginc bisi oldu cihazi actim data yazilim yazdi ex tusundan ciktim sonra kayitli butun kanallar yok oldu hic kanal kalmadi neyden olabilir tekrar yuklucem siralama yapicam artik bundan sonra olursa kotu

Merhabalar kardeşim merak etmeyin bu olay bizimde başımıza bir kaç kez maalesef geldi.! Gelme sebebi ise yine maalesef cihazda şuanda kullanmakta olduğunuz kanal listenizin yeni yazılımlarla uyuşmazlık yaşayarak bu duruma gelmesidir...Size tavsiyem mevcut son yazılım üzerine cihazınızı SIFIRDAN yeniden yapılandırmanızdır. Sonrada kullanıcı ayarlarınızı yapıp bir USB belleğe her ihtimale karşı YEDEK almanızdır,böylece ilerde bu şekilde oluşabilecek bir durum halinde hemen anında tekrar yüklersiniz...

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Haydar abi sen ve mahir abiyi iyiki tanimisim allah razi olsun sizden ne yazsam cevapliyorsunuz 5 uydu form sitesine uyeyim sizin gibi guzel insanlara yadimci olan kimseyi tanimadim allah gonlunuze gore versin cok tesekkur ediyorum sizlere

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili kardeşim bu güzel düşünceleriniz için nacizane teşekkürler benden, Rabbim sizinde herşeyi gönlünüze göre versin inşaallah.Ne zaman siz yada yardıma ihtiyacı olan kim olursa BİZLER buralardayız çekinmeden yazın çaresini bulun...

Son düzenleme: